Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kilka ostatnich drobnych zakupów, dwie plecionki, jedna po okazji z Ebaya, już wcześniej miałem okazję jej używać, bardzo dobra linka Varivasa Max Power PE X8 #1.2 w kolorze zielonym, druga cieńsza to Sunline XPlasma Asegai 10lb w bardzo fajnym zielonkawym kolorze, podobnym do dostępnej kilkanaście lat temu żyłki Mustad Ayaka, zakup bardziej ze względu na kolor ale zobaczymy może okaże się dobrą plecionką. Do tego kilka opakowań główek od Mustada 4/0 i 3/0 w gramaturze 5g i dwa opakowania przyponów od Dragona, Surflon Light 1x19 o wytrzymałości 3 i 5kg.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły zakupione na spróbowanie ciekawe gumki od M.R Baits, na jesienne sandacze myślę jak znalazł. Trochę drogie, te większe kosztują 8zł za sztukę, ale zobaczymy może się zwrócą ;)

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kilka drobiazgów parę główek mustada, gumy Adusta oraz kamerka GoPro Hero 9 black, wypadało by teraz uruchomić jaki kanał youtubie ;) O samej kamerce napiszę pod koniec sezonu, bo to całkiem udana kamera, nie kosztuje tyle co najnowsze gp 11 i naprawdę niewiele jej ustępuje.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka kompletowania sprzętu pod królową Sanu .Kij na blanku Talona właśnie wjechał na suszarkę .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2023 o 16:25, krs napisał:

Kilka drobiazgów parę główek mustada, gumy Adusta oraz kamerka GoPro Hero 9 black, wypadało by teraz uruchomić jaki kanał youtubie ;) O samej kamerce napiszę pod koniec sezonu, bo to całkiem udana kamera, nie kosztuje tyle co najnowsze gp 11 i naprawdę niewiele jej ustępuje.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Cześć! Powiedz mi co zadecydowało o wyborze 9 a nie 10? Bo aktualnie przymierzam się do zakupu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piotr Madura napisał:

Cześć! Powiedz mi co zadecydowało o wyborze 9 a nie 10? Bo aktualnie przymierzam się do zakupu ;-)

 

Cena :) Jak kupowałem ponad miesiąc temu 9ke kosztowała 1200zł , 10tka była chyba po 1700-1800.  Ceny teraz spadły bo wychodzi gp 12, 10ke można dostać za ok 1500zł, pytanie czy warto dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krs napisał:

 

Cena :) Jak kupowałem ponad miesiąc temu 9ke kosztowała 1200zł , 10tka była chyba po 1700-1800.  Ceny teraz spadły bo wychodzi gp 12, 10ke można dostać za ok 1500zł, pytanie czy warto dopłacać.

Dzięki za odpowiedź, czy warto okaże się po zakupie :D Czytałem i oglądałem sporo recenzji, opinii, opisów, koniec końców i tak wyjdzie w praniu. Zamówiłem 10, zobaczymy jak sobie będę z nią radzić i ona ze mną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, ka-mil napisał:

Dragon mimo ze budżetowy i tak daje rade mam Dragon milenium jerk do 60g bardzo fajny kij

 

Miałem Dragona millnium jerk, całkiem fajny był to kijek, też budżetowy, kosztował kilkanaście lat temu ok 2 stówki,  za tego ostatniego dałem w "promocji"  niewiele ponad stówkę, mniej niż za plecionkę którą z nim używam, że jeżeli chodzi o cene to 10/10 dla dragona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obserwując zawodników na JLS łowiących na suchą muchę (jedyna dozwolona metoda na tych zawodach) ponad 1200 lipieni, sprawiłem sobie komplecik: Dragon FX 9' #4 i kołowrotek Dragon FX400. Niedługo pierwsze testy. 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.