Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Tłok na Lipiu to nie żadna nowość,a jeśli ktoś jedzie na ryby to najczęściej po to aby je łowić,a nie czytać tabliczki :) Terminarz zawodów niby jest, ale nie każdy się z nim zapoznaje.Myślę,że przed następnymi zawodami mógłbyś coś w tym temacie napomknąć o rezerwacji zbiornika, zawsze może uda się uratować kogoś przed niepotrzebnym wyjazdem, nerwami itp.itd. A tak wogóle to jak zawody, połowiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jakiś jest, tylko tak dokładnie nie wiem co, a już wogóle nie wiem gdzie ;). Widziałem wczoraj ze dwa ataki na stadka drobnicy, całkiem jak boleniowe wyglądały :confused:. Podobno przeniesiono tam także ryby odłowione z Głogowa, więc powinno być sporo okonia i kilka (?) dodatkowych szczupaków.

Ale brań nie było przez 3 godziny miotania przeróżnych przynęt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lipiu II będzie czerwono od spławików żywcowych,tak jak kiedyś to był na Strugu za mostem przed ujściem do Wisłoka :mad:

Czyli co? Jak ktoś na forum zapyta czy gdzieś są ryby to lepiej mu nawciskać ciemnoty, tak? Bo jak się powie, że są, to od razu "właściciele barów", "czerwono od spławików" itp :confused:

Czy wy aby chłopaki nie macie jakiejś manii prześladowczej? A może tylko zazdrość dupę ściska jak się komuś innemu uda coś ciekawego złowić? Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli się da to proszę rozdzielić (albo dołożyć) wątek "Wieści znad wody Lipie 2" . Lipiem 2, decyzją ZO PZW, od tego roku opiekują się trzy koła wędkarskie, które z własnej nieprzymuszonej woli zadeklarowały, że zrobią tam wędkarskie eldorado. Te trzy koła mają tyle pieniędzy i zapału i jeszcze więcej wolnego czasu, że zarządcy szwedzkich, angielskich czy innych łowisk będą przyjeżdżać i podziwiać...

Edytowane przez kubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raftik - i do czego dojdziemy w ten sposób? Do powtarzanych w kółko tych samych pytań.

Mylisz FORUM z prywatną pogawędką.

@Kubus - podziel się Waść informacją co to za niesamowite koła??

A swoją drogą, pomysł na wydzielenie osobnego wątku - całkiem niegłupi. Nawet w rejestrach jest to osobna pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.