Skocz do zawartości

Cierpisz


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Miał w tym roku ktoś już na Cierpiszu jakieś wyniki?? Ja właśnie wróciłem, 2 leszczyki ponad 30cm złowione, pozatym nic. Brania niezbyt zdecydowane, drobne skubnięcia co jakis czas energiczniej, ale kolejny zbiornik zaliczony :) Niedawno byłem na czarnej i tam było bez brania jakiegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dziś odwiedziłem ten zbiorniczek. Drobnica bardzo ładnie brała, pobawiłem się jak małe dziecko. Śliczne wzdręgi, płoteczki, małe leszczyki i ładny 30 cm jazik. Nie pchałem się tam gdzie wszyscy i poszedłem trochę w zarośla, wątpie iż tam jakieś większe rybki pływają. Łowił tam ktoś liny bo chyba mają tam raj, szczególnie na wlocie rzeczki ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wędka matchowa, spławik na stałe 2g, przypon 0,12 oraz haczyk karasiowy 14.

Na haczyku pinka albo malutka dendrobena.

Dziś też byłem i ładny jazik siadł (35cm) i troszke drobnicy w postaci wzdręg i płoteczek oraz leszczyków.

Po wędkowaniu na spławik pokusiłem się o sprawdzenie spiningu i niestety szczupak obciął mi twisterka przeznaczonego dla okonia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jakieś 3 tyg temu wszedł na wahadłówkę szczupak 47 cm. Byłem jakiś tydzień temu z feederem i spławikiem i jedynie na spławik troszkę się działo bo 2 płocie i 2 okonie w tym jeden 25 cm(na czerwone robaki). W sobotę byłem porzucać spinem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

W ostatnich dniach presja wędkarska ogromna. Dziś byłem, myślę sobie "jadę rano na tygodniu to nie będzie ludzi, nie to co w weekend", a tu dupa, cały brzeg przy drodze prawie obstawiony. 3 h łowienia na żywca, jeden szczupak 45 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Było jakiś czas temu ogłoszenie na stronie Podkarpackiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych dotyczące Cierpisza i Kamionki ale dotyczyło chyba wyłącznie zasypania wyrw w wałach, wykoszenia trawy i takich tam drobiazgów. W tej chwili już chyba usunęli to ogłoszenie więc nie jestem tego w stanie zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.