Skocz do zawartości

Opłaty 2012


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie PZW Krosno widnieje , że okręg Rzeszów udostępnia tylko stobnice, i zalew w bliznym członkom okręgu Krosno, coś mało tego wdg mnie, czt tak naprawde jest? ... czy można wykupić same wody górskie bez nizinnych w okręgu Krosno, czytałem, że pełna składka to 180 zł (górskie i nizinne), bez górskich to 120zł, a jak ktoś chce same górskie to ile musi zapłacić?

Ad1 Wisłok (Od mostu drogowego w Bziance do ujścia rzeki Stobnicy w Strzyżowie), Wisłoka (Od ujścia rzeki Jasiołka w Jaśle do ujścia potoku Jodłówka w Jodłowej) i Stobnica (cała z zalewem w Bliznym).

Ad2 ... 180,- zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sobotę pojechałem do Dynowa opłacić kartę. Przede mną kończył opłacać plik kart (na oko 10 ) człowiek z okręgu rzeszowskiego. Za mną stał również kolega z Rzeszowa. W kontekście polityki okręgu rzeszowskiego to miły widok świadczący o zdrowym podejściu kolegów wędkarzy. Sympatyczny pan ze sklepu w Dynowie poinformował mnie, że trend jest masowy a ludzie zarzekają się , że nawet dopłat do Rzeszowa nie będą robić. Gratuluję panom z Zarządu rzeszowskiego dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcąc łowić z Bliznem, musze posiadać jakiś dodatkowy glejt?? Dodam że jestem z Krosna! A wiem że w ramach porozumienia z Rzeszowem zalew ten jest udostępniony dla okręgu Krosno!

Z góry dzięki za odpowiedzi:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Koledzy czy jest to możliwe żeby karta skoczyła w górę o 50 % ? W tamtym roku za ulgową płaciłem 100 a teraz 150 zł każą sobie dać. Czy u was też tak jest ? Na internecie z tego co pisało nawet w tym temacie jest coś koło 100 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręg PZW Rzeszów, dokładnie to koło nr. 22 Mielec. Zniżka dla młodzieży od 16-24 roku życia czyli 50 %. Chodzi o składkę członkowską i okręgową. W ubiegłym roku za członkowską (ulgową) zapłaciłem 31 zł , a za okręgową 66 zł co w sumie dawało 99 zł. Teraz patrzę na tą stronkę co kolega Sztanc zarzucił i wychodzi mi 120 zł. W sklepie wędkarski Gazos jak się pytałem to powiedzili mi złotych 150 : O . Gdzie jest błąd ? 30 zł to wiadro dobrej zanęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W sklepie wędkarski Gazos jak się pytałem to powiedzili mi złotych 150 : O . Gdzie jest błąd ? 30 zł to wiadro dobrej zanęty ...

Jeśli nie zapłaciłeś składki do 30 kwietnia to automatycznie straciłeś członkostwo w PZW (zgodnie ze statutem) teraz musisz doliczyć 25,- zł wpisowego (Twój błąd), a pięć złotych to zapewne tak zwany FUNDUSZ KOŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.