Skocz do zawartości

Pas biodrowy


ryba7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję jakiegoś pasa biodrowego na rybki. Potrzebuję w nim zmieścić dwa pudełka z przynętami o wymiarach ~ 25x15x5, kartę i reszta papierków, klucze, dokumenty, butelkę wody i kilka innych drobiazgów. Może macie jakieś godne polecenia modele. Ja znalazłem taki ale nie ma nigdzie jego wymiarów..

Torba wielofunkcyjna NEWFEEL - Torby podrózne, rekreacyjne Torby podrózne,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jeśli nie szkoda Ci kasy to rozejrzyj się za produktami muchowymi ,spełnią Twoje oczekiwania w 100%

http://www.hurch.eu/bilder/produkte/gross/Love-Handles-olive-green.png

Ewentualnie William Joseph ,Simmsa albo Patagonii ale to już większy wydatek.

Edytowane przez kroku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba7, ja mam taki pas -tylko kurcze nie w domu -tak wiec nie podam Ci wymiarów na szybko.

Jak bardzo chcesz to podjade jutro albo w srode do Decathlonu i pomierze co sie da.

Ale jest dośc spora - w mojej spokojnie miescił się aparat -lustrzanka Pentax 100D + obiektyw 18-55 mm + drugi obiektyw 55-300 mm do tego w bocznych keiszonkach 2 butelki wody (0,5 l każda) . Do tego oczywiscie dokumenty (paszport, portfel) komórka i jakas mapa.

Mozna ją nosic jak saszetkę tylko na pasie, jak plecak, lub jako saszetke z dodoatkowym paskiem na szyji.

Naprawde reweacyjna sprawa.

Niestety nie ejst wodoszczelna -tak więc tzreba uwazać - bo ładnei chłonie wode i wolno schnie.

A kolega mysliwy wszystkei swoje graty nosi w takiej saszetko torbie -

Torba banan 300 khaki SOLOGNAC - Akcesoria mysliwskie Akcesoria mysliwskie...

Pojemnośc i konstrukcja bardzo podobne.

Jak moge ejszcze jakoś pomóc -pisz lub dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odkopię temat, stałem się posiadaczem tego pasa http://image.ceneo.pl/data/products/2567370/i-cormoran-pas-spinningowy.jpg

Wykonanie bardzo dobre, zamki wyglądają na solidne jednak największy plus tego pasa to pojemność. 2 pudełka "kamizelkowe" w przedniej kieszeni mieszczą się idealnie. Do bocznych chowam aparat + jakies akcesoria typu nóż, kombinerki, szczypce, marker, zapasowe szpule, żyłki przyponowe itd. Już kilka razy z nim śmigałem i ciężko teraz będzie ubierać kamizelkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba7, Śmigam w tym pasie już kilka miesięcy, potwierdzam dobry produkt .A kamizelkę i tak będziesz musiał kupić i to muchową tak jak ja to zrobiłem. Na Sanie nizinnym czasami trzeba wejść głębiej niż po pas... .

Podpowiem , że można pokombinować i dopiąć do tego pasa uchwyt od np. torby turystycznej, przełożyć przez kark i umieścić na klacie. Sprawdza się, ale trochę szyja boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Też sprawiłem sobie ten pas:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Myślałem, że będzie mniejszy, bo szukam czegoś na upalne dni; krótkie spodenki, przewiewna koszula, sandały i jazda po rzece. Mam kamizelkę Graffa z odpinanymi plecami, ale bywa, że w niej też jest zbyt gorąco stąd ten pomysł. Nie mam pewności czy wersja z tego zdjęcia nie różni się wymiarami:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Może mniejsza (płytsza) jest środkowa kieszeń, to by mi bardziej odpowiadało, bo na takie dni trzy malutkie pudełeczka to max, im lżej, tym lepiej. Wolałbym, żeby tak nie odstawała. Piotrek, Ty masz Cormorana, ale którego?

Według tej opinii Pas wędkarski Cormoran powinien być w porządku. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten co Ty czyli ten z fishing-testu. Z tego co wiem jest w jednym rozmiarze, jest drugi pas Cormorana z przesuwanymi bocznymi kieszeniami i on może być w innym rozmiarze. Oglądałem ten drugi w karinie ale jak dla mnie jest lipny, pasek wcina Ci się w boczki i nie nosi się tak wygodnie jak ten. Pas (ten co kupiłeś) jest dość szeroki ale za to bardzo pakowny i wygodny, docenisz go po kilku wypadach jak dasz odpocząć plecom od dźwigania napakowanej kamizelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie tego pasa w Rz ale nie znalazłem więc kupiłem ten który jest w karinie :)

Po paru wypadach mogę powiedzieć że jest spoko ,ale ten który jest zaprezentowany wyżej na 100% był by lepszy :) Napisali że cena to niewiele ponad 30zł .Ja za swój zapłaciłem 40zł i myślę że przepłaciłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Polecam pas biodrowy Solognac.

http://www.decathlon.pl/torba-biodrowka-300-id_6028998.html

 

Bardzo pojemny i wygodny, nic się nie przekręca, nic się nie odpina i zmieścisz każde pudło które wchodzi w kieszenie kamizelki. Do tej małej kieszonki na przodzie zmieścisz duże dwustronne  pudełko plano o wym 21 x 11,43 x 6,03 cm. także Twoje 25x15x5 spokojnie wejdzie do głównej komory i jeszcze będziesz miał sporo miejsca. Będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.