Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Odczepiacz jest dobry, ale radzę zaopatrzyć się w dobry sznurek o którym pisał @Leszek w temacie"uwalniacz przynęt spiningowych". Przerobiłem wiele rodzajow sznurka do tego odczepiacza, ale ten polecany przez @Leszka najlepiej się sprawdził w boju. 21 m w markecie budowlanym kosztuje ok. 7 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. w sumie to najlepiej mieć: i uwalniacz przynęt i woderki. :D

Słuchajcie: zaczepiłem Invadera na metrowej wodzie, ten vfree nie dał rady z brzegu nawet gdy z kijem wylazłem na skarpę. Nie chciał się skubaniec przesunąć jak już był w wodzie nawet gdy przewinąłem zamiast linki tynkarskiej starą żyłkę 0,18. Wlazłbym w woderach te 2-3 m bliżej - uwolnienie przynęty stałoby się formalnością.

Także kupować wodery :D

Jest tu wątek o woderach :confused::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie z USA Slammer 260. Kupiłem go, gdyż mam nadzieję, że wytrzyma dłużej od innych kołowrotków. Przeznaczenie to: pstrągi ( przy dwóch turbinach na Sanie), cięzkie łowienie kleni, brzany, bolenie, a nawet sandacze. Nie pracuje tak jak Shimano, nie wygląda modnie, na pierwszy rzut oka lata dziewięćdziesiąte, ale jest naprawdę solidny. Pierwsze spostrzerzenie, to ZERO luzów! Teraz tylko wystarczy kupić zapasową szpulę( i tak wyniesie mnie to około 100 PLN taniej za całość, niż gdybym kupił go np. w Coronie) i testuję "legendarną moc".

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że posiadam Zaubera 3000 do spiningu to postanowiłem mu dokupić coś do towarzystwa;)Zauber będzie pod cięższy spin a nowy to uniwersał z przeznaczeniem na klenio-jazie ale spokojnie poradzi sobie z szczupalem,bolkiem czy brzaną.Dzisiejszy test nad wodą przeszedł na 5,zobaczymy jak będzie radził sobie z rybami;) Kupiony w Karince za 350 zeta:D. http://aukcja.interia.pl/kolowrotek-team-cormoran-x-power-s-2500-i1572453302.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z pewnością trochę cięższy niż Shimano czy Spro w tych samych rozmiarach, ale bez przesady(340g) , ma to być cena za solidne "bebechy". Z drugiej strony jeśli podepnę go do lekkiego Robinsona Jig Master, to powinno się wyrównać. Jednak przede wszystkim będę go używał w połączeniu z kilkunastoletnim niemieckim Balzerm Edition, cw. 5-20 IM6, z nowymi, lżejszymi przelotkami, z którego ryby nie spadają ;).

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły do mnie woblerki, jak za tą cenę to czapki z głów. Bardzo dobre wykonanie, jutro ew. w sobotę je przetestuje i dam znać.

Może jakieś fotki ? chętnie bym obejrzał sama wiadomość nie zbyt wiele daje :P takie przyjemne zdjątko na jakichś kamyczkach a nie z aukcji :D było by przyjemne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aspius, robi się :D Jutro wrzucę, akurat jadę po szkolę przetestować kijek i wobki to napiszę jak pracują. Wracając do tematu dzisiejszy zakup to żyłeczka 0.16 Surfix, kilka twisterków, kotwiczki do woblerków, sznurek do odczepiacza, obrotówkę Ular, rozm I, krętliki z agrafką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kolejna paczuche z FM, w kórej było pare pierdoł do Matcha. (przepraszam, że zgrzeszyłem - więcej już nie będę)

- wagglery 1+1,5 g 2+1,5 g oraz 3+1,5 g

- pudełko na spławiki

- żyłki 0,16 i 0,14 szpulki 300 m

- systemiki do montowania spławika

- gruntomierze

W pokucie zamówiłem:

Slamo skinner 10 - 3 sztuki

Salmo Slider 7 - 4 sztuki

Salmo Executor 9 - 6 sztuk

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem:

-Konger Bolognese 500/30g

-Konger Eskimo 410

-Ciężarki 100g 0,2/0,25/0,3/0,4/0,6/1g Jaxon

-2 żyłki 0,16mm i 0,18mm na przypony

-Żyłkę 0,2mm/6,5kg

-2 wypychacze (podstawa :D)

-Pudełko na haczyki i inne pierdółki Jaxon

+ jako "rabat" dostałem zanętę Traper na karpie (gdzieś szczelona :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.