Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pod ta tablicą tylko jest jeszcze jedna tablica wcześniej,

nie tam co stali kempingami.

Zaznaczyłem czerwonym kółeczkiem tam gdzie znalazłem łeb amura:mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Całkiem możliwe że to oni ,mógł podjechać i ją tam wyrzucić.

Edytowane przez FISHMAN78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wisłok brudny i śmierdzący więc wybrałem się na Lipie. Wzdrynie gryzły bardzo dobrze. Na fotce największa z kilkudziesięciu ;) Red tag rulezz :D

PS Łowi ktoś jeszcze te wzdręgi na Lipiu czy tylko ja? :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Drogi Kolego, czy na serio uważasz, że gdyby ktoś złowił taką rybę wpuścił by ją na taki kaczy dołek jak Werynia? :eek: No chyba, że ktoś ma nie po kolei w głowie :confused:

Całe te plotki o Eliaszu i Weryni to zasługa jakiś skretyniałych idiotów.

Podobno są zdjęcia śniętego Eliasza...szkoda tylko że ma je jedna osoba, nikt inny ich nie widział i nigdzie nikomu nie zostały udostępnione/wypuszczone na światło dzienne.

Zapewne autorzy tych ploteczek to czytają, ale wątpię, żeby mieli jaja i się ujawnili ;) Takie bajeczki to możecie opowiadać sobie w swoim gronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są zdjęcia śniętego Eliasza...szkoda tylko że ma je jedna osoba, nikt inny ich nie widział i nigdzie nikomu nie zostały udostępnione/wypuszczone na światło dzienne.

Pozdrawiam

Tylko niby na którym łowisku miałby skończyć swój żywot? Na Lipiu czy na Weryni? Nonsens ... jak by Eliasz zdechł to już by cały światek karpiarzy z podkarpacia wiedział a tak to ciągle domysły i dziwne insynuacje na ten temat.

Edytowane przez kriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ze na Weryni. Podam przykład: kolega wchodzi do sklepu wedkarskiego Karina i napatacza sie na rozmowę wlasnie o Eliaszu. Po chwili podchodzi do lady zapytać o coś a panowie z gadką: Jak tam, podobno wam Eliasz padł na Weryni. Z tego co sie zorientowałem to jeden pan, rzekomo ma zdjecia ale tak jak juz mówiłem nikt inny ich nie widział. Ja nie wiem, czy on robi debila z siebie czy z całej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie żenada kolego @jogo ale raczej z całej okolicy .... Jak by to była prawda to by zdjęcie już dawno weszło w świat .... Ktoś nie potrzebnie robi szum ....Mam cichą nadzieję że on ma się dobrze i pływa na Lipiu tylko zmądrzał i już tak nie bierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kriko, niestety jest dużo racji w tym co napisał @jogo. Jak na razie nie wiemy kto i dlaczego robi nagonkę, że Elisza wywieźli na Werynie i że ponoć tam dokonał żywota. Być może, by odwrócić uwagę od innych bo jak na razie elementy układanki pasują do innych osób niż z Kolbuszowej, a Eliasz ponoć pojechał w przeciwnym kierunku.

Ale fakty są takie, że w tamtym roku po-na zawodach, pewien pajac po pijaku pokazywał zdjęcia na komórce, które to przedstawiały dość profesjonalnie wykonaną wannę z podłączonym tlenem i twierdził, że to na Eliasza bo muszą go wywieść. Mało tego, złowili go na jesień tamtego roku i trzymali w worku dwa dni by pojechał, ale tu znów zadziałał alkohol. Nie pojechali z nim tylko dzwonili do kolegi by go zabrał, ale nic z tego nie wyszło. Kolega nie pojechał i na dodatek wypeplał to innemu.

Masze zdanie jest takie; jeśli do końca tego roku nikt Eliasza nie złowi, to znaczy, że go ukradli i bynajmniej nie na Werynie.

Na pocieszenie powiem, że na Lipiu mamy innego wielkiego karpia-golca. Jak go złowili w tym roku to waga wskazała 24.700kg ale o tym ani mru-mru bo złodzieje nie śpią:cool:

Ps. Lejcie gorzałkę, bądźcie czujni i pytajcie. Alkohol rozwiązuje języki. Wy coś wiecie, my coś wiemy i może razem ułożymy te puzzle, a wtedy już będzie wiadomo na 100% komu wp.... spuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.