Skocz do zawartości

Nauka połowu " na muchę "


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Byłem dziś w szoku jak tak nieświadomie zacząłem grać:  https://YouTube/UaOJdbAJkt4 o ile wyrzut do tyłu z podciągnięciem linki mi wychodził super o tyle przy wyrzucie do przodu wkładałem więcej dynamiki w wędkę żeby mi ta linka nie traciła prędkości bo nie mogłem złapać synchronu z podciągnięciem sznura przy wyrzucie do przodu. Nawet tego rzutu zbytnio nie nie ćwiczyłem a dziś samo jakoś tak przyszło. Poza tym jestem mistrzem w robieniu węzłów, 1/3 łowienia to rozplątywanie, do tego ze 3 węzły na końcowym odcinku w godzinkę to standard i na konicznym też często coś się uda zawiązać. Nie mam pojęcia jak się to dzieje ale dziś już było mistrzostwo bo zawiązałem supeł na sznurze, tak że mam talent. Co jest powodem tych supłów ? Czasem mam branie  i zapominam żeby sznur nie wracał tą samą drogą. Mucha mi nie strzela, przypon się prostuje fajnie po wyrzucie a supły się robią.

Jutro opiszę brania Kleni, może ktoś wie o co im chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Piotr, nie no bez przesady, aż taki niski nie jesteś żebyś się na kurs dla dzieci musiał zapisywać :lol:

 

A tak serio, to chyba vision robi kursy dla dzieci.

A jak nie, to pogadaj z Bartkiem Rapiejem, On swoją córkę uczył to i inne dziecko też pewnie pouczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu coś powinieneś znależć

 

http://jerkbait.pl/topic/54505-miejsca-w-które-można-wysłać-zalegający-pełnowartościowy-sprzęt/?hl=%2Bszkółka+%2Bwędkarska

 

Ewentualnie jak będziesz w okolicy Leżajska to sam podrzucisz do: https://www.facebook.com/SSW.Haczyk

 

Edytowane przez Gabriel
link nie działał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie ciężki temat ale może by ktoś z Okręgu Rzeszowskiego mógł pożyczyć na jeden dzień "szklaka" do linki DT4 lub WF6, lub przy okazji wędkowania użyczył swojego zestawu do wykonania kilkunastu rzutów żebym zobaczył" z czym to się je ". Zaznaczam jednak że wędki powyżej 2 tyś. nie wezmę do ręki gdyż mam na utrzymaniu żonę i dziecko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby spotkanie faktycznie doszło do skutku to ja też bym się chętnie zobaczył :) jak się rozpogodzi i woda dojdzie do normalnego stanu to można by się spiknąć np w Zarzeczu albo Boguchwale :) ostatnio odwiedziłem Wisłok poniżej Rzeszowa i jest jedna wielka dżungla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.