Skocz do zawartości

OS San Zwierzyń - Hoczewka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bachlawa. Woda ciężka i dość burdna ale rybkom to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie - z rana zbierały jak głupie :) Miło że praktycznie 95% ryb to wymiarowe waleczne pstrągi.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Mam pare takich pytań, za  tydzień wybieram się na Os San pierwszy raz i może mi ktoś powiedzieć jak jest z tymi opłatami? trzeba jakoś wcześniej rezerwować? jakieś namiary na strażników łowiska i gdzie i jak dokonuje się tych opłat ? I naj ważniejsze, jaki poziom wody jest w miarę najlepszy do łowienia?  dokładnie chodzi mi ostan wody z czujnika w lesku http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149220060

Bardzo proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu pytałem strażnika czy jest duża presja na OS, powiedział mi, że dniówki są zarezerwowane do połowy sierpnia. Co do stanu wody, to najbardziej lubię taką około 180 cm. Numer do strażnika Pawła 722 362 312.

Edytowane przez Oktawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 14.12.2018 o 09:34, Gabriel napisał:

Nowy rok, nowy regulamin

A w nim ..zakaz "żyłki" od 1 czerwca do 30 września

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/180473/60/regulamin_lowiska_na_2019_rok

 

A co niby macie zawiązać zamiast żyłki plecionkę ? bo nie widziałem żeby jakiś muszkarz na plecionki łowił ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucjan Kula napisał:

A co niby macie zawiązać zamiast żyłki plecionkę ? bo nie widziałem żeby jakiś muszkarz na plecionki łowił ....

 

Niektórzy zakładają na kołowrotek tylko żyłkę zamiast linki muchowej zakończonej przyponem z żyłki albo linka jest kilka metrów za żyłką dopiero:
,,[...]zabrania się stosowania metody „żyłkowej” – podczas połowu (prowadzenia przynęty) linka muchowa musi mieć kontakt z wodą. ''

Edytowane przez papltr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale chodzi tu o małą presje, więc maksymalnie masz 55 osób dziennie (nigdy tylu nie widziałem), które na tych 7 kilometrach mogą się trochę "zgubić". W sumie to i tak za dużo osób na ten odcinek.

A co do ceny.. Niestety chyba nie da się tego zrobić tanio. Dniówka 50 zł jest owszem chora, ale umówmy się Lucjan, jesteś chyba więcej niż 4 razy na krośnieńskiej wodzie w roku, więc roczna opłata się opłaca. A nie jest dużo wyższa od rzeszowskiej, gdzie umówmy się rzeszowskie wody trochę odstaja od Sanu.

:beer:

Edytowane przez halfdanTheBlack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kropek26 napisał:

Fajnie by było że przychodzę w danym dniu do strażnika płacę  100 zł i idę łowić ,a nie że muszę czekać  2 miesiące  bo jest kolejka. Nieraz jak jestem nad Sane i pojadę zobaczyć  sobie na OS to nie widzę żeby jakoś był strasznie oblegany

 

Zadzwoń i mów po angielsku, dostaniesz się bez kolejki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.