Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kurier przywiózł mi małą paczuszke z długo wyczekiwanymi rzeczami do methody a dokładniej

Mikado YV Method Feeder 305cm 

Pellet halibut 2mm

Mini kulki 9mm o zapachu halibuta

Żyłeczka mikado

Przypony Drennana pushstop 

Oraz Koszyk z foremką również drennana 

Ponadto wpadła mi wklejaneczka Kongera wch tango ze zmiażdżonym złączem w dolniku które po malej zabawie brzeszczotem i pilnikiem znowu spełnia swoje zadanie

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie tubę marki Jaxon, tania i mało skomplikowana konstrukcja ale najważniejsze że jest przezroczysta, wcześniej woziłem wędki w tubach PCV, raz udało mi się  przyjechać nad wodę z samą tubą nie wiedząc że wędki w środku brak a tutaj elegancko widać co jest w środku :)  Do tego na próbę dwa opakowania mustadów 5/0, całkiem fajne mocne haki, nie są to Big game które są mega mocarne ale te klasiki też dają radę, z mniejszych rozmiarów nie byłem zadowolony ale główki Mustada od 5/0 wzwyż są spoko i niedrogie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wcześniej miałem Mikado octa 0.18. Z początku była okej ale przy rzucie zrobiła mi się broda no i strzeliła. Później było tylko gorzej. Strzelała w przypadkowych miejscach przy rzucie. 

Jak do tej pory przynęty do 40g. Slider 7 leciał naprawdę daleko. teraz zakupiłem większe 10 i 12. Będę testował je w niedziele wiec dopiero wtedy będę mógł się coś na ten temat wypowiedzieć. Co do tatuli jestem mega zadowolony. System tws jest świetny, brody poważnej jeszcze nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko nie popełnij tego błędu co ja 7 lat temu. Zakupiłem książki(nawet się pochwaliłem na pierwszej stronie tego tematu) a wędkę dopiero kilka miesięcy temu. Po prostu po lekturze uznałem(niesłusznie), że ta mucha to jakaś ekstremalnie skomplikowana metoda w której się ciągle coś przewiązuje. Zniechęciłem się i plany zostania muszkarzem porzuciłem. Teraz szkoda mi tego czasu bo jednak ryba złowiona na muchę smakuje lepiej niż na spinning.Może lepiej postaw się przed faktem dokonanym: kup wędkę, kołowrotek, sznur zanim zaczniesz czytać? Potem idź nad wodę(najlepiej z kimś doświadczonym) i okaże się, że nie taki diabeł straszny.

Edytowane przez Bastuś z Bratko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka zakupiona po to by załapać chociaż troszeczkę podstawy, sprzęt na pewno zakupie decyzja juz zapadła bo już jakiś czas temu się nad tym zastanawiałem, a od nowego roku zacznę łowienie.  Dzięki za przestrogę ale z chęcia będe się uczył i nie zrażę się. Na początku mojego spiningu też mnie szlag trafiał jak nie mogłem złapać klenia dziś jest coraz lepiej i będzie jeszcze lepiej :D

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem to dzisiaj, wprawdzie jeszcze nie przyszło, ale już daje linka, bo to wyprzedaż ostatnich sztuk tego modelu. W magazynie został tylko numer 11, a z tego co się dowiedziałem nie będą kontynuowali produkcji. Membrana za 160 zeta, to może być dobra okazja, jak komuś pasuje numer buta.

http://allegro.pl/spodniobuty-oddychajace-995-lemigo-r-11-i6124979281.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent urodzinowy od Dragona, kij z nowej serii Street Fishing, 2.70 do 28g. Mają być w sprzedaży w przyszłym roku. TPSW wyważa go idealnie, czuć moc tego kija, ma fajny mięsisty dolnik. Bardzo oryginalny design. Może w poniedziałek wyskoczę z nim nad San ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uzupełnienie pudełek na przyszły sezon. 

Woblery Tomka Janika

4szt standardowe + 1szt z dłuższym sterem 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Letni wobler Janusza Czulaka 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Od użytkownika portalu "prezent na mikołaja" - stary model rybki K-j Michała Olejnika - Oleix 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

x3 Klasyk P. Leszka - "Rzeszowiak"

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

No name od znajomego.  mikrus jakich mało 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dawno się nie chwaliłem. 

Roczna licencja os San, kurtki dwie simmsa , jakieś inne rzeczy z simmsa już nie pamiętam .Wedka dwuręczna na blanku karpiowym , kołowrotek , linki .Coś by się jeszcze znalazło .Golfa 4 by już kupił , to tylko pasja ...

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

Edytowane przez kroku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.12.2016 at 22:44, kroku napisał:

Witajcie

Dawno się nie chwaliłem. 

Roczna licencja os San, kurtki dwie simmsa , jakieś inne rzeczy z simmsa już nie pamiętam .Wedka dwuręczna na blanku karpiowym , kołowrotek , linki .Coś by się jeszcze znalazło .Golfa 4 by już kupił , to tylko pasja ...

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

albo choroba:)

Edytowane przez Piotrek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2016 at 15:57, uchal napisał:

 A ja cos takiego zakupiłem w Jasielskim sklepie wędkarskim . Zmoczę je dopiero 2 stycznia na Inie :-) .

 http://allegro.pl/wodery-spodniobuty-savage-gear-breathable-42-43-i6591691571.html

 

Który to sklep w Jaśle jest tak porządnie wyposażony?  Podrzuć namiary jeśli możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.