Skocz do zawartości

Opłaty 2012


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że następnym krokiem mędrców/geriatrykow z Akacjowej bedzie stopniowe likwidowanie porozumień

Problem z porozumieniami jest taki, że żeby okręgi między sobą rozmawiały, musza dysponować argumentami podobnej wagi. ZO Rzeszów może się napinać ile chce, ale nie ma ani wód ani gospodarki rybackiej porównywalnej np. z Krosnem. Gdyby podobna ilość wędkarzy z Krosna, Przemyśla czy Tarnobrzega jeździła na wody Rzeszowa, co na odwrót, to byłoby o czym gadać, w przeciwnym wypadku to żaden interes dla w/w okręgów :D

Co roku robię sobie podsumowanie ilościowe i jakościowe połowów (teoretyczne - bo wszystkie ryby, jak zwykle, wróciły do swoich mieszkań). I tu wody leżące na południu naszego pięknego województwa nie mają dla siebie konkurencji. Dlatego w tym roku znowu wracam na łono Krosna (może Rymanowa) a w celu redukcji kosztów wyjazdów bardzo liczę na forumową umawialnię.

A jak z dzieciakiem będę chciał w cywilizowanych warunkach połowić karpiowate to sie wybiorę na stawy do Tyczyna.

Do zobaczenia nad wodą,

LJ

Najwygodniej było jak kolega Zdzisław miał w sklepie znaczki Rymanowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam że piszę trochę nie na temat, ale nie chce zakładać nowego tematu, Właśnie niedawno opłaciłem kartę (okręg Rzeszów) , i sprawdzając wykaz wód zauważyłem że brakuje kilku kartek, jeśli możecie to zeskanujcie mi brakujące strony i wyślijcie na email: [email protected] lub wrzućcie na forum,

Brakuje mi strony 5,6,7,8,37,38,39,40. Ja sobie to posklejam na Paincie i wydrukuję. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Proszę o info w którym kole można opłacić składkę na okręg Rzeszowski w sobotę (w Rzeszowie lub okolicach) ?.

Nr 7 Rzeszów

„Sazan"

Andrzej Zagórski

od poniedz.do piątku - 10oo - 16oo

w soboty - 10oo - 14oo

Sklep ATU - części motoryzacyjne

Rzeszów, ul. Słodka

Tel. 0-604-107-066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. INSTRUKCJA PROWADZENIA REJESTRACJI POŁOWU RYB:

...Zwrot zezwolenia w przypadku wyczerpania rubryk rejestru jest podstawą wydania nowego.

Brak zwrotu zezwolenia bez względu na jego przyczynę (zagubienie, zniszczenie itp.) zobowiązuje wędkarza do wpłaty składki na zagospodarowanie i ochronę wód w wysokości 10 zł....

Ja obstawiam że za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanko, okręg Krosno jakie ma porozumienia z Rzeszowem? Na stronie PZW Krosno widnieje , że okręg Rzeszów udostępnia tylko stobnice, i zalew w bliznym członkom okręgu Krosno, coś mało tego wdg mnie, czt tak naprawde jest?

Jeszcze jedno pytanko, czy można wykupić same wody górskie bez nizinnych w okręgu Krosno, czytałem, że pełna składka to 180 zł (górskie i nizinne), bez górskich to 120zł, a jak ktoś chce same górskie to ile musi zapłacić?

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.