Skocz do zawartości

gdzie bywam najczesciej...czyli łowiska które wybierm najchetniej


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej lubie łowić w Sanie w miejscowości Krzywcza,Nienadowa,Bachórzec,Pawłokoma oraz sporadycznie na Wisłoku w okolicach Budziwoja a jak mam ochote popływać pontonem to wybieram się na zbiornik w Radymnie lub Wilczej Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Slumsattack za ciekawy temat :)

Zdecydowanie najczęściej wędkuje na Wisłoku w najbliższych okolicach Rzeszowa. Od przyszłego sezonu zacznę zdecydowanie częściej odwiedzać te troszkę dalsze zakątki Wisłoka. W lecie będę odwiedzał ze spinningiem San w okolicach Słonnego w poszukiwaniu brzan. Na jesień planuje odwiedzać Grabiny i przypilnować Sanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi łowiskami które najczęściej odwiedzam to San w okolicach Leżajska, Wisłok najczęściej w Dąbrówkach, Złotki a czasem Wieprz i Tanew. Łowię też na bajorach takich jak Ożanna czy Wilcza Wola. Jednak najwspanialszym i najprzyjemniejszym łowiskiem jest dla mnie górny San, gdzie mogę połowić rybki metodą muchową. W przyszłym 2010 roku najwięcej czasu chcę poświęcić rzece San, wędrując ze spinem i muchówką od Soliny aż do Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje ulubione lowisko to wislok okolica od mostu w dabrowkach do "prawie" mostu w bialobrzegach. ulubione bo najczesciej tam jezdze oraz jest to rzeka i nigdy nie wiadomo co nas czeka ;) czasem tez sie zdazy wypad nad san w okolice starego miasta i ogolnie tamte rejony ;) a co do zbiornikow to najczesciej korczak(zalew w gluchowie) oraz brzeznik (stawy w rakszawie) czasem tez sie zdazy Lipie lub Brzoza Krolewska ;) a na przyszly sezon to jeszcze odwiedze "czyste" kilka razy oraz tame.

jezdzisz tam gdzie ja;P wiec polecam ci jeszcze Browar i Rakszawe;p

co do browaru to jakos nie mam przekonania :P wole jednak troche natury ogladnac niz co chwile przejezdzajacy samochod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzisz tam gdzie ja;P wiec polecam ci jeszcze Browar i Rakszawe;p

no właśnie myślałem nad stawem browarnym, skoro tam łowisz to możesz opisać jakie zasady tam panują, interesuje mnie czy można łowić na 2 wędki, jakie ryby tam można złowić i jak głębokość jest tam mniej więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosną na karpia i lina z czerwonym robaczkiem (zwłaszcza karp bierze jak szalony) ani na kukurydze ani na kulki nie miałem podobnych efektów;P ;P i jenak gruntówke radze...latem karasie na baiłego lub czerwonego:P duze są 25-40cm koles w tamtym roku miał na 50cm karasia;P a latem i jesienią to kulki i ziemniak;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.