Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechała tydzień temu, kupiona na niemieckim ebayu. Będziemy jeździć razem na irlandzkie łososie, a kiedyś, po powrocie do Polski, na bolenie i inne wielkorzeczne ryby.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem go ale dostałem:D chodzi jak nowy, prawie zero śladów użytkowania. Z dwoma szpulami, jedna płytka a druga głęboka i pudełeczko:) Powie mi ktoś coś o nim bo w sieci jest mało informacji.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Stradica od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Kupiłem używany i nadal chodzi jak trzeba. Bardzo lubię tą podwójną rączkę przy spiningu (oczywiście większy komfort jest przy cięższym spiningu, ale na pstrągi też długo z nim śmigałem). Przy gruntówce też sprawdzony. Myślę, że niejednego potwora z jego pomocą wyciągniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtelek, nie przejmuj się, sprzęt ryb nie łowi, a kołowrotki i tak masz zacne. A stelloza jak wiadomo jest nieuleczalna ;-) Ta SFE to już trzecia Stellka w mojej kolekcji...

Gdybyś znalazł w swojej przepastnej szafie jakiś ciekawy kręcioł co ci zawadza,z chęcią odkupię.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem go ale dostałem:D chodzi jak nowy, prawie zero śladów użytkowania. Z dwoma szpulami, jedna płytka a druga głęboka i pudełeczko:) Powie mi ktoś coś o nim bo w sieci jest mało informacji.

Nic dodać nic ująć Masz po prostu przepiękny prezent:) klasyk, rewelka ten kołowrotek...To jest jakość i sprzęt nie do zajechania oczywiście przy umiejętnym się obchodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie pojawił się taki sprzęcik. Zakup od znajomego, więc towar pewny i sprawdzony.W komplecie 2 szpulki. Cena rzecz drugorzędna.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piękne stare Shimaniaki. Posłużą jeszcze dobrych kilka lat.

Grzesiu u mnie jest tak, jeden wchodzi drugi wychodzi. Certate sobie poszła (nowe Daiwy są do d....), a przyszła SFE. Jeśli chcesz dobry młynek - polecam Penn Battle, za 400zł masz porządny kołowrotek z zapasową szpulą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu produkowano kije, które przy rękojeści miały grubość ołówka i ważyły niewiele więcej niż 150 g. Powergrip 2-10 to przy nim tęga pała chociaż są prawie z tych samych roczników (nie znaczy to, że będę chciał się go pozbyć ;) ) Z drugiej strony nie wiem jakim cudem ten kij opisany jest 5-20 g - ja bałbym się założyć 10g - dla mnie to idealny jaziowy klusek. Na drugiej fotce stronka z katalogu Balzera ... z przed 17 lat :D Jesienią trafi do przezbrojenia i jak dostanie lżejsze przelotki to już nic nie będzie ważył ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Balzera, na kleniach się sprawdza nawet przy dosyć małych przynętach, ale przez te lata przekonałem się również, że mimo iż wygląda delikatnie, "sporo" można z niego rzucić :eek:.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś wybrałem się na mały zakup akcesori wędkarskich.Oto one:

1.Dwie szpule żyłki na feedera,żyłka przyponowa

2.Haczyki,stalki,krętliki,stalki,agrafki

3.Przynęty:

- dragon lunatic

- dragon bandit

- dragon renokiller

- manns predator,twistery

- relax kopyto

- główki

4.koszyczki i rurki do koszyków

5.odczepiacz drapiezników i białych ryb

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakup podkarpackiego rękodzieła :) 3,5cm Agressory od @Leszka. Super wykonanie i nienaganna praca w wodzie. O ich skuteczności nie muszę chyba wspominać.

Na jednego z nich, kolega dzisiaj na Strugu wyciągnął dwa pstrągi na 40cm i dwa na ponad 30cm.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krs po kolorach widzę że myślisz o kropkach;)

Musiałem uzupełnić swój niewielki zapas woblerków pstrągowych. Poza kilkoma rapalkami i invaderami nie mam za bardzo się z czym wybierać nad nasze ciurki "pstrągowe" :)

krs ile dałeś za to,i od kogo ? :D

Tak jak pisałem wcześniej, woblerki zakupione u @Leszka:

http://www.fishing.org.pl/members/leszek-951/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.