Skocz do zawartości

Serwis, naprawa kołowrotków


donkaletone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Zadzwoniłem do Pana Przemka w sprawię zepsutego kołowrotka muchowego , kolega miał troszkę obawy bo nie naprawiał takich kołowrotków.Wytłumaczyłem co się dzieje , kołowrotek wysłałem -za parę dni doręczyciel przyniósł kręciął do domu , oczywiście naprawiony.Pan Przemek wcześniej zadzwonił wytłumaczył mi wszytko co było zepsute , przeprowadziliśmy miłą rozmowę i gra gitara.

Same superlatywy , przemiły kontakt , szybka wysyłka i cena też bardzo dobra.

Polecam:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przekonany, że posiadam intuicje techniczną 2 lata temu kompleksowo przesmarowałem swoje kołowrotki do spinningu, do starszej sahary schimano posiadałem największy sentyment to i dostała smaru od serca. Po nadejściu pierwszych chłodów saharka pierwsza straciła blokadę a na małym mrozie kręciła się jak żarna do mielenia zboża w XIX w. Na szczęście jest PSW i Pan Przemek z Dębicy, dzisiaj odebrałem kręciołki i po pierwszych próbach na sucho widzę, że nie posiadam żadnej wiedzy technicznej a kołowrotki będzie serwisował już zawsze Pan Przemek. Wszystko hula, że aż miło parę złotych i nic nie muszę kupować no prawie (zawsze coś się przyda), szczerze polecam.

Edytowane przez paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie spodziewałem się, że można zepsuć kołowrotek muchowy! :D

Wszystko da się zepsuć:) Ja z kolej chyba popsułem zwykły kołowrotek. Problem polega tym że blokada nie działa. Kołowrotek się kręci w obie strony. Da się to naprawić? Czy nie warto, i lepiej kupić nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kupiłem po okazyjnej cenie kołowrotek muchowy taimen xv 3-6 z tym, że są problemy z hamulcem ( o czym zostałem poinformowany przy zakupie). Miał ktoś może podobny problem z hamulcem w tym modelu i wie jak się z tym uwinąć?? Chciałbym spróbować na własną rękę to naprawić, a jeżeli nie to po prostu wyśle go do naprawy :) Coś czuje, że jest to niezbyt skomplikowana naprawa, ale ciężko mi do tego dojść :D

Dziękuję z góry za porady i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
kołowrotki będzie serwisował już zawsze Pan Przemek. Wszystko hula, że aż miło parę złotych i nic nie muszę kupować no prawie (zawsze coś się przyda), szczerze polecam.

Jak to dobrze że na samej górze jest podany numer kontaktowy do owego ,,pana Przemka z Dębicy''. Moje dwie maszynki również pasowało by nieco przesmarować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów wędkarzy!Sezon wlasnie sie panowie kończy i warto byłoby oddac sprzet do serwisowania lub naprawy.Znam jednego pana z Jasła ktory od wielu,wielu lat zajmuje sie naprawa-konserwacja sprzetu wedkarskiego,wedki a w szczególnosci kołowrotki nie maja dla Niego tajemnic.Kolega ten nie jest aktywny na internetowych forach,dlatego ja pisze ten post za Niego.Zaainteresowanym podaje maila:[email protected] telefon/sms:530074958.Pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.