Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie niczego takie dobra żyłka oraz duży wybór kotwiczek ownera - luksusem wybór kleniowych wabików :rolleyes:

Nie wiem czy w Jaśle dostaniesz te kotwice.

A po wabiki na klenia to polecam woblerki TOBI, moje klenie je uwielbiają :). Dostaniesz je w Kielzyku na Bednarskiej Szukaj tych najmniejszych 3 cm od naturalnych kolorów po pomarańczowy. Na Wisloce się sprawdzają

Edytowane przez rrthc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

NIE polecam! Jeszcze takiego chamstwa jak wędkuje nie widziałem :(

Witam.

Podzielę się z Wami opinią o sklepie i jego właścicielu. Towar zakupiłem, a zakup ten rodził się w wielkim bólu.

Pan sprzedawca życzy sobie najpierw kaskę a następnie zlewa temat i o towar naprawdę trzeba się mocno prosić. Rada - zakupy tam to tylko za pobraniem. Podane telefony na stronie sklepu to fikcja - żadnego nie odbiera, na @ i sms-y nie odpisuje. Po wpisaniu jego danych do przeglądarki jeszcze można znaleźć jego ofertę jako dyplomowanego, uczciwego, sumiennego magistra - terapeuta manualny, masażysta - Kpina i cynizm!! Podanego tam telefonu też nie odbiera. A dlaczego tak namolnie usiłuje się z nim skontaktować? Ano dlatego że towar był uszkodzony i chciałem go reklamować. Niestety zostałem z ręka w przysłowiowym nocniku.

Mało tego - właściciel sklepu wędkarskiego Leader-Rzeszów też coś tam u niego zamawiał, a zamówienia robił na kilka tysięcy, więc jako partner handlowy był ok. Coś tam kilka razy wysłał a kilka razy już nie, a jeśli chodzi o reklamację też nie może się z nim skontaktować a mi radził bym bezpośrednio załatwiał u angoli bo on tak robił a panu K. za współpracę już podziękował. No nic, nadchodzi era targów więc jak Kondzio się na nich może pokarze to trzeba będzie mu "podziękować" i syfu na pół hali narobić bo wybieram się.

Towar wysyłam bezpośrednio do angoli z opisem całej sytuacji i mocno kilka razy w nim sugeruje by zmienili przedstawiciela na nasz kraj bo obecny to WIELKIE nieporozumienie i farsa, a swoją osobą to tylko szkaluje ich wizerunek.

Takiego zwrotnego meila dostałem od firmy Gardner.

Thank you for your letter and this is not the first complaint I have had about Konrad ( Carptackle). It is very disappointing when I hear about one of our representatives who is not communicating with our customers and not offering a good service because we at Gardner tackle are usually very good at this.

I have written to Konrad to ask him why he is not responding to you and guess what ... I have not had a reply! I do not know why .

We do have some other retailers in Poland and I would suggest you use these in future.

Carp Fish Sport - Rockworld

I will be finding another representative to replace Konrad.

Best regards,

Michele Gardner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku chciałem zostawić w tym sklepie kilka stówek, bo ceny wydały się rewelacyjne ale ... Na moje szczęście, a czyjeś nieszczęście na innym forum ktoś założył temat na tego sklepu i opinie były tragiczne. Bardzo często zdarzało się, że kasa wysłana a na towar czeka się kilka dobrych tygodni, gdzie nie ma ze sprzedającym żadnego kontaktu itp ...

Więc na pewno coś w tym jest i chyba lepiej poszukać innego sprawdzonego sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ochotka to towar delikatny brak odpowiedniej wiedzy na temat jej przechowywania oraz warunków skutkuje stratami:) a wiadomo że ochotkę jedynie zakłada specyficzna grupa wędkarzy.) W każdym bądź razie na Powstańców w krośnie popytaj lub Leszek Ż. Sklep Wędkarski Brzozów a jeżeli Ci się nie spieszy to jutro coś więcej będę wiedział:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.