Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież mam po właściwej "prawej" stronie, a nie jak co niektórzy po lewej. Ja łowię stylem amerykańskim :D

A tak przy okazji spytam czy ktoś z Was kręci prawą ręką nie będąc osobą leworęczną ;) ?

to tak przy okazji ci odpowiem :D jestem osoba leworęczna i kręcę lewa ręką :P jakoś tak przywykłem i tak już jest :D poza tym fajna ta daiwa ;) ile taki kreciałek stoi ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, ciekawy jestem czy to tylko moja TDRka tak ma

Sprawdzałem.U mnie wszystko w porządku,czy zbijam kabłąk z korbki czy ręką żadne szumy nie występują.Sprawdź czy taka sytuacja występuje kiedy zdejmiesz z kołowrotka szpulkę;) a potem załóż drugą i sprawdź na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część rzeczy nabytych w necie z już przyjechało:)

- Kołowrotek Daiwa Caldia 2500X zakupiony od naszego kolegi Rapali

- okulary polarycazyjne Arctica

- pudełko muchowe Taimena (pod koguty)

Reszta gadżetów dopiero w drodze:) choć te Meppsiki ze zdjęcia też świeże ale napisze o nich gdy przyjdzie reszta świecidełek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wyst. nawet bez szpuli. Napisałem do F-M celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji ;)

Dostałem odpowiedź z F-M, kołowrotek był niby w promocji bo to była ostatnia sztuka i ten model nie jest już produkowany. Kazali sobie odesłać jeżeli jest zepsuty. Teraz się zastanawiam co robić, czy odesłać i czekać na naprawę, czy może używać i odesłac w poźniejszym terminie.

Nie orientujecie się jak działa serwis Daiwy ? Podobno najbliższy jest w Niemczech i na naprawę czeka się miesiącami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krs,nic nie kombinuj,dzwoń do nich i żądaj wymiany na towar pełnowartościowy;).W przypadku gdyby nie posiadali kołowrotka tej samej marki i typu,żądaj zwrotu pieniędzy albo na wymianę za dopłatą na np.ten model.Japończyk;)

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/daiwa-gs-8-g5-a17-p443-k2536.html

Cytat z Gwarancji FM

9. Gwarancje

a). Sklep internetowy Fishing-Mart odpowiada w 100% za dostarczenie pełnowartościowego towaru. W razie stwierdzenia wady w zakupionym produkcie prosimy o niezwłoczny kontakt w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

Wadliwy towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a w przypadku jego braku zostanie wykonany zwrot gotówki na wskazane przez klienta konto bankowe.

B). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady fabryczne oraz wady ukryte zakupionego towaru wynikłe w czasie użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Uszkodzenia wynikłe z winy użytkownika (m.in. uszkodzenie mechaniczne, samodzielna naprawa, użytkowanie niezgodnie z przeznaczeniem) nie będą stanowić podstaw do uznania reklamacji.

c). Gwarancja obejmuje tylko produkty zakupione w naszym sklepie.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/regulamin.html

Czekanie kilka miesięcy na naprawę jest trochę śmieszne;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś ten mały zestawik, kołowrotek chyba niestety chybiony otóż blokada obrotów wstecznych nie pracuje jak należy, za to kijek proporcjonalnie do wartości którą sprawdziłem w allegro rewelka, przynajmniej dla mnie. Do tego żyłka trabucco specjal feeder 0,16mm(jedyna rzecz z tego zestawu za którą zapłaciłem, bo resztę dla sprostowania wygrałem w konkursie na necie). Jeśli ktoś szuka taniego pickerka polecam tą wędkę przynajmniej mi leży dobrze w dłoni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi dziś zamówione na allegro ripperki Prologic Savage Gear LB Minnow 8,5cm. Skusiły mnie pozytywne recenzje i testy dostępne na necie gdzie pisano że gumka ta ma ponoć najlepszą na rynku pracę. Z recenzją pracy niestety chwilkę będzie trzeba jeszcze poczekać chociaż można zobaczyć jak to wygląda na YT.

