Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrał Mariusz Ruszała ze Strzyżowa, ja byłem drugi, trzeci Paweł Czekirda z Leżajska. Łowiono praktycznie same klenie, padły jeszcze dwa okonie Marcina i szczupak Pawła. Wisłoka jak to w większości przypadków Wisłoki, nieciekawa. Zawody dobre, bo startuje coraz więcej osób. Wczoraj było ich 23. Zawody z użyciem siatek na razie się sprawdzają, więc nie ma co narzekać. Jedynym mankamentem było to, że ustalony był sektor na jakim odbywają się zawody. A niektórzy poszli tak jak im się żywcem podobało.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie i galeria zdjęciowa będzie dostępna na stronie WKS-u już niebawem.:)

Gdyby interesowała mnie oficjalna relacja z GP to poczekałbym aż ukaże się na stronie WKS-u a pytanie zadałbym na tamejszym portalu. Ale skoro zadałem je na tym forum ,to znaczy ,że interesują mnie sprawdzone informacje i z pierwszej ręki:).Właśnie to wyróżnia portal PSW ,od oficjalnych stron PZW.Tutaj dostępne informacje są na "teraz" a nie na "niebawem".Gratulacje dla zwycięzców.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał Mariusz Ruszała ze Strzyżowa, ja byłem drugi, trzeci Paweł Czekirda z Leżajska. Łowiono praktycznie same klenie, padły jeszcze dwa okonie Marcina i szczupak Pawła. Wisłoka jak to w większości przypadków Wisłoki, nieciekawa. Zawody dobre, bo startuje coraz więcej osób. Wczoraj było ich 23. Zawody z użyciem siatek na razie się sprawdzają, więc nie ma co narzekać. Jedynym mankamentem było to, że ustalony był sektor na jakim odbywają się zawody. A niektórzy poszli tak jak im się żywcem podobało.

i jeszcze 3 mój;)okoń

A co do miejsca rozgrywania zawodów to wybór był kiepski , zero przelewów bystrzyn (oprócz tej płycizny pod mostem)ani głębszych rynien i bardzo płytko:o

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Całe szczęście, wyjaśnienia Kolegi mnie uspokoiły, bo już myślałem, że kieruje nim tzw. "parcie na szkło" lub, co gorsza, niezdrowe i nachalne promowanie własnej osoby. Poza tym, proszę sprawdzić synonimy rzeczownika "relacja", wydaje mi się, że redaktor, albo ten, kto się nim mianuje, powinien je znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spektakl jednego aktora"...Tak się zastanawiam w jaki sposób,zawody GP mają odzyskać dawny poziom,skoro fotogaleria została sprowadzona do poziomu autoreklamy określonej jednostki?W dodatku jest to oficjalne sprawozdanie,zamieszczone na ,oficjalnej stronie WKS-u.Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z kolegą rapala. WKS Okręg Przemyśl powstał w 2011 roku. Założyli go spinningiści-pasjonaci z Przemyśla, Dynowa, Lubaczowa, Przeworska, Radymna, którzy chcą coś zrobić, aby spinningiści z Okręgu Przemyśl mogli wystąpić na zawodach krajowych, więc proszę mi nie pisać o "wyścigu szczurów". Klub został założony przez nas i nam ma służyć. Pozdrawiam

Edytowane przez czkawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmuję się ostatni raz krótkiego skomentowania tej sytuacji. Gwoli ścisłości - nikt nikomu nie zabrania prezentowania własnego wizerunku ze złowionymi rybami podczas Grand Prix. Takie zdjęcia należy przesyłać na wskazany adres - [email protected]. Ilustracje będą zamieszczane na bieżąco z każdych zawodów przez sekcyjnego Norberta Maczugę. Wówczas nikt nie napisze tekstu typu "Spektakl jednego aktora" itd. Zapraszamy do pokazania "klasy" na Grand Prix.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz z całym szacunkiem ale zdjęcia z GP Brzeźnica wyglądają jak Twoja "galeria użytkownika". Jeżeli komuś zależy na frekwencji i jakości spotkań WKS to proponuję, żeby sprawozdaniami, relacjami czy innymi formami przekazu zajmował się ktoś inny. Zobacz jak wyglądają galerie ze zlotów PSW i porównaj z Twoim sprawozdaniem.

