Jump to content

Artykuły na stronie głównej


krs

Recommended Posts

Zachęcam wszystkich do pisania artykułów na główną stronę naszego serwisu.

W kilku punktach opiszę w jakiej formie należy przesyłać do nas artykuły :

1. format pliku z treścią : najlepiej czysty tekst bez formatowania napisany np. notatnikiem. W ostateczności może to być plik Worda pisany jednym rodzajem czcionki, bez zbędnego formatowania - punktowania, akapitów i innych bajerów.

2. Zdjęcia umieszczamy wpisując w odpowiednim miejscu w treści jedynie nazwę pliku np.: "Zdjęcie : dsc_1234.jpg" (plus ewentualny opis). Pliki o takich samych nazwach dołączamy do maila jako załączniki (nie wklejamy ich tekstu!). Rozszerzenie najlepiej jpg, tiff lub png.

3. Tak przygotowany artykuł przesyłamy na adres: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • krs unpinned this topic
  • 11 months later...

Odświeżę wątek, zapraszam do działu Artykuły, pojawiły się tam teksty które nie zostały jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności przeniesione z poprzedniej wersji silnika forum :)

Przy okazji zachęcam do pisania artykułów, instrukcja jak to zrobić jest w 1 poście tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejny archiwalny artykuł pojawił się na stronie, nie każdy miał okazję się z nim wcześniej zapoznać, zapraszam. Jest jeszcze kilka teksów których nie przeniosłem z poprzedniej wersji silnika, będą się pojawiać co jakiś czas w dziale artykuły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Coś się stało z artykułami, czy tylko ja ich nie mogę zlokalizować?

Pojawia mi się tylko komunikat: Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje. Prawdopodobnie została przeniesiona lub wprowadzono nieprawidłowy adres URL.

Link to comment
Share on other sites

Artykuły zostały tymczasowo wyłączone, większość ruchu w portalu to forum reszta to był margines. Utrzymanie aktualizacji modułu artykuły kosztuje a dodatkowo brak od dłuższego czasu nowych wpisów przyśpieszyło decyzję o wyłączeniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem najważniejszej rzeczy, artykuły pojawią sie na forum jak tylko znajdę czas, przeniosę je jako wątki, tak naprawdę poza wyglądem niewiele się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Świetnie, że artykuły są na forum. Mam nadzieję, że pisanie artykułów się rozwinie i tu moja propozycja stworzenia działu, gdzie można by artykuły publikować. Co myślicie o dziale "Artykuły", ewentualnie zmianie nazwy z "archiwalne" na po prostu "Artykuły" z nadzieją, że będą pojawiać się nowe?

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu ze zmianą nazwy na Artykuły, zrobi się. Każdy użytkownik może napisać art.  pod względem technicznym nie ma przeszkód, poprzednio materiał formatował admin, teraz może to zrobić każdy, opublikować można w dowolnym miejscu na forum, jeżeli tylko takie materiały się pojawią, trafią do właściwego działu. Zachęcam do pisania :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy