Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zakupiłem tubę do transportu spina. Tuba jak tuba, ale dzisiaj odkryłem jej inne fajne zastosowanie. Bez problemu pomieści 2x 4-ro pack bursztynowego płynu i bez żadnych podejrzeń wnoszę takie dobro do mojej kańciapy. Właśnie był test i przemyt się udał:D

A jak chodzi o te wobki, to mogą to być moje.

Edytowane przez Dzienciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wreszcie łódkę 300cm długości 125 szerokości

Piękna ale trzeba się nauczyć pływać na szalupach było inaczej.

http://images38.fotosik.pl/1682/87a80febac882516med.jpg

dziś popływałem trochę po jeziorku nie zła frajda moim synom się bardzo spodobała.

Ale chyba ja sprzedam jakoś mi łowienie z łodzi nie siedzi[sierpień]

Edytowane przez BOGDAN39
za małe zdjecie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie żyłka Momoi Black Shadow 0.28 :).Niestety ale w tym przypadku nie obyło się bez lekkich komplikacji związanych z przesyłką PP ale w końcu po miesięcznym oczekiwaniu jest u mnie.Muszę przyznać że sprzedający od którego zakupiłem żyłkę ,zachował się się naprawdę profesjonalnie ,dorzucając "za zwłokę" ,czapeczkę firmy Salmo jako gratis.Żyłeczka japońska koloru czarnego i będzie "pracować " przy łowieniu gruntowym w szczególności na rzekach.Pierwsze wrażenie po otworzeniu pudełka to ...brak pamięci kształtu,po prostu puszczona w pionie ze szpuli ,przyjmuje od razu odcinek prosty bez jakiejkolwiek serpentynki.Jeżeli ktoś ze starszych wędkarzy pamięta jeszcze,starą,czarną D.A.M- owską Tectan-ke to będzie wiedział o co chodzi;).Żyłka miękka ale nie rozciągliwa.Po wypróbowaniu kilku węzłów ,zachowuje bardzo dobre parametry na zerwanie.Myślę że będę w pełni z niej zadowolony a 70 zł ,które za nią zapłaciłem (700m) przełoży się w całości na wysokie walory użytkowe.To tak po krótce - na sucho,reszta wyjdzie w praktyce .Jutro nawijam na Baitrunnery i ruszam nad Wisłok celem znalezienia i przygotowania miejscówki na nocne połowy...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidna firma na pewno się nie zawiedziesz, co do długiego oczekiwania na przesyłkę to norma (zwalanie na pocztę to standart) sam czekam na fluorocarbon (również Momoi) już 3 tydzień.

Sprzedający z reguły niewiele maja na stanie, a sprowadzenie troszkę czasu zajmuje ;)

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś przechodziłem koło wędkarskiego i zakupiłem sobie dziś kilka gum + woblerek "konik polny" za 7 zł w Auchane Krasne. Główki od 15 do 30gram. Teraz wydaje mi się, że te główki są zbyt duże na San. Mam rację ? Jakie standardowe główki używacie na Sanie ? Mowa tutaj oczywiście o Sandaczu i Sumie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś przechodziłem koło wędkarskiego i zakupiłem sobie dziś kilka gum + woblerek "konik polny" za 7 zł w Auchane Krasne. Główki od 15 do 30gram. Teraz wydaje mi się, że te główki są zbyt duże na San. Mam rację ? Jakie standardowe główki używacie na Sanie ? Mowa tutaj oczywiście o Sandaczu i Sumie.

[ATTACH=CONFIG]10879[/ATTACH]

Wiadomo, że wiele zależy od warunków w jakich będziesz łowił tzn. głębokości i uciągu wody. Biorąc pod uwagę tylko jedną cechę tych główek czyli wagę to spokojnie obstukasz nimi dno Sanu. Inną sprawą jest to, czy haki tych główek wytrzymają spotkanie z "Sanowym potworem":rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale. Ostatnio kupiłem kilka gum Savage Gear Soft 4Play, które pracują w wodzie jak żywe ryby, co możecie tutaj zobaczyć:

Do tego uzbrojenie, kilka małych ripperków Mikado i 3 sztuki woblerów boleniowych nieuwiecznionych na zdjęciu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj swojego pierwszego casta; kij- konger impact jerk cast 20-60 g, 1,98m i multik okuma alumina. Pierwsze testy już były i jestem zadowolony, nawet rzuty mi wychodziły. Oprócz tego zakupiłem sobie 2 drunki dorado i 2 slidery tyle że pechowo bo miałem je może godzine, 1 straciłem w zaczepie a przy drugim jakimś prawem odpieła mi się agrafka. Zdjęcia dołącze póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa "kłikbaity" na bolenie. Świetne wykonanie, bardzo dobre kotwice, nawet opakowanie może się podobać - wewnątrz takie eleganckie zamszowe;). Oby na rybach zrobiły takie wrażenie jak na mnie...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.