Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

V Urodziny PSW - Solina 2012r zbliżają się dużymi krokami dla tego postanowiłem zapoczątkować ten wątek.Jak co roku ,spotykamy się we wrześniu na 2-3 dniowej imprezie,która jest każdego roku organizowana w innym miejscu.Jest swego rodzaju formą podziękowania za wkład jaki wnoszą w rozwój naszego portalu,ludzie z tego rejonu Podkarpacia ,na którego terenie odbędzie się Zlot.Jak już chyba większości z Was wiadomo ,miejscem tegorocznej imprezy będzie zbiornik Solina.Ponieważ jest kilka istotnych spraw do omówienia,proponuję na razie luźną dyskusję ,bez wiążących ustaleń.Z racji że Solina znajduję się w pewnej odległości od centrum naszego województwa będzie potrzebna pomoc tych,którzy mieszkają w bliższym lub dalszym sąsiedztwie tego zbiornika i dobrze go znają.Może na razie wymienię w punktach ,kilka spraw ,które wymagają przedyskutowania:

1. Pierwsza i najważniejsza sprawa to znalezienie osoby ( osóB) dobrze znającej zbiornik aby pomogła w wyznaczeniu konkretnego miejsca Zlotu.Polana ,pole namiotowe ,ziemia niczyja...z dogodnym dojazdem do wody,które pomieści od kilku do kilkunastu samochodów (w zależności od frekwencji) wraz z całym zapleczem biwakowym.

2. Data Zlotu .Proponowane terminy to 1-2 .09 oraz 15-16 .09 ze wskazaniem na ten drugi.Po wybraniu terminu Zlotu , rezerwowym terminem będzie następny weekend.

3. Proszę o podawanie ,kto na dzień dzisiejszy wyraża chęć uczestnictwa w Zlocie nad Soliną ,celem rozeznania frekwencji.Istnieje również możliwość zmiany miejsca Zlotu np. Sieniawa-Besko ale punktem docelowym pozostaje Solina.Osoby ,które wybierają sie na Zlot a posiadają wolne 1-2 miejsca w swoich samochodach i wyrażają chęć przygarnięcia "niezmotoryzowanych" ,niech zamieszczą odpowiedni notkę w swoim poście.

To tak na szybko.Wszelkie pytania ,sugestie ,propozycje ...proszę pisać w tym wątku.Dodam na zakończenie tego postu ,że PSW TEAM ,rybek nie zagwarantuje ale zaje...stą :beer:atmosferę na pewno.Ci ,którzy uczestniczyli w naszych dwu dniowych spotkaniach dobrze wiedzą o czym mówię...Ci ,którzy jeszcze nie uczestniczyli ,będą mogli się przekonać we wrześniu.

A więc rozpoczynamy dyskusję ...:D

Lista chętnych:

1. rapala

2. LukaszZ

3. mapet77

4. Gajowy Marucha

5. Gochu

6. Andre

7. VeJeK ?

8. ryba7 ?

9. papltr ?

10.lama ?

11.lisses

12.stiff43

13.bronzo77

14.piter ?

15.Oktawian

16.popek_1990r

17.bohenek1

18.marekn ?

19.Dzienciol

20.geo

21.Damian Ł ?

22.chudy + 1 osoba

23.barjem

24.przemol

26.seba77

27.Adam1109 ?

28.masaro

29.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę jak co roku, termin obojętny, na pokład zabiorę kolegę @Gocha i może jeszcze jedno miejsce się znajdzie:beer:

Ty, ja i Michałek ;)

Oczywiście drugi termin będzie myślę najodpowiedniejszy (mniej powakacyjnych niedobitków) no i po Matki Boskiej Pieniężnej u niektórych z nas...

Edytowane przez Gochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł by Wam moi koledzy ,ale dokładnie 17 sierpnia wyjeżdzam aż do końca grudnia w pogoni za pieniędzmi.Sytuacja mnie do tego zmusza ,jest mi na prawdę przykro że los tak mi krzyżuje plany .

Pozdrawiam Was gorąco i wypijcie tam za mnie pianę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sensowną lokalizacją jest cypel w mojej miejscowości.Mam nadzieję że marekm wie o co chodzi.Macie duże pole namiotowe ,dojazd jest taki średni ale miejsce jest kozackie.Widok na Solinę ,Polańczyk i Jawor a i dużo miejsc sandaczowych jak i okoniowych .Piękne cyple jak i skałki o kleniach nie wspomnę ,bo są też super miejsca.Sklep dopiero jest 3 km od tego cypla .

