Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

No najprawdopodobniej nie pojawię się na zlocie, pilny wyjazd w sobotę po południu i wrócę pewnie w niedzielę nad ranem, także kupa:mad: zlot prawie pod nosem a ja w str przeciwna jadę:mad:

Zawsze jest jest ten 1% szans, że pojedzie ktoś inny, a wtedy się zjawiam może nawet wędke wezmę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy w piątek, więc jedną nockę zlotu możesz zaliczyć :D.

Piątek odpada, jeszcze do wczoraj byłem pewny wystartować w sobotę o świcie a tu klops. Mam cicha nadzieję, że jednak się zjawię;) Ale nie mogę obiecać. Żal było by opuścić tak ważną a może nawet najważniejszą imprezę w sercu Bieszczad w tym roku.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi koledzy, ale nie będę się mógł pojawić na Zlocie - mężczyźni chcący uchodzić za dżentelmenów nie mówią/piszą o pewnych sprawach, więc nie będę się rozwodził na temat przyczyn absencji.

Życzę wszystkim uczestnikom Zlotu miłej i bezpiecznej (zatrucia pokarmowe :cool:) zabawy, owocnych rozmów kuluarowych, oraz dużej ilości jedzenia :beer::beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będę, wyruszam w sobotę ok 5 rano, jak ktoś chętny mogę zgarnąć na trasie z Brzozowa do Werlasu.:D Zatrzymam się pewnie chwilę rano na Solince poszukać kleni. Zabieram butlę z gazem i trochę drewna, jakieś napoje bezalkoholowe :beer::beer: i suchy prowiant.:D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Mam mało czasu na czytanie całego tematu po raz kolejny, i nie wiem czy znalazłbym odpowiedź.

Więc pytam. Jak to jest z opłatami na wędkowanie na tym zlocie. Opłaconą kartę mam w Leżajsku PZW RZESZÓW.

Z tym, że sezon powoli się kończy nie ma sensu opłacać całości. Ile wyniesie mnie opłata na 3 dni i gdzie jej mogę dokonać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to za dniówke 30 złotych:eek: A za trzy dni to już wiesz...:mad:

Ja płaciłem przeważnie zaraz za Polańczykiem jadąc w kierunku Werlasa w lesie przy drodze jest mała budka z art. wędkarskimi i tam opłacałem.

Edytowane przez adamus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zimnego piwa ...za dużo:cool:.A tak na poważnie to współczuję.Jeżeli lekarz dobrze dobrał antybiotyk to w ciągu trzech dni powinno zacząć schodzić,jeżeli nie to raczej masz po Zlocie.

Z tym antybiotykiem to chyba wykrakałeś. 4 dzień zażywania i efektów praktycznie brak. Do tego zaczynam kaszleć i bolą mnie mięśnie. Zlot mam z głowy. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.