Za fajny i schludny blister z 8sztukami zapłaciłem 12zł więc tragedii cenowej nie ma. Kolorki się podobają. Gumka wykonana bardzo starannie. Fajne oczka 3D, pojemniczek na atraktor w tylnej części ogonka. Jedyny minus który czuje że szybko wyjdzie w praniu to grubość ogonka. Podejrzewam że po paru spotkaniach ze szczupaczymi ząbkami będzie po ogonku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio z Savagear Soft 4Play 13 cm po oglądnięciu tego filmiku:

i nie mogę się doczekać ich wypróbowania. Gumki można dostać tylko na www.fishing-mart.com.pl , ale praktycznie już ich nie ma, bo rozeszły się momentalnie i zostały same 19 cm praktycznie. Można je zbroić w zwykła główkę i specjalny ster, na filmiku chodzą rewelka.:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wynegocjowałem od żony prezent na walentynki :D co by mi się graty nie walały po pontonie

Postanowiłem też sam dać sobie prezent z okazji tego święta:cool: kijek Dragon Millenium Power Jig 5-25g 2,25m pod sandaczyki do lżejszych gumek i główeczki Mustada oraz przypony na szczupłego.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Lobosss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie listonosz przytargał do mnie kilka przesyłek:)A więc po kolei od lewej

-główki sasame 4 i 6g na hakach 4-kach

-żyłka dragon HM 0,20mm

-klips magnetyczny

-kilka opakowań kotwic Owner roz.10,12 i 14

-woblery Dorado Stick 4,5 (5szt.) i jeden 6cm.

-woblery producenta z Krosna 4 szt.

-oraz wcześniej zakupione woblery Made in @Dziencioł

-kilka sztuk własnoręcznie ukręconych kogucików

Do tego podbierak taki jak tu http://allegro.pl/podbierak-muchowy-40x30cm-dragon-92-19-040-b-i1464848578.html

który od razu poszedł do przeróbki.Nie wiem jak ktoś zamiast linki mógł założyć gumę:mad:.Przy pierwszej próbie odpięcia klipsu,guma mało co nie pozbawiła mnie części uzębienia:D.

dotarła również kamizelka taka jak tu http://allegro.pl/kamizelka-muchowa-xl-graff-i1467890786.html niestety rozmiar XXL okazał się zdecydowanie za mały:mad: i byłem zmuszony ją odesłać.Nie wiem jaką ta firma ma rozmiarówkę ale nawet rozmiar XXXL pasował by bardziej na średnio wypasionego pigmeja niż na mnie:D.A więc dalsze poszukiwanie kamizelki mnie czeka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjechały już wszystkie błyskotki pstrągowe jakie zamawiałem. Całość zamyka imadełko muchowe, nożyczki do cięcia żyłki/plecionki oraz klips do szczypiec czy już wspomnianych nożyczek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjechały już wszystkie błyskotki pstrągowe jakie zamawiałem. Całość zamyka imadełko muchowe, nożyczki do cięcia żyłki/plecionki oraz klips do szczypiec czy już wspomnianych nożyczek.

Ile płaciłeś za obrotówki meppsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem spinning do połowów z łódki-Quantum Hyper Cast Pro Tour Zander 2,10m, c.w. 10-45g.

W zamierzeniach ma służyc do połowów szczupaków i sandaczy na średnie gumy,koguty i sporadycznie na jerki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MilanND napisał:

Do mnie przyjechały już wszystkie błyskotki pstrągowe jakie zamawiałem.

Tak z ciekawości... Jesteś z okręgu Tarnobrzeskiego? Gdzie zamierzasz "pstrągować"? Z tego co się orientuję to macie tylko dwie rzeczki górskie: Koprzywiankę i Bukową(obie dość daleko od Nowej Dęby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.