Skocz do zawartości

najulubieńsza wasza przynęta?


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie łatwo jest mi wskazać tą jedną naj naj naj przynęte, ale wymienie te, które zawsze mam w pudełku i są sprawdzone w boju.

- kopyta 5-7cm białe, perłowe, seledyn (Mann's, Relax)

- wobki smużaki 2,5-3,5cm (chrabąszcz, osa)

- obrotówki nr 0, 1, 2 (białe, srebrne, złote, czerwone)

- wobki 7cm srebrne(brokat) i białe z czarnym grzbietem

Pozycja 2,3 i 4 to oryginalne przynęty Dzienciol Fishing Team by Poland Killer For Ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam trafilem na samych spiningistow ja lapie na biale robaczki, rosoweczki (kompostowki),kukurydze ,blaszki i gumki sporadycznie a dawniej bylo tak kopany troszke olowiu troske kaszy z zapaszkiem i rybek bylo coniemiara a teras czarymary a rybki maja nas w d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Spiningując dużo czasu poświęcam na łowienie z opadu sandaczy i szczupaków dlatego moją przynętą numer jeden jest kogut, na którego złowiłem około 70% ryb.Z racji tego że są to przynęty dość "czepliwe" i straty są dość spore,wykonuję je sam.Wykonuje je na własnoręcznie odlanych główkach od 7 do 34g,kotwice VMC Barbarian,pióra siodłowe koguta,kryza z wiskozy czyli klasyka no i zimowe wieczory się tak nie dłużą.Koguty mają jeszcze jedną zaletę,kryza z wiskozy służy jak pewnego rodzaju sonda,kilka skoków,jeżeli kryza biała rzucam dalej,jeżeli czarna przepływam w inne miejsce.Kiedy sandacze grymaszą i podskubują gumki, spróbujcie założyć ciężkiego koguta a prawdopodobnie szybko poczujecie to wspaniale "kopnięcie" na kiju.Przynętą numer dwa jest bez wątpienia Ripper Manns 8cm głównie perła i seledyn a także MITCHELL PULSE SHAD 8 cm i 14cm po lekkim "tuningu" ogonka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tych przynęt jest za dużo aby móc powiedzieć, która jest ulubiona :P

Z woblerów ostatnimi czasy najczęściej na agrafce wisi Bonito, Salmo i Gloog :)

Gumki wiadomo standard jak u większości wędkarzy plus niewymieniony Cabela's.

Blaszki najczęściej Effzety do tego kilka sztuk z oferty pana Tomka Krzyszczyka.

Do tego wszystkiego jeszcze jigi made by "Aspius" :D

Ktoś wyżej napisał coś o robaczkach :P żywą przynętą nie można łowić na spinning :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.