Skocz do zawartości

I ZLOT LSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Zdradzisz co to za improwizacja to będzie relacja icon_smile.gif Na razie muszę gonić tego co "rusza wąsami" . Jak znajdę chwilę i trochę natchnienia to coś napiszę ale to nie oznacza że musicie na mnie czekać. Może sami coś skrobniecie?

26-tego chętnie dojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ile to km od Rzesz ? :> może zbiore też ekipe np pelne auto, powiedzmy że wpadniemy gościnnie icon_biggrin.gif

Rzuchów jest jak na mój gust jakieś 10km za Leżajskiem, czyli 60km do Leżajska + 10 do Rzuchowa i mamy 70km. Jak Ci się ekipa wykrystalizuje to daj znać ilu was będzie i czy będziecie mieć jakieś wolne miejsca w aucie icon_wink.gif Na razie dopisuję Ciebie ze znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam icon_biggrin.gif i dopisuje sie do tego spotkania Panowie o ile wczesniej cos duzego mnie nie wedrze do wody icon_lol.gif ps.co do transportu to moge ze 3 osoby zabrac chyba ze ktos bedzie miał miejsce to moge wskoczyc,ale jeszcze sporo czasu zostało wiec mysle ze sie dogadamy jakos.Pozdrawiam icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, ja z takim zapytaniem czy wybiera sie ktos na te zawody w ta Niedziele?maja byc w Glinach Małych na Wiśle ale niesadze by to wypaliło wiec pewnie odbeda sie na Otałęzy(tak jak i ostatnio)tu jest opis;http://www.pzw.org.pl/1320/mod.php?dir=wiadomosci&file=cascade&id_wiadomosci=13579&id_kategorii=1&opcja=wiadomosc&pozycja=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie zagrożenie, że będzie to Otałęż. Chyba że chcecie się pomęczyć na Rzemieniu (zarośnięty zbiornik nr 4), albo na Porębach Wojsławskich. Jest czas by to załatwić w Okręgu i kołach z Mielca, które się opiekują tymi zbiornikami.

Rozmawiałem ze Zbyszkiem Sojką, Wisła musi mieć w Szczucinie poniżej 190 cm, komunikat południowy w radio. Optymalna jest gdy ma w tym komunikacie 160-170 cm.

Na razie jest 220 i przelała się w krzaki, nie dochodząc jednak do wałów. spinningowanie nie jest możliwe w takiej sytuacji na tym terenie. Gdyby jednak woda opadła to ciekawe są wtedy wszystkie zalane dołki...

Gdyby ktoś mógł monitorować stan wody w Wiśle to bym bardzo prosił.

Przygotowujecie się na rzekę i na zbiornik. Zdecydujemy w niedzielę rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych z Połańca i Staszowa. Są pewni że na weekendzie da się połowić. Przed dużą wodą padło kilka boleni 78, 78, 75 mniejszych nie wymieniam bo było ich wiele. O zerwanych zestawach i rozgiętych hakach nie wspominam. Jeśli jest potrzeba to mogę się zapytać czy jest możliwość wędkowania w niedziele z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie ukrywam, że wolałbym aby zawody odbyły się na Wiśle.

*

Opisałem się przed chwila i mi wszystko wcięło. Wolałby aby II spotkanie zaczęło się o 9-tej. Piwo załatwię, może jakieś gadżety też.

Część z Was wie, że mogę załatwić wykoanie długopisów lub miarek z nadrukiem, np. nowego adresu strony PSW oraz z okazjonalnym tekstem np. II zlot PSW (czy właściwie I złot PSW).

Gdyby Wifer w imieniu PSW napisał do mnie jako komendanta SSRyb. Powiatu Leżajsk z prośbą o zasponosorowanie części długopisów czy miarek, a Wy gdybyście się zadeklarowali, że zamówicie (zakupicie) jakąś ich część myślę zę dałoby zrobić do spotkania taką rzecz. Zastanówcie sie.

Matryca to koszt ok. 50 zł. Wtedy długopis kosztuje ok 1,8 do 2 zł, a miarka ok. 3 zł.

Ja takie długopisy robię od 2-3 lat, i zawsze dla siebie robię 150-200 sztuk. Wierzcie mi, szybko się rozchodzą. icon_wink.gif wsród znajomych.

Ale potem jak fajne jest gdy idziesz do jakiegoś sklepu lub biura i tam na biurku (lub w ręku tej osoby) jest ... "TWÓJ DŁUGOPIS".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jeden duzy problem. Na 26 przeniosłem już jakiś czas temu ostatnie zawody GP. Nie ma jescze ustalonego mejsca - co byście powiedzieli na wspólne zawody i na podwójne liczenie punktów ? Zawody PSW i GP Klubu?

Tu można przeczytać o zmanie terminu:

http://www.pzw.org.pl/1320/mod.php?dir=wiadomosci&file=cascade&id_wiadomosci=13420&id_kategorii=1&opcja=wiadomosc&pozycja=0

Sorki, a już myślałem, ze wszystko się ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się chłopaków z którymi mam kontakt i doszliśmy do wniosku, że Nasze spotkanie przełożymy. Spotkamy się 19 października. Większość z nas chce się spotkać, pogadać w luźnej atmosferze i poduczyć się wędkarskiego fachu, więc na wzajem będziemy sobie przeszkadzać. Na spotkaniu padnie propozycja wyjazdu na GP, wtedy to osoby chętne się umówią na za tydzień. Będą miały od razu mały trening. Jeśli 19 pogoda bądź stan wody nie będzie umożliwiał wędkowania to spotkamy się 26. Prosiłbym aby osoby, którym nie pasuje termin 19 dały o tym znać. Staszku, Tobie pasuje 19 i jak wcześniej godzina 9 rano?

Ps. Z zawodów na Wiśle raczej nici. Ponoć padało i Wisłoka nadal niesie dużą i bardzo brudną wodę. Wyżej Wisłoki można normalnie wędkować. Dziś wieczorem mam dostać informacje prosto znad wody, więc dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.