Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja panowie niestety nie przyjadę na zlot , okazało się że syn ma półfinał mistrzostw polski młodzika (siatkówka) w Rzeszowie w ten weekend a jak rozumiecie jestem jego wiernym kibicem i muszę tam być ! grają o pierwszą ósemkę ! Niestety do następnego , życzę udanego zlotu , rybek i super integracji :beer::beer::beer: !!!

Moją czapeczkę odbierze na zlocie kolega Piter !

Edytowane przez Bogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie pokrzyżuje mi planów to ja lecę i miejsce będzie z furą szału nie ma ale dojedziemy:)

Jak na razie jestem sam prawdopodobnie kolega Ricardo będzie uderzał ze mną.Jakby co weźmiemy jeszcze jednego i polecimy jednym samochodzikiem. Luksaj ty możesz ładować przez wole to albo mnie zabierzesz albo u mnie zostawisz furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę i mnie dopisać do listy obecności (tym razem będę na pewno :D) - przygotowałem się na wypadek awarii mojego rzęcha - w razie czego mam zapewniony samochód zapasowy :)

PS

Wykruszyli mi się koledzy z okolic Kolbuszowej - a w związku z tym, mogę kogoś zabrać na pokład na trasie: Kolbuszowa - miejsce Zlotu.

Dla kolegów z Mielca i okolic mam propozycję - mogę kogoś (do 2 osóB) zabrać np. z umówionego miejsca Kolbuszowej - cobyście nie musieli jechać całej drogi w ciasnocie (przez sam Mielec troszeczkę mi nie po drodze) - możliwe są i inne warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej na 99,9% wybieram się na zlot chyba, że trzęsienie ziemi albo nie wiem ....

Ruszam swoją bryką, także jak ktoś ma ochotę się ze mną zabrać nie ma problemu na trasie Brzozów - Żarnowa oczywiście. Jeśli ktoś chętny PW proszę.

A tak w ogóle to na którą godzinę spotkanie +/- ???? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem sam prawdopodobnie kolega Ricardo będzie uderzał ze mną.Jakby co weźmiemy jeszcze jednego i polecimy jednym samochodzikiem. Luksaj ty możesz ładować przez wole to albo mnie zabierzesz albo u mnie zostawisz furę.

Ok jakoś się zabierzemy konkrety bliżej terminu dogadamy , im więcej tym weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot już tuż,tuż więc może kilka pytań ,natury organizacyjnej.Czy ,któryś z kolegów zabiera ze sobą grila? Czy skoncentrujemy się na paleniu ogniska?Na ile kociołków można liczyć na Zlocie (ja gwarantuję 1)?:D

Jeżeli ktoś posiada tacki (najlepiej papierowe) to niech zabierze ze sobą.Również widelce oraz kubki jednorazowe mile widziane.Ja zabieram również butlę turystyczną,kawa po skończonym wędkowaniu jak najbardziej wskazana;).Pogoda zrobiła się burzowa ale myślę ze nie będzie źle i Zlot odbędzie się w wyznaczonym terminie.Gdyby dzień wcześniej,trochę popadało i był problem z pozyskaniem suchego drewna na opał,proponuję aby każdy ,kto ma taką możliwość wrzucił kilka klocków drewienka do bagażnika.A nuż się przyda.Myślę,że w miejscu zlotu ,będzie możliwość zapalenia ogniska?

Jeżeli ktoś z Rzeszowa nie ma środka transportu to piszcie na PW ,jedno miejsce się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie rozmowy z proboszczem na temat przesunięcia komunii syna na poniedziałek... może coś z tego będzie :P

Gochu, ja dzisiaj rozmawiałem z miejscowym Szamanem, spaliliśmy parę "fajek pokoju" i załatwiłem oberwanie chmury w przeddzień zlotu więc nasze komunie się odbędą i pojawimy się na zlocie;) który zostanie przesunięty z powodu pogody:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.