Skocz do zawartości

Zbiornik Otałęż


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam przez ostatnie 3 dni, z rana do południa i w sumie złapałem z 8 karpi między 27-30cm i jeden 36cm poza tym nic wiecej. Nie widzialem nikogo żeby łapał na spinig. Mam pytanie do reszty, czy jest jeszcze możliwość poholowania większych sztuk czy tylko takie pistolety zostały?

Proszę zapoznać się z pkt.7 Regulaminu!

Edytowane przez Arkadiusz1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Rybka fajna, gratuluje. Ktoś się orientuje w jakich godzinach można na Otałęży wypożyczyć rowerki wodne??

Na tygodniu jest od ok 15 a na weekendach to nie wiem czy od rana czy tak samo. W razie czego tu jest numer do gościa, zawsze można zadzwonić i zapytać się. 698531407

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam kolegów:) Jak tam sytuacja z rybkami w Otałęży?:) Bo bylem wczoraj i nawet pyknięcia nie było...:( więc jakby ktoś mógł napisać co tm się ciekawego na zbiorniku dzieje to byłbym bardzo wdzięczny:D

P.S znalazłem wczoraj na zbiorniku martwego karpika i nie wiem czy to może jakaś choroba czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie brzegi zbiornika są udostępnione dla wędkarzy? Przez te budowy nie ma gdzie stanowiska rozstawić i chciałbym się dowiedzieć czy można wędkować po stronie taśmociągu Kruszgeo.

Witam. W regulaminie pisze ze 150 m od maszyn czyli nie ale wszędzie poza ta linia graniczna możesz wędkować.

Tam gdzie jest zagrodzone jest zostawione przejście do wody ja tam się zmieściłem z kijami i na cypelku wędkowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słyszałem na mieście:rolleyes::P że już niedługo i po łapaniu będzie w Otałęży Prywaciarze się szykują na ten akwen a to w celu takim aby na nim zarabiać więc Wędkarze będą raczej niemile zaskoczeni jak motorówki i Pontony i inne pływadełka będą śmigać koło wędek:mad:

Takie to czasy nam nastały i nie dziwota że pieniądze żądzą światem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie brzegi zbiornika są udostępnione dla wędkarzy? Przez te budowy nie ma gdzie stanowiska rozstawić i chciałbym się dowiedzieć czy można wędkować po stronie taśmociągu Kruszgeo.

Witam. W regulaminie pisze ze 150 m od maszyn czyli nie ale wszędzie poza ta linia graniczna możesz wędkować.

Tam gdzie jest zagrodzone jest zostawione przejście do wody ja tam się zmieściłem z kijami i na cypelku wędkowałem :)

Od strony taśmociągu łowić "nie wolno". Ochrona pilnuje. Są chyba tablice informujące? Ale ślady wędkowania są i nie świadczą dobrze o wędkujących!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
koledzy jak na tym akwenie z braniami teraz i na co tam łowic mam ochote sie tam wybrac a jestem z debicy

Około dwóch tygodni temu byłem z kumplem na nocce z nastawieniem na sandacza. Było jedno branie ale niestety puste. Ogólnie widziałem paru wędkarzy i kilka przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.