Skocz do zawartości

I ZLOT LSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

OK OGŁASZAM ZATEM ŻE WE WRZEŚNIU W ROCZNICĘ UKAZANIA SIĘ STRONY ORGANIZUJEMY SPOTKANIE

Termin - to druga połowa września. Myślę że najlepszym dniem będzie sobota. Konkretnie 20.09 lub gdyby pogoda to uniemożliwiła to 27.09

Miejsce - Zalew w Brzózie Królewskiej. Można tam spokojnie pospinningować a jeżeli ktoś woli karpiowanie to jest też gdzie go szukać. Dla nie wtajemniczonych podaję informację, że w lipcu wyłowiono tam metrowego szczupaka, ktoś wspominał o spotkaniu z podobnym amurem, (podobno wygrała ryba). W ubiegłym roku trafiały się tam karpie ponad 10 kg i... sandacze. Nie widziałem tego ale miejscowi twierdzą że to prawda. Medalowych karasi również nie brakuje.

Miejsce jest spokojne i bezpieczne. Można zaparkować nad wodą bez opłat.

Proponowany program:

"Listę" podpiszemy o godz. 15 icon_wink.gif Spotkamy się przy ostatnim domku nad zalewem.

15,30 - 19 zrobimy coś w rodzaju zawodów. Metody dowolne zgodne z regulaminem PZW.

19 - 21 ognisko lub jak pogoda nie będzie łaskawa to grilowanie i pogawędki w domku.

21 - rozjazd, chyba że ktoś się zdecyduje na noc pod namiotem we własnym zakresie.

Nie przewiduję żadnych odpłatności, choć sponsorzy by się przydali, bo chciałbym zorganizować coś w rodzaju pamiątek tak aby każdemu coś oprócz zdjęć po spotkaniu zostało.

Prowiant na ognisko czy grila (to również należałoby przywieźć bo takim nie dysponuję) należy sobie zorganizować we własnym zakresie.

Chętnych do sponsoringu proszę o kontakt. Mile widziane sklepy wędkarskie które np. chciałyby zamieścić na stronie swoje reklamy.

Wcześniej chciałbym aby uczestnicy zgłosili swój akces na adres [email protected], podając swoje dane czyli nazwisko i imię oraz miejsce zamieszkania (miejscowość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym aby osoby chętne napisały, że będą obecne. Może się okazać, że będę nad wodą tylko z Wiferem i Wiślakiem a tak to ktoś może się jeszcze skusi i dopisze widząc chętnych.

Lista chętnych:

1. Wifer

2. Siksa

3. krzychu

4. BumeL

5. Wiślak

6. Marcin Homa

7. tuna18

8. Oktawian Kycia

9. Stanisław Mączka ?

10. cyniu5

11. AndrzejT?

12. ...

Jako, że byłem już na kilku zlotach innych forach szczerze zachęcam do uczestnictwa w tym spotkaniu. Na wiedzę jaką można sobie zaaplikować do głowy po takim spotkaniu często trzeba miesiącami siedzieć nad wodą i dochodzić to tego samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie git. Ja niestety swojej łódki nie zabiarę za duże wymiary ma;( a tak pozatym są na brzóźie jakieś większe sandacze??

Sandaczy nie wiem ale wiem ze jest gdzies sczczupak na 110-120 bo tak mocno szedl ze az komus wedke polamal:/ i tez slyszalem ze medalowy karp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipa powoli się krystalizuje. STASZKUUU!!! a co z Tobą? Mam nadzieję , że znajdziesz parę godzin w sobotę 20 września. Myślę że Twoja obecność była by bardzo zasadna.

Co do sandaczy - osobiście nigdy ich tam nie widziałem, ale miejscowi twierdzą , że jeszcze kilka ich tam pływa, podobnie jak i metrowe amury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.