Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa przygoda, nawet jeśli ktoś nie czuje się "zawodnikiem", ale łowi na spinning to warto wybrać się chociaż raz, podpatrzeć, pogadać, spróbować sił bez spiny albo ze spina jak kto woli. Wszelkie nowe trendy w spinningu i te odkrywcze i te o charakterze zwykłej mody pierwsze pokazują się i ścierają z rzeczywistością w takich właśnie zawodach. Towarzystwo jest doskonale wyposażone i większość wie jak się takim wyposażeniem posługiwać.

 

Ja od czterech lat rokrocznie startuje w pierwszych, otwierajacych sezon zawodach. Z resztą przedwiośnie to chyba moja ulubiona wędkarsko pora. Tylko szkoda, że wciąż i wciąż ta Babica i nawet jak nie Babica to też Babica* :lol:

 

*żarcik staje się mam nadzieję zrozumiały po zerknieciu najpierw w terminarz zawodów a potem na mapę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sobie wystartować tak jak ja wystarczy zgłosić swój udział w zawodach i opłacić startowe. Ja sobie startuje, ot :D

 

Natomiast żeby być branym pod uwagę w punktacji grand prix (caly roczny cykl zawodów) trzeba... stać się członkiem rzeczonego WKS Rzeszów: oplacic wpisowe, opłacić członkowskie, opłacić startowe, oplacic... Chyba tyle. Potem reprezentujesz ów WKS na zawodach organizowanych przez  WKS. Nie, nie swoje koło, bo od dawna (nie wiem jak dawna, ale kiedyś to inaczej wyglądało) nie członkowie poszczególnych kół z okręgu rywalizują tylko członkowie WKS z członkami WKS. Ewentualnie z przygodnymi gośćmi, albo z anarchistami takimi jak ja, co chyba na złość nie chcą się zapisać i reprezentują swoje lokalne koło. Dziwnie brzmi, prawda? :D

 

Z przynależności do WKSu wynikają też pewne przywileje, wśród których moim subiektywnym zdaniem najbardziej kontrowersyjnym jest prawo udziału w mistrzostwach Okręgu na równych prawach z wędkarzami którzy wywalczyli tytuł mistrza swojego koła. Nie, chłopaki nie rywalizują ze sobą o prawo startu w mistrzostwach Okręgu. Ocenę tego faktu pozostawiam każdemu z osobna kończąc ten przydlugi (jak zazwyczaj w moim przypadku) komentarz. 

 

Trzeba oddać sprawiedliwość tym którzy rozkrecaja WKS. Wkładają w to sporo czasu i pracy i dzięki nim można się poscigac na dobrym poziomie, a po sciganiu zjeść coś ciepłego i jak szczęście dopisze wylosowac wędkarski upominek, który bywa miłą nagrodą pocieszenia.

Przede wszystkim zaś nie ma innej okazji aby w naszych, rzeszowskich okolicach (wypowiadam się tylko na temat naszego Okręgu przy tej okazji) spotkać w jednym miejscu, w jednym czasie tylu znakomitych specjalistów. Są goście którzy znają się doskonale na okoniach, są specjaliści od kleni, jest gość który bolenia zlowi chyba nawet w studni. Można się nauczyć wiele, niemniej nie jest to łatwa nauka i nikt nikomu na tacy swojej wiedzy nie podaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem w przynależności do klubu jest fakt, że masz możliwość brania udziału w zawodach ogólnopolskich (zajęcie miejsca od 1do 6). Koledzy,  którzy zajęli miejsca od 1do 6 jeśli wyrażą chęć uczestnictwa w eliminacjach do GPX Polski,  będą mieli opłacone wpisowe i startowe, a nie są to małe kwoty. Oczywiście każdy może wystartować w eliminacjach ale nie każdy dysponuje większą gotówką. 

Jednym słowem. Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz, nie musisz się zapisywać do klubu ale biorąc udział w zawodach jak pisze Piotr to możliwość podpatrzenia lepiej łowiących i wymiana doświadczeń. 

Natomiast prawo do startu w GPX okręgu Rzeszów mają członkowie WKS oraz mistrzowie z kół okręgu Rzeszów 

Edytowane przez ORINOKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ORINOKO napisał:

Nie. Nie nie jest to powielanie. Zasady się pozmieniały. Nie zabieramy ryb jak robił to pan Mączka. I podkreślam zasady się pozmieniały. Będą wrzucane regularnie informacje, relacje i foto z zawodów. 

Ok, zasady się zmieniły i zmieniłeś tylko nazwę tematu, ale ciągle są to zawody GP. Dla mnie to jest tylko i wyłącznie powielanie tematów, które wprowadza nie potrzebne zamieszanie. Pytanie tylko co to wnosi do forum? Według mnie administrator powinien połączyć oba tematy, dla ciągłości dyskusji. 

 

Edit oczywiście administrator zrobi to co uważa za stosowne, a moje zdanie się to nie liczy.

Pozdrawiam

Edytowane przez mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przypiął/eła ten temat
  • krs odpiął/ęła ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wielkimi krokami zbliżają się grube zawody o mistrzostwo okręgu Rzeszów w Teamach na zalewie Nielisz to że jest to gruba woda i grube ryby to każdy chyba wie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych szczegóły w linku poniżej :

 

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/173053/60/spinning_zaproszenie_na_teamowe_mistrzostwa_okregu_pzw_w_rzeszow

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, link dla zainteresowanych Zawodami GP w ramach WKS Rzeszów.

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/161745/60/sekcja_spinningowa__zebranie_5122018

Na koniec jeszcze z mojej strony taka mała sugestia do Administratora.

A mianowicie chodzi o przeniesienie tego tematu z obecnego działu ogólnego do działu spinningowego. Wydaje mi się, że właśnie tam  powinno być jego miejsce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejne zawody Rzeszowskiego WKS-u ,tym razem Wisloka w miejscowości Bielowy serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych :)

Szczegóły w linku 

 

 

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/191018/60/spinning_zaproszenie_na_zawody_cyklu_gp_2019_wisloka_bielowy_230

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szuka osoby chętnej do teamu na zawody spinningowe z łódek na Myczkowcach 6-7 Lipiec a później ewentualnie na Nielisz w sierpniu. (Myczkowce 100%)

Nielisz (17-18.08) jeszcze nic pewnego bo nie wiem jak z czasem ale na Myczkowce bym pojechał. Jak coś proszę wiadomość prywatną miejsce w aucie się znajdzie a reszta do ustalenia pozdrawiam :beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszy weekend lipca odbędą się dwudniowe mistrzostwa spiningowe teamów z Łodzi na Zbiorniku Myczkowce serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych  szczegóły w linku poniżej :

 

 

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/191852/60/spinning_zaproszenie_na_teamowe_mistrzostwa_okregu_pzw_w_rzeszow

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Chciałem zaprosić wszystkich chętnych do dołączenia do Podkarpackiego Wędkarskiego Klubu Sportowego w Rzeszowie, nie długo ukarzę się kalendarz zawodów na rok 2020r.

Przy okazji ruszyliśmy z nowym projektem na nowy sezon Koszulką zawodniczą która można zakupić w cenie 99zł, zapisy na koszulkę zawodniczą zbieramy do 12.02.2020r. (Środa)

Koszulka jest imienna lub można wrzucić ksywę lub nazwę np. teamu.

 

W razie pytań proszę o wiadomość priv.

Pozdrawiam

Kamil

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.