Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Jogo:)

Spotkałem Cię na rybach, jak z Arkiem siedziałeś;)

Moze bd mnie kojarzył, gadałem z nim jak siedzieliście, co złapaliście.

My siedzieliśmy potem po was to 4 amury do 65 cm i karpie do 40cm 4 czy 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My karpie wszystkie prawie wypuściliśmy.

Niewymiarowego to nie złapaliśmy żadnego;)

Że efekty tam powinny być, to wiem, ale i tak nie było fenomenalnie.

Ja wiedziałem, że tam jest nęcone. Arek potem był na nocce z kumplem na 1 od wąskiego właśnie siedzieli i gadaliśmy z nim chwile. moj znajomy mówił, że tu jest grubo nęcone i zeby tu przyjść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś jak ze szczupakiem na weryni?

Cienko, bardzo cienko - na stawie nr. 2 - zakaz połowu (na tym stawie jest akurat sporo szczupaków), natomiast na stawie nr. 1 nie złowiłem w tym sezonie ani jednej sztuki :o (w zeszłym sezonie szło mi całkiem nieźle).

Może po prostu łowię o niewłaściwej porze - ale obławianie każdego stanowiska przez ok. 30 min. wszystkim co mam w pudełku - i zero brań, to raczej cienko...

Tak swoją drogą, to karp czy amur (gatunki obce) mają jakąś-tam szansę na wypuszczenie, natomiast wymiarowy szczupak na stawach w Weryni - "w łeb" - bo niby "szkodnik" :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ot takie pytanie mam-czy można autem na któryś ze stawu podjechać aby móc :z auta łowić:.. nocke planuje a pogodynka mówi ze słabe opady hydrometeorów mają występywać. .prześledze jeszcze wcześmiejsz wątki może bedzie coś w temacie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o podjechanie autem to tak jak kolega wyżej pisze... do dwóch stawów można podjechać autem pod sama wodę, jest to tak zwany dębowy i parkowy. Ale z tym 4 x 4 się nie zgodzę bo nawet po dużych opadach nie ma problemu wyjechać, gdyż miejsce parkingowe to zjazd przy drodze piaszczystej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj na 3 stawie i przez długi czas nic mi nie brało a wujek i gościu obok ściągali co kilka minut karasie, około godziny 19:30 u mnie też zaczęło coś się dziać, najpierw 2 karaśki, karpik 32 cm a około 20:00 gdy już zaczynaliśmy się zwijać na feederka wziął amur 72 cm, niestety musiałem go wypuścić. Ale dla samego zdjęcia warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejaz też byłem wczoraj na noc.

około 19:30 miałem piękny odjazd i piękny karp wypiął mi się przy podbieraku.

Słyszałem od kolegów, że ktoś złapał takiego amura, to pewnie byleś ty i mówili, że rybka nie została wypuszczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejaz też byłem wczoraj na noc.

około 19:30 miałem piękny odjazd i piękny karp wypiął mi się przy podbieraku.

Słyszałem od kolegów, że ktoś złapał takiego amura, to pewnie byleś ty i mówili, że rybka nie została wypuszczona...

Nie wiem jak z tymi braniami jest byłem na Strzegocicach troszke dniówki i całą nockę wyniki jakie były napisałem reszta kolegów też nie rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od kolegów, że ktoś złapał takiego amura, to pewnie byleś ty i mówili, że rybka nie została wypuszczona...

Rybkę wypuściłem, tylko że zaraz po tym się pakowałem bo musieliśmy już jechać, kilku gości mi doradzało żebym go chował, ale przy brzegu jak go trzymałem sam mi wyskoczył, więc nie ma opcji żebym go wziął, wziąłem natomiast karpia 52 cm, i kilka karasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Wszystkich.

Mam pytanie - Na którym stawie można najczęściej złowić większe karpie ??

Pytam dlatego gdyż byłem tam tylko raz na tym stawie obok którego jest parking,

i wówczas brały tylko małe karpiki lub jeszcze mniejsze płocie.

Proszę o szczerą poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.