Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

@jogo jak to gdzie, w Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb:

W czasie wędkowania wędki muszą być pod stałym nadzorem ich użytkownika.

Także jak jedziesz na kilka dni i chcesz spać, to niestety wędki zwijasz. To, że ludzie na to leją ich sprawa. Możesz się zdziwić, jak będziesz spać i Cię obudzi PSR z mandatem do podpasania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johny, nie tak do końca.Nigdzie w regulaminie nie jest napisane że nie możesz spać i w tym czasie nie wędkować:).Dla mnie "nadzorem" nad moim sprzętem wędkarskim jest także centralka czy alarm z czujnikiem ruchu a niekiedy ...pies.Regulamin regulaminem a sprawy bezpieczeństwa to już inna sprawa.Jak to mówią "okazja czyni złodzieja" i w przypadku wspomnianych kolegów dobrze że skończyło się tylko na "żarcie" z przeciętymi żyłkami.Czujniki ruchu nie są drogie i warto je mieć.Może nie kiedy nie odstraszą złodzieja ale na pewno zawczasu nas zaalarmują dając nam tym samym czas na odpowiednie zareagowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , to mój wujek 2 miejsce zajął a złowił chyba coś około 7 kg ryb (głównie karasie). A jak tam inne ryby oprócz karasi , macie jakieś efekty , bo mam zamiar się tam wybrać, tylko właśnie nie wiem czy na Werynie czy na zbiornik w Zarębkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ja dzis rano tez odwiedzilem stawy w weryni wszystkie prawie bez lodu na polowie parkowego jeszcze mala tafelka. a efekty 2 szczupaki 1-to 45cm pod debami 2-to 56cm na waskim a na 3-to karp 54cm na zaczep to dopiero byly emocje myslalem ze mam duzego szczupaka a to rozczarowanie ale walka byla exstra pozdrawiam

Proszę zapoznać się z regulaminem (zwłaszcza pkt 7). Następnym razem będzie ostrzeżenie

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wiadomo że niewolno poławiać ale na zarośniętym [od 1 stawu] tam gdzie są tablice [nie da się ich nie zauważyć] dla mnie to od szkoły to -Parkowy/ -Pod dębami/-wąski/-3/-zarośnięty/ i 1 ale jest kilka wersji' tak wiec małe nie porozumienie. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOM masz rację, na ten mój wąski też mówią zarośnięty, sam czasem tego określenia używam;)

Ten Twój wąski jest nazywany połówką czasami, ale czasem też wąskim:)

Zwracam honor, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[nie da się ich nie zauważyć]

A jednak znajdą się tacy którzy mają to głęboko w du**e!

Jakiś miesiąc temu chodziłem sobie ze spinem po 3, potem poszedłem na 1, a na wąskim(zarośniętym) spinninguje sobie jakiś koleś.

Chodzę po wale a on na lajcie sobie rzuca, wreszcie podszedłem do niego i mówię: Nie wiem czy pan zauważył, ale tu jest zakaz spinningowania.

Koleś do mnie z tekstem, że może mnie skontrolować, że on może tu łowić i wyciąga swoją kartę i telefon mówiąc, że dzwoni :eek:

Niektórzy to mają tupet...

Szkoda, że maiłem zablokowane konto.

Skubani są, jeden kłusował, jeden stał na 3 a jeden na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było powiedzieć, niech dzwoni;)

Oni nie mogą Ci nic zrobić,a jedynie jemu by kopara opadła, że się nie boisz go.

To jest właśnie skutek skutecznego omijania przez PSR stawów w Weryni.

A o społecznej nie wspomnę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, to jest już jakiś argument.

Ale w sumie jeśli byś się oddalił, mógłbyś zadzwonić na normalną policję, oni są na Weryni uprawnieni do kontroli, a jak nie to daliby cynk do PSR, podjechaliby np od lasu w stronę Zarębek, i przez las koło samej 2 byście wyszli i gościu ma po łowieniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis- te szczupaki to złowiłem na białe kopyto. A tak przy okazji to w wtorek od 8 rano byłem na 1stawie i stwierdzam że jest coraz gorzej z tą rybą ale i tak się dało zapiąć 2 małe szczupaczki 42cm i 44cm od strony lasu tam tylko coś skubało złapane na kopyto biało czerwone. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.