Pozdrawiam i dobrej zabawy Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce naprawdę super, na środku cypla płytko, często łowią tam białą rybę, a z jednej i drugiej stronie głębokie banie. Pływają tam ładne okonie, zdarzają się sandacze, no i są klenie. Na wiosłach kilkanaście minut do Polańczyka, na silniku jeszcze szybciej, a tam więcej możliwości:beer::beer::beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekn a mógłbyś nieco więcej opisać to miejsce i ew. zaznaczyć na mapce ?Dojazd,sprawy z opłatami za pole namiotowe...etc.Co do samej wody to łowienie rybek też jest w planach ;) ale najważniejsze jest spotkanie integracyjne:beer::beer::beer:i miłe spędzenie tych dwóch dni.Co się tyczy pomocy w wyborze miejsca to niestety nikt z PSW TEAM nie mieszka w okolicy zbiornika.Nie chcę aby ,ktoś to źle zrozumiał.Pomoc to jedynie zaproponowanie dobrej lokalizacji na nasz Zlot i nie wiąże się w żadnym stopniu z jakąś "odpowiedzialnością".Po prostu ,zjeżdżamy się w wybrane miejsce a reszta już sama się zorganizuje:).Naprawdę ciężko jest nam takie miejsce wybrać ,ponieważ większość z nas Solinę zna bardzo słabo a jechanie niekiedy ponad 100km "w ciemno" może zakończyć się małym chaosem.

Jestem i ja.Nastawiam się na spining więc przytargam pewnie i ponton.Mogę zabrać jedną osobę z Rzeszowa lub okolic.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że i ja się zjawie, do łódki mam 20minut drogi, a łódką na kroka miejsce tak do pół godziny płynięcia na wiosłach (o ile to jest to miejsce co się domyślam :) )

A chciałbym być na zlocie i zobaczyć jak to wygląda, poznać nowych ludzi, wspólnie powędkować i miło spędzić czas :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapce niestety nie zaznaczę, nie ogarniam tak prostych "rzeczy". Jest to dawne pole namiotowe, obecnie chyba nikt opłat nie zbiera, ostatni raz płaciłem chyba z dziewięć lat temu, a jeżeli już, to zawsze było tam tanio. Pole porośnięte jest brzozami, mała trawa, łagodna i spora plaża. Droga dojazdowa pod sam koniec z koleinami i dziurami, ale jak jest sucho to z dotarciem na miejsce nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to miejsce doskonale, kiedyś pisałem już o nim tylko nie pamiętam w jakim temacie. Jeżeli chodzi o opłaty za rozbicie namiotów to chyba da radę za free. Czasami przyjeżdżał tam jakiś miejscowy i pobierał symboliczne opłaty( czy w zgodzie z literą prawa???? nie wiem). Miejsce jest świetne i wg. mnie najlepsze na Solinie na zlot, oczywiście biorąc pod uwagę miejsce z dojazdem samochodem i wodowaniem pływadełek. Jedyną wadą tego miejsca jest to, że jeżeli kilka dni przed spotkaniem mocno popada deszcz to bez auta terenowego ani rusz, ale jestest to końcowy odcinek dojazdu nad wodę ok.150 m. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby aby Kolega@kroku( skoro ma tak blisko do cypla)zrobiłby kilkanaście zdjęć i wstawił je na forum. Myślę, że to ułatwiłoby podjęcie odpowiedniej decyzji. Ja się wstępnie zapisuję do ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem parę razy na tym cyplu,widoki na Polańczyk,Zapore,Jawor,na lewo łapałem okonie przy skałkach na gumki,na wprost z gruntu na czereśnie,kiełbasę brały klenie.Miejsce fajne, teraz brzozy wysokie jak blok:),ja tam bywałem jak były niewiele wieksze od namiotu.Opłat tam niebyło,idealnie tam pod namiot,dobre wodowanie pontonu,łodzi.Dojazd kiepski przydałaby się pod koniec terenówka jak popada:) deszcz.Mnie tam nie będzie,ale wyjezdzając zabierzcie śmiecie ze sobą i dajcie przykład innym jak wyglądają prawdziwi wędkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.