Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko nic, na dwóch turbinach można łowić, a przy niskich temperaturach woda będzie czysta. Jednak ma być "gruby" mróz i to może spowodować, że zawody się nie odbędą, dopuszczalna min, temp. to bodajże -3, a ma być więcej. Myczkowce z brzegu, to uganianie się za tęczakami, gdzie liczy się raczej szczęście. Poza tym początkiem sierpnia będą tam rozgrywane SMO, które są zaliczane do klasyfikacji GP, a mróz będzie tam taki sam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Sanie, woda była niższa 15 cm od stanu dzisiejszego i nawet jeśli się utrzyma dzisiejsza nie będzie to mieć większego znaczenia. Z czystością wody nie powinno być problemów, Olszanka i Hoczewka są czyste i przy tej temperaturze nie powinny się zbrudzić. Na niedziele faktycznie są różne prognozy od -1 do - 12 ale jak będzie sami się przekonamy.

W najgorszym wypadku zostaje 24.03 albo 31.03 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piotrek, masz rację, tylko jak się ociepli do 24.03 i to wszystko spłynie, to będzie znowu kicha. U mnie śniegu spadło tyle, że zgroza :eek: i ciągle sypie, wyżej jeszcze więcej, przy wysokiej temperaturze w przyszłym tygodni Olszanka i Hoczewka znowu będą szły wielkie. Dobrze będzie, jak te zawody w ogóle się odbędą. Zatem do zobaczenia w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz Spinningowego GP Okręgu PZW w Rzeszowie

Terminarz Spinningowego GP Okręgu PZW w Rzeszowie

Data/miejsce zawodów/rzecza lub zbiornik, na których odbędą się zawody.

14.04.2013 Babica - Wisłok

01.05.2013 Dębica - Wisłoka

02.06.2013 Strzyżów/Żarnowa - Wisłok

07.07.2013 Krzeszów - San

28.07.2013 Mielec/Przecław -Wisłoka Spinningowe Mistrzostwa Okręgu

Łowisko zastępcze Otałęż

15.09.2013 Zaduszniki - Wisła

20.10.2013 Budy Łańcuckie - Wisłok

Wpisowe na zawody 25zł ( z wyjatkiem Spinningowych Mistrzostw Okręgu PZW w Rzeszowie, które ustali organizator zawodów), obowiązuje siatka do przechowywania ryb oraz aparat fotograficzny cyfrowy (może być w tel. komórkowym). Wszystkie zawody są na tzw "żywej rybie". Przypominam klubowiczom o wpłacie skladki klubowej. Organizator zatrzega sobie zmianę terminu zawodów z powodu wysokiego poziomu wody w rzekach do 3 dni przed zawodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś udało się rozegrać te zawody. Musieliśmy poczekać, aż po mroźnej nocy temperatura podskoczy i poszło, w trakcie łowienia było ok. -2, - 3 stopni, woda dwie turbiny, ale czysta. Nie wiem ilu kolegów startowało, wydaje mi się, że około dwudziestu chłopa; na zawodach wiadomo, raczej słabo, z jednym wyjątkiem. Chciałbym tu jeszcze raz pogratulować Pawłowi, który nas po prostu znokautował, łowiąc 10 pstrągów :eek:. Brawo!!!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś udało się rozegrać te zawody. Musieliśmy poczekać, aż po mroźnej nocy temperatura podskoczy i poszło, w trakcie łowienia było ok. -2, - 3 stopni, woda dwie turbiny, ale czysta. Nie wiem ilu kolegów startowało, wydaje mi się, że około dwudziestu chłopa; na zawodach wiadomo, raczej słabo, z jednym wyjątkiem. Chciałbym tu jeszcze raz pogratulować Pawłowi, który nas po prostu znokautował, łowiąc 10 pstrągów :eek:. Brawo!!!

Marek dzięki, udało się:beer: powiem ci że warto zabierać ze sobą aparat nad wodę w szczególności na zawody jest później niezapomniana pamiątka następnym razem też się pobawię w fotografa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do zawodów GP Okręgu Rzeszów które mają się odbyć w dniu 2.06 na rzece Wisłok w miejscowości Żarnowa , może być mały problem jak przypuszczam zbiórka będzie pod mostem drogowym. Na chwilę obecną jest to jeden wielki teren budowy trwają prace przy moście kolejowy który znajduje się kilkanaście metrów powyżej czy do czerwca zdążą ukończyć śmiem wątpić . Zbiórka i przebywanie na tym terenie może nie być mile widziane przez budowlańców zresztą stwarza to zagrożenie dla uczestników . Też postanowiłem dmuchać na zimne i przeniosłem

KLENIA WISŁOKA w inne miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Marku... czeka nas spacerowanie w kółko oby nam się w głowach nie "zakręciło".

Wczoraj odbyły się Muchowe GP wyniki takie sobie, ponoć w sobotę dorzucili "świeżego mięska", co niektórzy będą mieli co jeść :D.

Na Wisłoku raczej nie dało by rady połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już jutro, czyli 28.04 odbędą się III Zawody z cyklu Spinningowe Grand Prix

Okręgu Krośnieńskiego.

Zawody przeprowadzone zostaną na " Trzech Rzekach" ... Wisłoka, Ropa i Jasiołka

i jak wszystkie będą rozgrywane na "żywej rybie"

Zbiórka o godzinie 6.00 na palcu targowym przy ul.Mickiewicza

Startowe - 10 zł. seniorzy - 5 zł. juniorzy.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.