Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chłopy:D zdziwili byście się co jeszcze pływa na jednym stawie jest duży potencjał do łapania i tam jest takich karpi trochę więcej niż piszecie . Było by jeszcze więcej gdyby nie leśne dziadki które wynoszą karpie 10 + np tamtoroczna 11 która była złapana chyba z 4 czy 5 razy ale za szóstym trafiła na jakiegoś "leśnego dziadka " który wyniósł go i karp przepadł i można by wymieniać jeszcze ale nie ma to sensu . A społeczna kolbuszowska straż pojawia się raz na ruski rok , nie dziwie się ,że ją rozwiązali bo i tak nie miała sensu .Werynia była by fajna wodą gdyby obieli ją karpiarze ,ale nie pseudo (bo są tacy na naszej pięknej Weryni ) .Była inicjatywa założenia Klubu karpiowego ale na tym się skończyło a dlaczego przez nasze kochane PZW od razu pojawiły się protesty ,że karpiarze chcą staw na wyłączność chodziło o staw nr 1 w który jeszcze w tym roku coś pływało ten staw nadawał się najbardziej do organizacji imprez. Jeżeli dalej tak będzie to zroku na rok będzie tam coraz mniej karpia

10+ ,ale przynajmniej amura jakoś mniej wynoszą . :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak tam jest dokładnie ale nie rozwiązali tylko są nowe osoby które już zapowiadają ze ostro się za to towarzystwo biorą i zaczną w końcu robić porządek ale jeśli my zwykli wędkarze sami tez nie przypilnujemy i im nie pomożemy to nie wiele sami wskórają musieli by być 4 razy dziennie i z 3 w nocy a tak się nie da wiec samemu tez trzeba się wziąć za robotę a nie tylko narzekać.Szkoda tak pięknych stawów na które większość jest wstanie dojechać rowerem .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem wczoraj na chwilkę, ale musiałem szybko uciekać bo szła burza.

Ryby jeszcze nie widać żeby się spławiała, ale dziadki już coś ciągną.

Cieszy, że pierwszy wypad a już widziałem chłopaków z PSR, miejmy nadzieję, że przypilnują niektóre osoby :)

Edytowane przez jogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jogo, sam wiesz jak to było zawsze z Werynią - kontrole PSR na początku sezonu zawsze były dość częste, a jak przyszło co do czego, to znikały wraz z zakończeniem się okresu ochronnego na szczupaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.