Skocz do zawartości

Moje "tajne" łowisko


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

2 ostatnie wyprawy. Sobota - miały być klenie a było sporo małych okonków + 2 pstrągi po 30 cm.

Dzisiaj niestety z braku czasu wyjazd z ojcem dosłownie na godzinkę. Zazwyczaj w takich sytuacjach człowiek się zastanawia czy jest sens wybierać się nad wodę na tak krótki czas. Okazuje się że warto :)

Okoń grubas 38 cm z Jasielskiej rzeczki :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie

@Pawlikowski zapewniam Cię że rybce nic się nie stało i odpłynęła w świetnej kondycji. Trawki na "wysepce" nie ma więc nie zamierzam jej targać przez rzekę aby zdjęcie było ładniejsze ;)

Ostatnia wyprawa już nieco mniejszy ale 33 cm to też nieźle :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulować można sandacza, bo jest czego.

Moje "dzieki panowie" odnosiło się do 2 osób które pogratulowało pod moim zdjęciem jeszcze zanim kolega Aro pokazał swojego pięknego sandacza (wielkie gratulacje) do którego mój okoń się nie umywa :)

Ale dziękuję że decydujesz za innych użytkowników jaką rybę można pogratulować a jaką nie, mi na gratulacjach nie zależy po prostu taki okoń jest dla mnie sukcesem :) Ty pewnie łowisz takie rybki regularnie więc Tobie również gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to weekend pełen gratulacji, ja również się przyłączam, @med pasiaki naprawdę super, ten 38 naprawdę robi wrażenie, az sam wybiorę się na dniach na okoliczną rzeczkę zapolować, ale nic to, popatrzcie jakiego potwora złowił kolega z gorlic, też w ten weekend;)) mniemam że z dunajaca, czapki z głów :eek::eek:

Grzegorz "Główka" Grzywacz znów pokazał pazur - Gorlicki Portal Wędkarski, Koło PZW "Miasto Gorlice"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymie brawa dla tego Pana , to jest właśnie to .Wielki szacunek ,ryba złowiona na muchę , jaka ryba GŁOWA.

Pomału zaczynam wdrażać do swojej głowy właśnie ten plan-głowacica ale na razie boję się nawet myśleć...

Na razie bez emocji , za rok jak będę gotowy psychicznie i finansowo... będę chciał spełnić swoje marzenie-głowacica na muchę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziękuję że decydujesz za innych użytkowników jaką rybę można pogratulować a jaką nie, mi na gratulacjach nie zależy po prostu taki okoń jest dla mnie sukcesem :)

Chyba nie zrozumieliśmy się, absolutnie nie chodziło mi o Twoje ryby, odniosłem się do tego, co napisali pod moim postem @Sasanek i @kroku, a co z rozpędu wziąłem do siebie, gdyż nie widziałem zdjęcia sandacza złowionego przez @aro, był sam link. Zresztą nieważne :D, a poza tym Twoje okonie naprawdę ładne i Tobie także szczerze gratuluję :).

Dzisiaj przez niecałą godzinkę miałem okazję przetestować ostatnio otrzymane woblery:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.