Skocz do zawartości

Kto , kiedy i gdzie na pstrąga?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planowałem na Złotce zacząć, ale zapłacę chyba w tym roku Krosno kosztem rzeszowskich "górskich".

Czyli zacznę na Sanie.Kiedy- w lutym, gdzie- nie wiem jeszcze. Będą to pierwsze kroki na górskim Sanie, a o takiej wodzie mam zerowe pojęcie więc chyba lekko nie będzie.

A Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam sezon od pstrąga, do końca marca będę łapał na Złotce w Kulnie i Wólce Łamanej ,lecz na Strugu prawdopodobnie dopiero od kwietnia gdyż wcześniej tam pstrąga nie mogłem złapać a właśnie od kwietnia zawsze się pojawiały być może jest tak z tego co słyszałem tam pstrągi w tym okresie siedzą na dolnym Strugu poniżej jazu w Tyczynie w głębszych miejscach rzeki gdyż jest tam zawsze trochę cieplejsza woda niż w płytszych partiach rzeki a je zawsze łapałem na górnym Strugu i jego dopływie Chmielniczance , być może w marcu spróbuje właśnie poniżej jazu w Tyczynie , i do tego dojdzie Trzebośnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Panowie szykowała by sie poważna wyprawa na więcej osób,fajnie by było pojechać w miejsca o których pisze Siwy.Nie koniecznie trzeba opłacać Krosno za cały rok bo jednodniowe łowienie to 20zł.Siwy jak byś juz znał jakiś termin to daj znać a jak by osób było wiecej niz na jedno auto mam jeszcze 4ry miejscówki w swoim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Plan na pewno jakiś jest, tylko najpierw trzeba składki zapłacić.

A jak się już wybiorę to na pewno nie na wody okręgu rzeszowskiego, bo chciałbym mieć przyjemność spotkania ryby i na pewno nie na spinning, bo chcę wypróbować nowego Greysa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pogodzie dzisiaj było o jakichś nadchodzących duuużych mrozach, do -20 nawet, także pewnie lodzik szybciutko zrobi:D także prędzej po lodzie będziemy biegać.

Sezon pstrągowy mam zamiar zacząć na górnym Wisłoku lub Sanie, a jak będzie krucho z czasem to może Stobnica bo mam ją pod nosem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiem, ale nie powiem" :D

A tak szczerze... Ciśnienie na pierwszy wypad już mam taki, że jak te mrozy rzeczywiście przyjdą i opóźnią rozpoczęcie sezonu, to chyba mnie rozsadzi i wyjdę z siebie :D

Jak na razie pozostaje wędrówka "palcem po mapie", a nuż uda się wypatrzyć jakiś dziwny ciurek, by połowić w samotności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.