Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek koleżko, akurat tak się składa, że spiningowałeś tam, gdzie nie ma żadnych stanowisk,  a płakałeś, że zajęliśmy Ci trzy. Przykro mi, że karp nie zawsze żeruje na środku jeziora, czasem lubi też przeplynąć koło trzcin:)

Juz wtedy wiedziałem, że sprujesz się na forum, zamiast potulnie przeprosić, powinienem odciąć to Twoje marne kopyto i razem z połową żyłki pieprznąć w trzciny, może byś sie chłopcze nauczył kultury. Troche pokory, kto pierwszy ten lepszy - przykro mi. 

Swoją drogą, nie wiem co tam chciałeś złapać na tej 30stopniowej lampie na spinning, no ale...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To co chciałem złowić to moja sprawa są tam jeszcze dwa stanowiska które zająłeś rzucając  wzdłuż trzcin pewnie nawet o tym nie wiesz bo nigdy tam nie spiningowałeś poza tym łowilem na plecionkę a nie na żyłkę a kopyto mogłeś obciąć mam jeszcze takich 50 szt .... swoją droga kolego nie wiem czy wiesz ale na lipiu żyją inne gatunki ryb nie tylko karpie i amury  a napisałem o tym na forum bo to nie pierwszy raz i ja i inni sponingisci maja w tym miejscu problem .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zamknięty zbiornik tylko dla "karpiorzy".. a taki rzuca jak mu pasi - bo był pierwszy-  przerzucając parę stanowisk a później pretensje że mu ściągasz zestaw:eek:.. a przecież są też inne metody połowu jak np.: spinning czyli czynne łowienie a nie prezentacja kto ma lepszą elektronikę, tripody, kije, kręciołki, namioty itd..no i więcej naje.. w wodę kulek i pelletu.. :lol::mad: dlatego spinningiści nie są mile widziani na tej wodzie Lucek.. ale nie składamy spinningów i będziemy tam łowić czy się to innym podoba czy nie:D pozdro  wszystkim łowiącym na spina:beer:

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie  lipia 2 i tego prostego brzegu wzdłuż  tej szutrowej drogi stoją  tam tabliczki teren prywatny zakaz łowienia. I o co chodzi skoro to zbiornik pzw? Ktoś  coś  wie na ten temat? Skoro zbiornik pzw chyba powino być  te minimum  5 metry od lustra wody dostęp  dla wędkarzy.

Edytowane przez Matew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko, łowiliśmy na szóstce, następne stanowisko do łowienia jest dopiero na 7 za trzcinami, więc co Ty mi tu pierdzielisz za smenty, o przerzucaniu trzech stanowisk. Byliśmy tam pierwsi, co mnie obchodzi jakiś spiningista co sie kitra po krzakach gdzieś nie wiadomo gdzie - przyjeżdżając mam specjalnie patrzyć czy nagle nie wyskoczysz gdzieś z zarośli? Chłopie, daj żyć. Samo Wasze postrzeganie karpiarzy jest w grubym błędzie, ale to jest w ogóle temat na inną historie. Jak widać nie wszyscy lubią koczować nad wodą  w krzakach, niektórzy wolą spędzić te chwile w bardziej komfortowych warunkach, dlatego też zabiera się te kupę gadżetów, ale co Wy mozecie wiedzieć, wy macie w skrzynce po jednej gumie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś  skoro sie prawdziwym karpiarzem nazywasz zluzój galotki bo ci spomba pęknie. Kto pierwszy ten lepszy hehe wy to umecie  przeżucić markerem pół łowiska i nie zbliżać  mi sie bo ja tu łapię. Zero jakielkowiek kompromisu. Ja mam sprzetu za 10 tysi to mi wszystko wolno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy łowi tak jak chce, tak jak lubi i jak mu się podoba. W wędkarstwie jest tyle metod aby każdy mógł znaleźć coś co mu odpowiada, jednemu pasuje karpiowanie drugiemu spinning a trzeciemu co innego, nie ma co się kłócić tylko łowić. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania bo łowię wszystkimi metodami oprócz muchy, tylko nie lubię jak ktoś cwaniakuje i ma pretensje do całego świata, że spinningiści to się tylko krzaczorami przedzierają i ściągają karpiorzom zestawy bo mieli rzucone w stanowisko nr 1, 2, 3:):eek:...itd, a swoją drogą na lipiu  nr 1, 2, 3,..itd co to jakiś żart? :confused:gdzie tam jest numer przy stanowisku? chyba sami sobie numerki kręcicie:lol: to nie komercja panowie łowiący, coś się wam pomieszało .. troszkę szacunku dla innych metod połowu.. a tak na marginesie: jak zaczepię to obcinam i tyle w temacie:D podejdziesz zapytać???:lol: zapraszam..

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, hybel78 napisał:

 troszkę szacunku dla innych metod połowu.. a tak na marginesie: jak zaczepię to obcinam i tyle w temacie:D podejdziesz zapytać???:lol: zapraszam..

Nie strasz, nie strasz a zasady dobrego wędkarza mówią że zarzucasz "na wprost" swojego stanowiska. ps. nie jestem ani  zdeklarowanym karpiorzem ani spiningistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, leszek73 said:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Leszku ładna mapka, ale tyczy się zawodów, 16 łowiących na lipiu to może w środku tygodni, zazwyczaj to tylu na jednym brzegu siedzi. Lepiej odpowiedzcie koledze jak to jest z tym prywatnym terenem na lipiu 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo na Lipiu te stanowiska z mapy są wyznaczone i obowiązują tylko podczas zawodów. Kiedy nie ma zawodów obowiązują zasady opisane w regulaminie amatorskiego połowy ryb tak jak na każdej wodzie PZW a o stanowiskach nie ma w nim mowy narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego muzzy123 wiem ale dzwoniąc do kogoś na lipie pytamy sie na którym siedzisz...czytam o tym czwartkowym zdarzeniu,,,siedziałem na 3 i mi jakoś nikt nie zaczepił widziałem jak panowie spinningiści chodzili i  (smigali) sobie za drapieżnikami a już tak na marginesie,,,Panowie wędkarstwo to piękne hobby,sport jak zwał tak zwał i wydzieranie sie na siebie czy grożenie nie powinno mieć tu miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2017 o 00:17, Matew napisał:

Mam takie pytanko odnośnie  lipia 2 i tego prostego brzegu wzdłuż  tej szutrowej drogi stoją  tam tabliczki teren prywatny zakaz łowienia. I o co chodzi skoro to zbiornik pzw? Ktoś  coś  wie na ten temat? Skoro zbiornik pzw chyba powino być  te minimum  5 metry od lustra wody dostęp  dla wędkarzy.

Podobno właściciel zakazał i tyle ma takie prawo.Słyszałem ze w tamtym roku jacyś "wędkarze " za mocno tam popili i problemy robili ciężarówką to się wkur...... i zamknęli,a tak tam było fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poranna sesja z feederkami była dedykowana leszczom. Jednak w zanętę weszły karpie, i brania leszczy szybko się skończyły. Kilka rybek jednak zapozowało do fotki. Bardzo przyjemnie spędzony poranek :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.