Skocz do zawartości

Opłaty 2012


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem formularz gdzie można wpłacać na okres jednego lub 3 dni na okręg Przemyski. Mam problem z znalezieniem cennika oraz czy tylko wystarczy wydrukować ten formularz wpłacić na konto i spokojnie wędkować? Oto formularz http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/wiadomosci/54905/pliki/do_zezwolenia.pdf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie napisane:

Składki okresowe na wszystkie wody otwarte

Wody nizinne

20,- jednodniowa dla członków PZW

35,- trzydniowa dla członków PZW (dni kolejno po sobie następujących)

50,- siedmiodniowa dla członków PZW (dni kolejno po sobie następujących)

40,- jednodniowa dla niezrzeszonych i cudzoziemców

(Wniesienie składki okresowej upoważnia do wędkowania ze środków pływających)

Proszę o zwrócenie uwagi na to że 7- dniowa wymaga zezwolenia z hologramem

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/wiadomosci/54903/pliki/komunikat_2012__internet.doc

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem formularz gdzie można wpłacać na okres jednego lub 3 dni na okręg Przemyski. Mam problem z znalezieniem cennika oraz czy tylko wystarczy wydrukować ten formularz wpłacić na konto i spokojnie wędkować? Oto formularz http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/wiadomosci/54905/pliki/do_zezwolenia.pdf :)

Wygląda na to że tak. Nie zapominaj o dowodzie wpłaty czyli druku przelewu zrobionego osobiście w okienku ;] Przelew internetowy może być słabym dowodem wpłaty (tylko gdybam).

A ze swojej strony to ja się pytam gdzie są porozumienia międzyokręgowe w PZW Przemyśl (czekam i czekam) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW Krosno tel.(013)436-55-68 Opłata 180+64 człon.+ dopł.146 Rzeszów = 390 zł

PZW Rzeszów tel.(017)854-98-01 Opłata 146+64 człon.+ dopł.180 Krosno = 390 zł

PZW Tarnobrzeg tel. (015)822-46-47 Opłata 200+64 człon.+ dopł.146 Rzeszów= 410 zł

PZW Przemysl tel.(016) 678-57-69 Opłata 180 + 64 człon.+dopł.146 = 390 zł

Ciekawostki : przenosząc się do dowolnego koła PZW Krosno masz dostęp w ramach porozumień do wód PZW Przemyśl i odwrotnie,

Ps. te 30 zł dopłaty w Przemyskim dotyczy wód płynacych w Tarnobrzegu a nie wszystkich wód PZW Tarnobrzeg.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała uwaga;).Do porozumieniu Przemyśl-Tarnobrzeg ,tego roku doliczamy 50,- http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/56550/64/porozumienia_okregu_przemyskiego_pzw i oczywiście zbiorniki wyjęte są z porozumień (z małymi wyjątkami).Na dzień dzisiejszy najlepszą opcją tak jak tu już było pisane jest członkowskie Przemyśl-Krosno a dopłata na pozostałe okręgi według uznania;).Oczywiście dla tych,którzy chcą mieć w swoim zasięgu prawie wszystkie wody woj. Podkarpackiego.Dla mnie,opłaty na wody,które mnie interesują ,zamkną się kwotą 500zł.

RP- 190 zł (nizinne)

RK- porozumienie

RZ - 146 zł

RT - 160 zbiorniki

Płynność finansowa z trudem ale zachowana:D

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wyliczenia zgadzają się jak najbardziej, ja nie podałem niższej składki - obecnie 214zł jako opłaty uprawniającącej do połowów na wszystkich wodach i wszystkimi metodami, w Tarnobrzegu maja 3 stopnową skalę opłat (200-100-80) w zależności od preferencji wędkarza i to jest dobre bo wiadomo że nie wszyscy łowią wszystkimi metodami i na każdym rodzaju zbiornika. Kto chce łowic w okręgu Rzeszów(bez zbiorników/bajorek) a jednocześnie mieć nieskrępowaną możliwość połowienia na Sanie (też gorskim) to opłata którą podałem wydaje się być niezłą alternatywą. Rzeszów chcąc powetować sobie straty spowodowane "odpływem" wędkarzy do ościennych okręgów zagrał vabank stosując jedną opłatę jednocześnie pozbawiając wędkujących jakiegokolwiek wyboru, i to ma być zdrowe. Podejrzewam że następnym krokiem mędrców/geriatrykow z Akacjowej bedzie stopniowe likwidowanie porozumień.

Edytowane przez tedi62
korekta danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant przedstawiony przez kolegę Rapala jest najlepszym rozwiązaniem dla nas wędkarzy.

Chcących spokojnie łowić na Sanie powyżej i poniżej Dynowa, Solinie oraz móc wyskoczyć na np.. Wilczą Wolę.

Polecam takie rozwiązanie, zaoszczędzi Wam to biegania za opłatami jednodniowymi co nie dość ,że dużo czasu zajmuje

To i tak bardziej się kalkuluje w skali roku. (opłata jednodniowa na wody górskie to 30 zł, a różnica pomiędzy roczną nizinną 120 a górską 180 to 2 dniówki po 30 zł)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest w tym roku bo kolega mi mówił, że taki typek w sklepie wędkarskim mówił ze teraz się, płaci razem wodę górska i nizina ,że jest jeden znaczek.Jeśli tak jest to ile teraz wynosi opłata.Na kartę i na legitymacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.