Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Witam.

Panowie jest jakiś sklep w Pilznie gdzie można zakupić robaki białe i czerwone?

Jeśli tak to w jakich godzinach jest otwarty.

W Pilżnie jest sklep wędkarski i w tamtym roku kupowałem białe robaki. Jest on na rogu rynku z 10 metrów w uliczce jednak jest on słabo zaopatrzony w produkty wędkarskie.Godzin otwarcia nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wędkarzy ja mam ulubiony sklep wędkarski w Sanoku na ulicy Słowackiego 50 taki budynek pomalowany w ryby bardzo miły dla oka i od razu wiadomo co to za sklep, kupuje tam odkąd odkryłem ten sklep ,ceny bardzo dobre , zawsze jakiś rabat jest lub upominek gratis gdy czegoś brak lub chcemy zamówić , nie ma problemu , szybko 2-3 dni i towar mamy jaki zamawiamy , miły koleś obsługuje , zna dobrze temat wędkarski ,atutem jest to ,że można zakupić znaczki potrzebne do łowienia w okręgu Krosno , wyposażony dobrze w porównaniu do innych sklepów w okolicy , przy samej trasie na Solinę , szczerze polecam, numer telefonu podaje bo jest namalowany na sklepie 518 551 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sklep w Sanoku prezentuje inne koło ale to mało istotne dla kupującego, ważniejsze dla klienta to ceny,zaopatrzenie sklepu i w niektórych przypadkach wiedza sprzedawcy na temat wędkarstwa, i w tych kwestiach według mnie nr.1 w Sanoku jest właśnie sklep PANDA na ul. Słowackiego. Sklepem godnym polecenia w okolicy jest również sklep w Brzozowie mają bardzo dobre ceny, a i z doświadczenia sprzedających można skorzystać (wiedza naprawdę ogromna) .Te sklepy są naprawde godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Panowie potrzebuję konkretne namiary na sklep wędkarski w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej - ale nie chodzi mi o tej wędkarsko-jeździecki (Czempion), tylko o ten drugi ;)

Proszę o numer lokalu, albo opis obok jakiego charakterystycznego miejsca/sklepu bądź "punktu odniesienia" znajduje się ten sklep.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepem godnym polecenia w okolicy jest również sklep w Brzozowie mają bardzo dobre ceny, a i z doświadczenia sprzedających można skorzystać (wiedza naprawdę ogromna) .Te sklepy są naprawde godne polecenia.

Również polecam sklep w Brzozowie. Co prawda nie prowadzą sprzedaży online, ale na Facebook umieszczają zdjęcia z zaopatrzenia, więc można sobie podglądnąć https://www.facebook.com/zylkasklep i w razie czego zakupić na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< według mnie nr.1 w Sanoku jest właśnie sklep PANDA na ul. Słowackiego. >

Zgadzam sie z Pavlem sklep PANDA jak najbardziej godny polecenia, miła i obeznana z tematem obsługa:) Ceny atrakcyjne i co najwazniejsze w kazdej sprawie ze sprzedającym mozna sie dogadac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie poważne sklepy wędkarskie w Sanoku (Panda, TopFly, Pstrąg) są godne polecenia. Sprzedawcy bardzo dobrze zorientowani w temacie - widać że wędkarstwo to ich pasja, a prowadzenie sklepu to nei tylko sposób na zarobienie pieniędzy. Pomijam oczywiście stoisko w Majstrze, czy stację BP, czy sklep Orka pod halą targową - traktuje je jako awaryjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster jako sklep awaryjny - dobrze napisane. Tak samo traktuję ten sklep jak jestem w Sanoku i czegoś brakuje.

Ostatnio wstąpiłem popatrzyłem i wyszedłem , nie chodzi o asortyment bo od takiego sklepu nie można nic wymagać. Ale jak wahadłówka polspiningu kosztuje 7,2 PLN gdzie w pierwszym lepszym sklepie mam poniżej 5 PLN nawet w okolicy 4 PLN to wydając 70 PLN tracę prawie 30 heheh. Co mogę dobrego powiedzieć to, że mają długo otwarte i jak komuś zabrakło białych robaków to śmiało może wejść i je zakupić omijając z daleka regały ze sprzętem wędkarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie poważne sklepy wędkarskie w Sanoku (Panda, TopFly, Pstrąg)... HOLBI ,wszystko się zgadza tylko zawsze jak jestem w pstrągu sklep zamknięty i trzeba dzwonić jak na melinę pani jak wyjdzie to wiecznie się śpieszy bo gotuje zupę :D więc pojęcie "poważne" każdy traktuje po swojemu..

majster . BP , orka to nieporozumienie i nie można moim zdaniem nazwać tego sklepem wędkarskim , majster nie tylko cenami blaszek polsningu zabija , wszystkim innym również, ( tylko robaki maja taniej i tym chcą ściągnąć ludzi) to dobre stoiska dla laików i tych co nie zdąża do normalnego sklepu; kupić robaki które tez ilością w pudełku i żywotnością pozostawiają wiele do życzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sklepem godnym polecenia w okolicy jest również sklep w Brzozowie mają bardzo dobre ceny, a i z doświadczenia sprzedających można skorzystać (wiedza naprawdę ogromna)

Całkowicie zgadzam się z Pawłem. Sklep w Brzozowie wyróżnia się dużym asortymentem, a co najważniejsze, sprzedający naprawdę znają się zarówno na oferowanym sprzęcie wędkarskim, jak i na łowieniu, dzięki czemu można liczyć na fachową poradę. Jeśli chodzi o ceny, to posłużę się przykładem. Otóż mnie opłacało się przejechać pięćdziesiąt kilometrów w jedną stronę, żeby kupić tam kołowrotek (taka różnica w cenie, w stosunku do tej proponowanej mi w najbliższym sklepie), poza tym mogłem porównać dwa rozmiary danego modelu i wybrać ten, który mi bardziej odpowiada, czego np. nie mogłem dokonać w sklepach położonych dużo bliżej. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.