Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie było super,atmosfera wyborna,zacni ludzie,potrawy które poruszyły nie jedno podniebienie i na osłodę deszczowego zlotu klenisko 49cm kolegi Leszka.Podziękowania dla moderatorów,świetna robota!Do następnego...:):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni z @majką opuściliśmy miejsce zlotu, dzięki za spotkanie, integrację i super atmosferę.

Rzeka przepiękna szkoda, że rybki nie dopisały ale nie o to chodziło. Gratulacje dla Leszka, pasowało by tego klenia do TR zapodać.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego...

post-493-14545022983968_thumb.jpg

post-493-14545022984383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu burzy do teraz woda przybrała o metr ,nieźle dawało jak wracaliśmy przez Wiśniową to drogą płynęła rzeka szlamu spływająca ze zboczy aż auta się zatrzymywały.Oto wykresy z pogodynki.pl. Stacja żarnowa.

A co do fotek to zamieszczę na swoim profilu w albumie.Tutaj czyli tym wątku zamieszczę kilka;)

post-444-14545022984844_thumb.jpg

post-444-14545022985566_thumb.jpg

post-444-14545022986033_thumb.png

post-444-1454502298635_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom Zlotu za miłą atmosferę, dobry humor (pomimo faktu, że impreza była całkowicie bezalkoholowa ;)), oraz możliwość wspólnego powędkowania w pięknej okolicy.

PS

Naturalnie specjalne podziękowania należą się szefowi "kuchni" - który ojcowską ręką dbał o napełnienie brzuszków nawet najbardziej niesfornych uczestników Zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012 już za nami. Z tego miejsc, pragnę podziękować wszystkim za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę,która należy już do tradycji ,organizowanych przez nas spotkań.Ale czemu tu się dziwić ,skoro w jednym miejscu i w jednym czasie ,spotyka się ponad trzydziestu ludzi dla ,których "Wędkarstwo" to już nie tylko hobby - to PASJA.Dla ,których "wirtualny świat" Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego ma odbicie w rzeczywistym świecie kilku godzin spędzonych w doborowy towarzystwie. Podziękowania należą się każdemu ,ponieważ to każdy z nas swoim przybyciem,tworzył po części ten Zlot.Niech żałują Ci ,którzy z różnych powodów nie mogli być z nami.Może niech będzie dla nich pocieszeniem fakt ,że do następnego spotkania już tylko... trzy miesiące;).Dzięki za miło spędzony czas,za wspaniałą atmosferę,za rozmowę,za śmiech, za pogodę ,która dopisał po części (zawsze mogło być gorzej) i za...most nad głową:D.Jeszcze raz wielki Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania należą się również sponsorom. Przypomnę tylko że albumy piłkarskie otrzymaliście dzięki uprzejmości Kol. Stanisława Mączki - Browar Leżajsk.

Katalogi i czapki od firmy JAXON

Komplet spławikowo żyłkowy od firmy BALSAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na następny - rocznicowy nie zaprosić kogoś z władz Okręgu. W przyszłym roku odbędą się zebrania wyborcze. Myślę że mogła by to być okazja do wyjaśnienia wielu nurtujących nas kwestii. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i podziękowania dla @Leszka za kawkę. Zaraz, zaraz... który to miał zdjęcie tego kabana ?

He he... Ten który na tym zlocie pojawiał się wszędzie na ostatnią chwilę, czyli ja :)

Szczęśliwie udało się trafić i zdążyć na zbiorowe zdjęcie. Zdjęcia rybki mam, ale... wysłałem do pana Leszka i niech sam nimi dalej rozporządza, jako zdobywca trofeum :)

Dziękuję wszystkim, w szczególności Mistrzowi Kuchni Pod Chmurką (no, szczęśliwie tym razem było pod mostem), koledze @rapali. Kilku innych kolegów również serwowało przyjemne dla podniebienia rzeczy, także i im dzięki.

Każdy z nas pewnie marzyłby o tak szczęśliwym scenariuszu pogodowym, bo przecież ledwie skończyliśmy łowić i się rozpadało. Kilka godzin później zlot odbyłby się bez łowienia. Na integrację miejsca pod mostem wystarczyło :)

Trochę szkoda, że pan Leszek uprzedził mnie w tej miejscówce, ale to taka zdrowa sportowa "zazdrość". Byłem tuż tuż, ale widocznie jemu był przypisany ten klenik. Jeszcze raz gratuluję :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom za mile spędzony dzień. Już się szykuję na następny zlot.

Trochę szkoda, że pan Leszek uprzedził mnie w tej miejscówce, ale to taka zdrowa sportowa "zazdrość". Byłem tuż tuż, ale widocznie jemu był przypisany ten klenik.

Nie masz co rozpaczać @Gajowy Marucha,ja byłem z tym kleniem tam umówiony. Wcześniej ten dołek obłowił @Marcin,a łowca z niego wytrawny. Czekał na mnie.

Dzięki za fotki i pomiar rybki.

Kleń miał 49cm i wziął na mój wobler Madness kolor ukleja.

post-951-14545023016108_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się również z podziękowaniami dla wszystkich uczestników zlotu.Fajnie było po raz kolejny zobaczyć ludzi tak zwariowanych jak ja, jeśli chodzi o wędkarstwo:D.Specjalne podziękowania dla kolegów którzy dali nam jeść i pić.Podziękowanie dla osób którzy utrwalili i ukazali to spotkanie w postaci fajnych fotek.Gratulację dla pana Leszka który pokazał co to znaczy wytrwałość w dążeniu do celu:).Do miłego zobaczenia na następnym spotkaniu.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.