Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już nie inwestować w kije spinningowe, ale przytrafiła się "drobna" awaria MHXa w związku z czym musiałem czymś uzupełnić arsenał. Od kolegi z forum zakupiłem w dobrej cenie kij na blanku Batsona IP904F 2,30m, 7-21g, 10-17lb. Lubię uniwersalne kije a ten taki właśnie jest. Szczupak na blachę czy sandacz na gumę nie stanowi dla niego problemu. IP904F to raczej mało znany blank ale moim zdaniem jeden z ciekawszych w ofercie Batsona.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełnienia pudła o brakujące gumy (skuteczne, a zatem ulubione) musiałem pokusić się o zakup widocznych na zdjęciu przynęt wraz z ołowianym osprzętem.

2 dni wcześniej doszła paczka z zabójczą bronią nr 8 i 10:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj rozpakowałem przesyłkę zawierającą Mikado Sensual Travel Spin 2,40 - c.w. 5-15g. 4 częściowy traveller ,w konstrukcji którego zastosowano rzadko obecnie spotykane złącza typu put-in, dodatkowo jeszcze wzmacniane pierścieniami metalowymi. Ostatnia część to pełna, cieniutka szczytówka węglowa, montowana jak w DSach. Uchwyt jest krótki, całość waży, według producenta 140g, przy czym wydaje się, że duża część tej masy jest w dolniku. Akcja bardziej szczytowa niż w mojej starej wklejance (testy domowe :)). Nic specjalnie eleganckiego, ale kij sprawia wrażenie solidnego. Jak porzucam coś więcej napiszę. Całość przyjechała w solidnej, sztywnej tubie obszytej materiałem, więc zestaw w sam raz do wożenia w bagażniku bez strachu że zostanie przysypany zakupami z marketu :D. Z minusów - denerwują mnie napisy typu Top Technology Tackle, które nic na prawdę nie znaczą, trochę za dużo lakieru na przelotkach, ale ostatecznie za niespełna 150 zł + przesyłka ...

pzdr,

LJ

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem dzisiaj w sklepie "Złota Rybka" obok stacji PKP, mają dobry wybór paproszków, większych gumek i obrotówek. Zakupiłem paprochy na jesiennego garbuska i kilka poleconych przez sprzedawcę gum szczupakowych. Pogoda coraz gorsza więc po pierwszych przymrozkach zaczną się dobre brania... mam nadzieję...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na alledrogo ,niestety aukcja zakończona Ripper Manns Predator 9cm, sandaczowy killer (2725150547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.ale napisz do wystawiającego ,może jeszcze ma;).Widziałem je również w Karinie na Warszawskiej ,lecz cena troszkę inna.Jeżeli interesują Cię maximusy Ripper Manns Predator Maximus 11cm, na okazy (2751098553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jeszcze są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.