Skocz do zawartości

Czapeczki PSW- lista chętnych!!!


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Bój się Boga @fordo48, a dla czego nie chcesz mieć naszej czapeczki ?:D

Pewnie napis nie w jego języku (czyt. posty z tematu Wisłoka) ;)

...chyba że znajdzie sie na niej napis "fachowiec po fachu"

Obraził się na nasz Serwis.

Ja natomiast bardzo chętnie nabyłbym czapeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odnośnie tej czapki ----- już jej nie chce i tyle , sami wiećie że jestem tutaj nowy i nie zabardzo wiem jak i co tak pisać według mnie zamiast doradzić podpowiedzieć jak pisać jako koledzy a mnie od razu tylko zdołowac i tyle skrytykować . Według mnie tak się nie robi , tak Boga mogę się bać ale nie was , nie boję się żadnego spdkania nad wodą z żądnym z was zresztą nie mam nic do was bo i tak się nie znamy . :) . Tylko wirtualnie według mnie na serwisie i tyle nigdy bym nie pomyslał że tacy ludzie też mogą być tutaj zarozumiali tyle mam do napisania i do powiedzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle mam do napisania i do powiedzenia .

Właśnie widać. Może lepiej więcej nic już nie pisz, bo po kolejnym zwróceniu uwagi nie poradzisz sobie z tym i się jeszcze w sobie zamkniesz a myślę, że nikt z tego forum nie życzy Ci tego.

Pozdrawiam. Więcej dystansu do siebie i otaczającego Cię świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać. Może lepiej więcej nic już nie pisz, bo po kolejnym zwróceniu uwagi nie poradzisz sobie z tym i się jeszcze w sobie zamkniesz a myślę, że nikt z tego forum nie życzy Ci tego.

Pozdrawiam. Więcej dystansu do siebie i otaczającego Cię świata

Nie musisz śię o mnie martwić , własnie zauważyłem jacy są tutaj życzliwi pod każdym względem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D urażiło ??? .

No tak, bardzo uraziło :D Tylko zauważ że to nie ja płaczę, że nie jestem akceptowany, a forumowicze są "nieżyczliwi" jak Ty to nazwałeś. Koniec tematu i ochłoń troszkę, bo koledzy zwracają uwagę żebyś starał się choć trochę zrozumiale pisać, a Ty obnosisz się fochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wakacje się zbliżają. Pewnie pojadę w kilka miejsc. Ze swojej strony zgłaszam gotowość przeparadowania w takiej koszulce po ulicy długiej w Gdańsku i połowu w niej ryb na jeziorach warmińsko-mazurskich, ale muszę ją napierw zdobyć!

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.