Skocz do zawartości

Co robicie w Takie wieczory jak dzis???


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

Ja większość czasu oglądam telewizje , serfuje po necie ;p...i ostatnio zacząłem interesować się woblerami po oglądnięciu filmiku na YouTube zainspirował mi pewien filmik i prawie kończę struganie korpusu do mojego pierwszego wobka zobaczymy co z tego wyjdzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogol, gratuluję talentu :)

Ja w takie wieczory, jak choćby dziś planuję niedzielny wypad na rybki, hehe :) Mam tylko nadzieję, że jutro nie będzie tak zimno jak dzisiaj, bo chcę odwiedzić miejscówki na Wisłoku w Rzeszowie - z tego co widziałem, to jest sporo szans na poprowadzenie przynęty i (ewentualne) lądowanie rybki ;D

Z drugiej strony, mam nadzieję, że taki siarczysty mróz potrzyma kolejny tydzień - tak, żeby lód miał choć 10cm grubości. A wtedy... marzę o marznięciu nad przeręblem, hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Dziencioła, jak możesz to wrzucaj fotki jako załącznik na forum a nie poprzez zewnętrzne serwisy typu fotosik.pl. Powód jest taki że załączniki z zewn. serwisów po jakimś czasie przestaną być wyświetlane a te wrzucane jako załącznik przetrwają tak długo jak będzie istniało to forum :)

Dodawanie załącznika znajdziesz pisząc post w "Opcjach dodatkowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prowadze sobie coś w rodzaju rejestru.. tzn mam gruby zeszyt i robie w nim rubryczki które wypełniam podczas sezonu i później wiem gdzie na jaką rybe w jaką pogode i z jaką przynętą;];];] na koniec sezonnu analizuje stary notes wyciągam wnioski i robie notatki o łowiskach które nie pwoiem na wodach stojących sie sprawdzają;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zima na całego,czas odświeżyć temat:D.Oprócz siedzenia w necie i wyszukiwania nowych stron wędkarskich, lubię także aby ręce miały jakieś zajęcie.Pomysłów nie brakuje.Obecnie jestem na etapie swim baitów a dla urozmaicenia kręcenie kogucików.Następnym zajęciem będzie zrobienie dwóch form aluminiowych do odlewania główek o małej gramaturze.Na późniejszy termin jest jeszcze w planach dokończenie budowy kamerki podwodnej,którą zacząłem składać jeszcze w lecie:D (myślę że do wiosny zdążę:D),rozebranie i przycięcie kolumny MinnKoty do "rozsądnej" długości (długość oryginalnej strasznie mnie wnerwia:mad:) oraz zrobienie markera z czujnikiem zmierzchu,który został utopiony tego lata,notabene po "spożyciu":D.Myślę że jakieś inne zajęcia też się znajdą przecież pomysłów nigdy nie brakuje:).

post-57-14545018266693_thumb.jpg

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o ten "element" zaznaczony strzałką to jest akumulatorek;).Co do źródła światła to zastosuj białe diody LED.Po złożeniu wszystkiego do kupy,planuję jeszcze dorobić do tego coś w rodzaju covvera jak przy sondach,ponieważ w dzień trudno ogląda się obraz na monitorze.Miałem kiedyś okazję u znajomego pooglądać obraz z kamerki,tak że jakaś osłona w dzień musi być.

A jak by to jeszcze podpiąć pod laptopa to już bajeczka.Trzeba kombinować,zima chyba będzie długa.

post-57-14545018314834_thumb.jpg

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość zimy mnie nie martwi:D. Pilnie śledzę czy dzisiaj ruszy Srzyżów z wyciągiem - narty już gotowe.:) Rozumię, że kamerkę szykujesz na lód. W wersji letniej podpięcie pod akumulator silnika wystarczy.

Karlików ruszył już wczoraj -warunki super i narciarzy bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.