Skocz do zawartości

I ZLOT LSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja meteorologiczna na mym balkonie twierdzi, ze będzie pochmurno z okresowymi przejaśnieniami, temperatura między 11 a 13 stopni, wiatr 3 metry na sekundę wiejący z południa, od 17 z południowego wschodu. O 20 możliwy deszczyk. Brania ryb REWELACYJNE icon_eek.gif

Jako, że mają się odbyć małe zawody wędkarskie, które mają potrwać do 19, proponuję skrócenie ich trwania o ok 30 minut z powodu wcześniejszego zachodu słońca icon_biggrin.gif Słońce zajdzie ok 18 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niezłą pogodynkę SIKSA icon_smile.gif. Zgadza się z moją co do joty. Dlatego zastanawiam się czy by nie przełożyć tego spotkania o tydzień. Tylko czy coś się zmieni na lepsze - trudno powiedzieć. Decydujcie. Dzień robi się coraz krótszy i tak już będzie do końca roku icon_smile.gif Pogoda również rozpieszczać nie będzie, ale dla nieprzemakalnych zawsze jest dobra.

Na dzień dzisiejszy mam obiecane drobne upominki dla najtwardszych zawodników icon_smile.gif ufundowane przez sklep Wędkarski P. Zdzisława Gduli z Leżajska, i coś jeszcze z rąk naszego PREZESA KOŁA ale o tym na miejscu.

Pasowało by coś jeszcze na ognisko, ale to już zostawiam WAM. Fajnie by było jakby każdy zrobił coś dla wszystkich icon_smile.gif

W piątek mamy zamiar wybrać się tam trochę przygotować opału na ognisko. Jakby się komuś zechciało dojechać to zapraszam pod ostatni domek przy lesie. Mile widziane odpowiednie narzędzia icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chłopaki na ognisko trzeba coś złapać. Dobry jest "okoń z patyka"...

To są takie lody icon_wink.gif

Teraz na poważnie. Mam w lodówce ponad 50cm bolenia( tak łyknął, że poharatałem mu skrzela) Jeśli jest osoba, która nie jadła tej fantastycznej w smaku rybki mogę ją ze sobą zabrać. Oczywiście przygotowania jej się nie podejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc szaszłyki, bolenia i kiełbasę, przydał by się jeszcze jakiś sprzęt do przyrządzenia tych specyjałów.

Zaglądnijcie na stronę główną, wieczorem powinno się tam coś pokazać odnośnie naszego spotkania. W każdym razie na przekór pogodzie choćby nawet miało być tornado - ZLOT SIĘ ODBĘDZIE! - lista nadal otwarta można się jeszcze wpisać.

OBOWIĄZKOWA CIEPŁA ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA I GUMIACZKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie grilla wykonam telefon i będę wiedział, jeśli sie nie uda to go po prostu kupie. Przydałoby się mieć ze 2 grille, ponieważ kolejki do jednego grilla będą bardzo długie i może dojść do zamieszek icon_wink.gif Bolenia pozwolę sobie w domu już podzielić na dzwonka, przyprawić i zawinąć w folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z mojej strony oczywiście będzie, chwila cierpliwości. Na razie czekam na fotki. Myślę , że między czasie na forum odezwą się pozostali uczestnicy, którzy mimo nieciekawej pogody nie zawiedli i to nie tylko pod kątem samej obecności. Tajfunu co prawda nie było, ale nawet gdyby takowy nastąpił, to z tego naszego krótkiego spotkania mogę wnioskować, że również obecność była by 100 procentowa. To GOŚCIE na których rzeczywiście można liczyć. Ze strony organizatorów chciałbym podziękować WSZYSTKIM zarówno uczestnikom jak i sponsorom. PANOWIE - NISKIE UKŁONY DLA WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za spotkanie a szczególnie organizatorom. Do zobaczenia wkrótce icon_biggrin.gif

Chciałbym również podziękować wszystkim za obecność na zlocie a w szczególności osobom i organizacjom które przyczyniły się do sprawnej organizacji zlotu , m in. Gminie Leżajsk za udostępnienie domku , Stanisławowi Mączce i Grupie Żywiec za upominki , Sklepowi Zdzisława Gduli za ufundowanie gadżetów wędkarskich , Siksie , Wiślakowi , Oktawianowi za zaopatrzenie bufetu oraz wszystkim tym których pominąłem w tym poście , bez was nie było by tego zlotu icon_smile.gif

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę najmniejszego problemu. Przecież jednym z celów tej imprezy była integracja. Jesień dopiero się zaczyna. Zawsze można się skrzyknąć na jakiś krótszy czy dłuższy wypad i zawsze to może być sygnał ze strony każdego z WAS. Mnie od dawna się marzy wyprawa na zimowe trocie, albo na głowatkę icon_smile.gif chociażby nawet popatrzeć.

Wiślak - czy mógłbyś opisać sposób sporządzenia tych przepysznych szaszłyków? Dla mnie to był "gwóźdź programu" icon_smile.gif Poezja smaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy z Oktawianem, że spotykamy się pod mostem w Rzuchowie 26 października. Będzie to tydzień po ostatnich zawodach GP, więc Staszek będzie miał wolną rękę, również Wiślakowi termin powinien odpowiadać, gdyż będzie to niedziela. Oczywiście data jest jeszcze do waszej korekty. Odpadają dni 11, 12 i 19. Godzina spotkania to powiedzmy 10 rano, ją również można skorygować. Przewidziane są różne atrakcje np: grill, godzina gier i zabaw icon_biggrin.gif, Oktawian pokaże nam jak klepnąć sandacza aby mu stanął :mrgreen: oraz wiele innych.

Lista:

1. Siksa

2. Tuna

3. BumeL

4. Oktawian

5. Wiślak?

6. Wifer

7. Marcin H.

8. Staszek + opady śniegu icon_biggrin.gif

9. akuku + Mychas

10. Krzychu

11. Marcin

12. Andrzej T.

13. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.