Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego krakusa to w rzeszowie w sklepie nie widzialem. Ale powinien być niezły na potoki. I ten dorado też nie głupi. A jakiej one sa wielkości?

Raczej mało gdzie kolego masz całą paletę do wyboru jeśli chodzi o krakusy.Ja od kilku sezonów zaopatruje się tam ;http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/index.html

Wszystko jest czego ja chcę,a jestem wybredny:).

Jeśli chodzi o rozmiar to jest to największy Krakusek NR 1 7 cm,a drugi DORADO Invader I-6 Floating FTR,POLECAM TEN SKLEP:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze w tym dziale bo w sumie będzie troszkę sprzętu do przetestowania,już mnie nosi:D. Spiningi Dragona,praktycznie nie dostępne już(modele sprzed paru ładnych lat),o kołowrotkach nie będe się nawet rozpisywał;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt został mi powierzony na przechowanie z możliwością użytkowania:) Do tego jeszcze muchówka w 3ciej klasie.Fajny byłby z niej spining bo blank jest mega paraboliczny:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni miesiąc nieśpiesznie zbierałem sobie jakieś tam gadżety do kręcenia kogutów z myślą o pstrągach. Nie mam jeszcze imadełka ale przy odpowiednim zamocowaniu szczypiec do odhaczania dam radę i bez niego. Wiec mojej kolekcji brakuje jeszcze parę kolorów piórek czy to z kapki koguta czy piór marabuta i paru innych wymyślanek. Póki co: kapki, pióra marabuta, dubbingi, haczyki pod odlewanie główek, jakiś flasch, chenile, nici, bobinka, finisher i szczypczyki do jeżynek, pozwolą na jakieś prace. Na szafie leży jeszcze futerko z lisa (czarne i rude). Myślę, że damy radę przed sezonem się przygotować w kwestii kogutów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni miesiąc nieśpiesznie zbierałem sobie jakieś tam gadżety do kręcenia kogutów z myślą o pstrągach. Nie mam jeszcze imadełka ale przy odpowiednim zamocowaniu szczypiec do odhaczania dam radę i bez niego. Wiec mojej kolekcji brakuje jeszcze parę kolorów piórek czy to z kapki koguta czy piór marabuta i paru innych wymyślanek. Póki co: kapki, pióra marabuta, dubbingi, haczyki pod odlewanie główek, jakiś flasch, chenile, nici, bobinka, finisher i szczypczyki do jeżynek, pozwolą na jakieś prace. Na szafie leży jeszcze futerko z lisa (czarne i rude). Myślę, że damy radę przed sezonem się przygotować w kwestii kogutów.

Napisz proszę w jakim sklepie kupiłeś finiszer który jest na drugiej fotce ?

Jeśli możesz zamieść link do tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dorzuciłem jeszcze kwiskie rękodzieła do arsenału. Co ciekawe normalnie te sprawdzone już wcześniej przeze mnie woblery były i są sprzedawane przez sklep Corona-Fishing. Niestety tam ceny takich przynęt oscyluja w granicach 25zł / sztuka. W tym przypadku udało mi się na allegro namierzyć Pana który handluje tymi samymi przynętami w cenie 10zł / sztuka. Jedyną różnicą jest nazwa. Dziś przyszło zamówionych pięć sztuk, 3 Kasperki 45mm - killerki na klenie i pstrągi oraz 80mm foxinusy które zostaną wypróbowane 1wszego maja :P

Podaję jeszcze linka do tego gościa gdyby ktoś chciał się zaopatrzyć bo ma ich ograniczoną ilość:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1065795&gr_id=17840

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy nabyłem kilka woblerków, oraz piórek od naszego forumowego "krętacza" Zdzisława.

Widzę Andrzeju że gromadzimy przynęty na ten Postołów;) Do mnie dotarła kolejna przesyłka z woblerami.Pierwsza fota to Dorado Blagiery,druga to Bonito i Alaska Dorado,trzecia to Tapsy Chorwatki wyglądają bardzo interesująco i są wykonane rewelacyjnie z najdrobniejszymi szczegółami.Wszystkie woblery z nastawieniem na klenia,brzane,pstrąga,jazia,okonia i wszystkie inne gady którym się spodobają:rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zdecydowałem się na ten właśnie kij.

Do wyboru w sklepie był jeszcze dragon destiny ale tylko do 20g :) a infinty jakoś lepiej leżał w ręce. Teraz jeszcze tylko kołowrotek i czekam na wiosnę.

ps. Jakby ktoś był zainteresowany to w To-tu w komisie jest daiwa infinity do 20g za 250zł podobno w idealnym stanie z tym że sklep otwarty będzie dopiero w połowie lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ostatnio się szarpnąłem:

-wędka jaxon digital spin 2,70 4-20g.

-trzy woblerki salmo hornet 3,5cm.

-woblerek salmo tiny

-dorado invader 4cm.

-dorado alaska 2,5cm.

-brombe 3cm. firmy Hunter Polska

-chrząszcza real firmy Hunter Polska (POLECAM)

-plecionkę stren'a 275m. 0,12mm.

-10 kopytek 5cm. relaxa

-10 kopytek 5cm. mikado fishunter

Jestem bardzo zadowolony z przynęt firmy HUNTER POLSKA, kupiłem 4 woblery i 4 woblery dostałem GRATIS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.