Skocz do zawartości

OS San Zwierzyń - Hoczewka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko jak nie mam auta to wole zająć się czymś innym.

Ale coś tam łowię , ostatnio miałem życiowego lipienia ok 55 cm po zrobieniu widowiskowego fikołka ,pomachał mi płetwą grzbietową.Coś tam łowię też.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chapało fajnie dziś na Os glajchy wujka kroka są chytne:beer:

Nie licząc mojego tęczaka ok 55 cm który w kilka sekund wywinał kilkanaście metrów linki i znalazł się pod drugim brzegiem ,robiąc dwie świece urywa zestaw,kapitalny widok.

Nie licząc dolka93 pstrąga ok 50 cm który też urywa zestaw.

Reasumując,można powiedzieć , że jak na takie warunki dobrze brało a nawet bardzo dobrze.Po godzinnej burzy woda nie do łowienia jak i ryby nie do złowienia.

Cały Os San jak i zwykły fest brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie mam pytań , jest progres wielki !!

U mnie też ok, po za dwoma rybami ok 60 +( z tym kolegą 60 + miałęm doczynienia ok 3 tyg temu, to samo miejsce i takie samo branie i identyczne zachowanie) ,jego mniejszy kolega ok 55 cm zachował się tak samo odjazd pod sam brzeg ,świeca i luz na żyłce .Czując wielki niedosyt doławiam dwa lipienie 46 i 48.

Lecz jednak wisienką na torcie okazał się następny przyjaciel 58 cm , którego z dużymi problemami ale jednak jakoś wjechał do mojego podbieraka.

Reasumując dziś miałem najszczęśliwszy dzień muchowy w mojej krótkiej karierze muchowej , nawet nie śmiał bym marzyć o takich wielkich rybach w jeden dzień.

Dzięki Oktawian za pomoc,:Dzamiast pomóc to kamerował i się śmiał...:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Oktawian, a rezerwacje obcokrajowców mają pierszeństwo przed naszymi rezerwacjami?

Bo też rezerwowałem i nikt mnie nie informował że ma być OS zamknięty.

Dzwoniłem wczoraj do strażnika, powiedział mi ,że na sobotę nie ma miejsc. Ty może załatwiałeś temat wcześniej ,albo masz większe znajomości :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.