Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest w tym, że Tarnów nie chce dać więcej "hurtem" do Okręgu. Nie mają, nie wydrukowali więcej, nie wiem. Jak się zgłosisz do jakiegoś ich koła dadzą bo muszą - ale "pakietu" do Okręgu już nie.

W późniejszym terminie - może - ale uczestnicy musieliby się pofatygować do kół tarnowskich, nie sądzę by wwzzyscy dali radę. Z Leżajska, czy Nowej Sarzyny to jest kawałek drogi. Ale zobaczymy. Wiem, że w przyszłym roku ma się coś zmienić - jeśli ma być porozumienie, mają być zezwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejne zawody 31.07. (niedziela), rzeka Wisłok, m. Budy Łańcuckie.

Proszę o przekazanie informacji zainteresowanym - w poprzednim ogłoszeniu pomyliłem się i dałem datę 31.07.

Jeśli Wisłok nie dopisze to proponuję szybkie 3 godzinne zawody na zb. "czyste" - dłużej się nie da bo "turyści" nam nie dadzą połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie nie 28.08. tylko 21.08.

28 mamy zawody dla dzeici na których chcę być jako opiekun, Paweł też nie możę być 28.08. bo wyjeżdża. Tak więc gdybym przypadkiem nie był termin 21 obstawia dwa Pawły i Leszek.

MO w Mielcu i niestety raczej na Rzemieniu, rozmiawiałem o rzece - nie są w stanie zapewnić obsługi na rzekę. Termin: 4.09. wkrótce szczegóły na stronei WKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ Mistrzostwa Okręgu ze względów organizacyjnych mogą się odbyć tylko na Rzemieniu proponuję rozważenie ewentualności organizacji GP z 21.08. też w na tej wodzie? Taki trening.

Oczywiście o ile Wisłok nie będzie się nadawał do wędkowania - Rzemiień byłby łowiskiem rezerwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegając pytania podaję aktualne wyniki po 3 zawodach:

Ochalik Antoni 78

Porada Mateusz 61,5

Maczuga Norbert 59

Barlik Tomasz 56

Kierepka Arkadiusz 56

Flak Leszek 51,5

Ledwożyw Paweł 38,5

Sikora Łukasz 37,5

Ruszała Jacek 36,5

Ryczkowski Janusz 33,5

Porada Zdzisław 33,5

Płoszaj Henryk 33,5

Siwiec Jan 31,5

Czekirda Paweł 29,5

Pytko Grzegorz 29

Cieszkowski Marcin 28

Nowak Tomasz 9,5

Mączka Stanisław 9,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panmowie, nie spać termin zgłoszeń wczoraj minął - dzwońcie szybko do Kol. Tylutkiego.

"Koła prosimy o nadesłanie pisemnych zgłoszeń udziału swoich zawodników w zawodach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 sierpnia do Zarządu Okręgu .

Członków Podkarpackiego Wędkarskiego Klubu Sportowego prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach telefonicznie za pośrednictwem Prezesa Sekcji Spiningowej lub bezpośrednio do organizatora zawodów do Tylutki Krzysztof tel. 666-810-036 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś więcej jak było. Rybek dużo? Padło coś większego?

Witajcie Moi Drodzy. Zawody były bardzo udane i dobrze zorganizowane, jedyny minus to niewielka jak na nasz okręg liczba zawodników. Pogoda pięknie dopisała więc wędkowanie b. przyjemne. Największą rybą był boleń złowiony przez Pawła Czekirdę (62 cm). Poza tym kilka szczupaków od 45 do 55 cm i okonie. Moim jednak zdaniem (nie jestem wyjątkiem) te wody nie nadają się do organizacji imprezy o randze M, zwłaszcza rok po roku. Niemniej jednak podziękowania dla chłopaków z Mielca bo organizacyjnie wszystko OK, gratulacje dla zwycięzców. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie o kolejnmych zawodach:

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/50907/60/ogloszenie__spinningowe_gp_klubu_i_okregu

*

Proponuje ostatnie zawody (23.10.2011) zorganizować w Debnie - ujście Wisłoka do Sanu.

Przy okazji chciałbym wyartykułować swoje zniesmaczenie postępowaniem Kol. Mateusza Porady. Kolega wyraźnie nie potrafi wybrać priorytetów, a dodatkowo wszelkimi możliwymi sposobami usuiłuje wpłynąć na mnie, na pozostałych uczestników zawodów by podporządkować nas pod swoje partykularne interesy.

Całe życie dokonujemy wyborów, albo jadę na wesele i liczę się z tym że tracę cenne punkty w GP, albo jadę na zawody i próbuję zdobyć kolejne punkty - co nie jest też takie pewne. A wypominanie z góry innym uczestnikom zawodów, że dzięki jego nieobecności ktoś wygra, mając przed sobą perspektywę dwóch zawodów, jest delikatnie mówiąc niegrzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapraszam na ostatnie zawody GP spinningowe:

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/52918/60/spinningowe_gp__ostatnie_zawody

Zaczynamy trochę później bo rano już zimno jest... ;-)

Zbiórka 9.00, przy moście na rzece San w m. Rzuchów. Zgodnie z naszą umową z ostatnich zawodów, jeśli ktoś chce wystartować a nie ma składki klubowej to powinien wpłacić 20 PLN na konto KLubu i pokazać na zawodach dowód wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.