Skocz do zawartości

I ZLOT LSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Robi się coraz cieplej. Jeszcze parę dni a świat będzie znowu zielony. Czas leci jak odrzutowiec. Minęło pół roku jak spotykamy się na tej stronie. Co sądzicie o spotkaniu nad wodą?

Moja propozycja jest następująca. Ożanna - maj - piątek na sobotę.

Każdy przywiezie takie wędki jakie najbardziej lubi icon_smile.gif . Ze strony twórców LSW - zorganizujemy bezpieczny teren do parkowania aut (bez opłat) i na rozbicie namiotu. Będzie jeden domek z bieżącą wodą, sanitariatem i elektryką - tu pewnie będzie trzeba parę złotówek rzucić.

Za dnia wędkowanie - po zmroku ognisko i bajanie. Na drugi dzień rozjazd.

Wybierajcie termin.

Warunek jeden - musi być przynajmniej 7 osób.

Zarejestrowanych jest ponad dwadzieścia więc jakieś szanse są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie finansowo do przełknięcia to czemu nie:-)

Wynajęcie domku na kilkadziesiąt godzin na kilka osób to sprawa zapewne kilkunastu osób/na głowę. Nie ma więc nad czym się zastanawiać. Napisz tylko jaki termin Ci pasuje aby można było cokolwiek ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nikt nie określił konkretnej daty więc wstępnie ustalam że spotkanie nastąpi z soboty na niedzielę 24-25 maja. Sprawą domku nie ma się wiele co przejmować bo myślę że nie będzie to więcej jak 5 zł od osoby a może i bez tego się obejdzie, natomiast zastanawiam się nad wsadem do ogniska. Na razie mamy jeszcze trochę czasu na obgadanie szczegółów.

Z tego co piszecie widzę że minimum frekwencji powinno być. Czekam na kolejnych chętnych i wcale mie muszą to być sami panowie icon_smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie-jutro minie miesiąc od ostatniego postu w tym miejscu.Pytanie do organizatorów-"zlatujemy się".Stanisław Mączka pisze że termin zlotu koliduje z zawodami GP.Może więc jakis inny termin-szkoda żeby zabrakło człowieka , który napędza to forum.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zgadzam się całkowicie. Bez Staszka nic nie wypali, poza tym było by nas raptem 4-5 niewielu. W związku z tym odkładamy temat do września czyli rocznicy powstania strony. Może do tego czasu coś się wydarzy. Życzę wszystkim Przyjemnych Wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako, że do września już niedaleko odgrzewam ten wątek. Są nadal chętni na wspólne wędkowanie? Myślę, że Tuna załatwiłby łódkę, Wiślak ponton, ja ze swej strony też się postaram o ponton pod warunkiem, że ktoś by z Rzeszowa jechał samochodem. Szansa na sandacza by niezmiernie wzrosła:) Termin pozostawiam do wyboru z zaznaczeniem, że we wrześniu jest GP Okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaznaczyłem trochę jestem zniechęcony tym co się ostatnio działo w moim świecie. Brak mi jakoś motywacji do organizowania czegoś. Jednak Siksa popieram Twój pomysł na wspólne wędkowanie nie tylko z brzegu. Była by okazja do wymiany doświadczeń i kilku fotek.

Ostatnio trochę sobie spacerowałem z wędką i wydawało mi się że spotykałem kogoś z forum. Szkoda że kończyło się na krótkim dzień dobry. W końcu łączy nas coś więcej icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.