Wyobraź sobie mnie siedzącego przed kompem i oglądającego slideshow z Twojego sprawozdania: "Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, woda, woda, woda, Porada, Porada, woda"

Jak takie coś ma zachęcić nowe twarze do pojawienia się na GP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gochu, już wspomniałem o możliwości nadsyłania zdjęć własnego autorstwa na adres sekcyjnego Kolegi Maczugi. Wówczas galeria zdjęciowa będzie wzbogacona ilustracjami innych zawodników. Każdy startujący w Grand Prix ma do tego pełne prawo.:)

"Wyobraź sobie mnie siedzącego przed kompem i oglądającego slideshow z Twojego sprawozdania: "Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, Porada, woda, woda, woda, Porada, Porada, woda" - z całym szacunkiem, nie jestem żadnym celebrytą;)

Edytowane przez Mateusz Porada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pierwszej trójki zapewne się pojawią w następnym sprawozdaniu (nie mylić z relacją:D) podczas rozdania pucharów. Puchary są imienne, dlatego rozdawane są na następnych zawodach. Robienia sobie zdjęć z rybami złowionymi przez inną osobę nie komentuje. Ciekawi mnie jakim cudem Mateusz zrobił sobie to zdjęcie. Mariusz łowił w dół od mostu, a Mateusz w górę:) Poza tym Mateusz jest tylko na kilku zdjeciach. Ciężko żeby go nie było na zdjęciu jak odbiera puchar za poprzedni sezon i pierwsze zawody. Wiem, że duża część osób jest uprzedzona do Mateusza, czemu w cale się nie dziwię. Jednak część tych zastrzeżeń jest po prostu szukaniem dziury w całym.

Wracając do samego GP, to ponoć w naszym systemie przyznawania punktów jest błąd. Dokładnie chodzi o ilość przyznanych punktów zawodnikowi, który nie złowił ryby. Na stronie WKSu kolega @rybak zwraca na to uwagę. A z tego co wiem, to raczej jest to osoba bardzo dobrze rozeznana w temacie i pasowałoby coś z tym zrobić.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie jestem uprzedzony do Mateusza, tym bardziej, ze startuję w cyklu GP, ale Okręgu Krosno. Jednak robienie sobie zdjęcia z rybą złowioną przez innego zawodnika, i publikowanie go w swoim sprawozdaniu (nie mylić z relacją, mimo, że są to synonimy), po prostu w głowie mi się nie mieści( może mam zbyt małą, podobnie jak Koledzy z naszego okręgu i Koledzy z WKS Przemyśl; jednak my jesteśmy z prowincji i nie mamy takiego Mateusza). Natomiast jego wyniki na zawodach, jak najbardziej doceniam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega uparcie drąży temat metodologicznie badając mankamenty robienia zdjęć z rybami innych zawodników. Kąśliwe uwagi dotyczące różnicy między relacją a sprawozdaniem pozostawię bez komentarza ( wiem swoje ) i potrafię je scharakteryzować. Warsztatowo jest bardziej antonimem niż synonimem. Publikowanie zdjęć cytuję "w swoim sprawozdaniu" to kolejna abstrakcja znaczeniowa, ponieważ sprawozdanie z natury samej rzeczy nie jest prezentowane na mojej autorskiej stronie internetowej czy blogu, zaś na oficjalnej stronie WKS-u. Idąc dalej jest rzeczowym przedstawieniem faktów mających swoje miejsce na poszczególnych zawodach. Na koniec gwoli ścisłości - nie jestem wybitną jednostką, aby pisać o mnie w podobny sposób "(...)jednak my jesteśmy z prowincji i nie mamy takiego Mateusza). Dziękuję za docenienie moich wyników. Do wszystkiego, czym się w życiu zajmuję staram się podchodzić w miarę profesjonalnie i ambitnie.

PS. @Siksa - Obydwaj z Mariuszem łowiliśmy poniżej mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.