Skocz do zawartości

Dobre ceny.


texel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem odpowiednika tematu więc tworzę nowy.

Chciałbym, żeby były tu zamieszczane linki i informacje o promocjach, wyprzedażach itp. dotyczących sprzętu wędkarskiego.

Na początek woblery po 4.49 zł. Co prawda Decathlona nie ma jeszcze w Rzeszowie, ale LTD pstrąg 2010 CAPERLAN - Wędkarstwo spiningowe Wędkarstwo spiningowe - Decathlon

Shimano Vengeance - 179,99 zł - http://www.decathlon.pl/vengeance-te-id_8212007.html

Edytowane przez texel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze ceny z Auchan-a. Nie wiem czy są dobre, ale są "promocyjne".

Zanęty po 4 złote (prawdopodobnie za opakowanie formatu A5).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Koszyczki zanętowe bodaj po 6 złotych za 4 sztuki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj będąc w Krakowie zaglądnąłem do C.H Zakopianka i trafiłem na likwidację stoiska wędkarskiego:).

Jest to prawdziwa likwidacja , a nie jakaś ściema. Błystki Mepps po 8,9 zł, twistery po 0.30 gr, woblery Dorado- 7 zł, woblery Lovec Rapy- 14 zł i wiele innych rzeczy. Wędek i kołowrotków brak. Musiełem się szybko ewakułować z tego sklepu, bo nie wiem jakby się ta wizyta skończyła dla mojego portfela. I tak było nieźle sądząc po wyrazie twarzy pani kasjerki:D. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z tym kijem ?

Cormoran SPIN 2,25m 2-12g PROMOCJA ! 24-012225 (3065934544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Znajomy początkujący chce sobie zakupić coś taniego na wiosenne klenie.

Pieniądz mały, aż za mały i dlatego mam mieszane uczucia.

Hmmmm ? :confused:

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie takiego "sprzętu".

Możesz uzasadnić swoją odpowiedź ? Nie wszystkich stać na kija za 200-500zł tym bardziej, że nie wiadomo czy wogóle spodoba się łowienie kleni.

Sam kupiłem tamtą wiosną kija za 460zł i już wystawiłem go na sprzedać, ponieważ nie jest wart swojej ceny, a kij o połowę tańszy który trzymałem, jest znacznie lepszy...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka wygląda na zdjęciu strasznie pałowato , jest trochę za krótka ale to już jak kto woli i za te pieniądze to na pewno szału nie będzie. Lepiej dołożyć z 50-70 zł i kupić jakąś używkę. Jak dla mnie szkoda kasy na tego kija. I nikomu nie mówię żeby kupował na początek kija za 500zł.

Edytowane przez komandos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Le Clercu na sportowym zrobili dział wędkarski. Jest tam głównie sprzęt sygnowany marką QX MAX. Co do jakości to się nie wypowiem, ale ceny przyzwoite.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Takie oto muszki są w cenie 7,50 za opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.