Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Serdeczne gratulacje dla Kolegów: Jacka Ruszały ze Strzyżowa za wywalczenie tytułu Mistrza Okręgu, za Tytuł wicemistrza Dla Łukasza Sikory-Siksy oraz za trzecie miejsce dla Mariusza Ruszały ze Strzyżowa. Zawody odbyły się 02.09. na Wisłoce-pierwsza tura i Rzemieniu-druga tura. Pogoda i atmosfera były świetne. Za bardzo dobrą organizację mistrzostw gratulacje i podziękowania należą się władzom WKS i mieleckiemu środowisku wędkarzy. W połączeniu z coraz lepszą organizacją zawodów GP sytuacja dobrze rokuje na kolejne sezony. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla chłopaków, rzeźniki to Oni od zawsze :D wszystko super, tylko moim skromnym zdaniem Rzemień to powinni zasypać albo zająć się plantacją ryżu :) 2 osoby zaliczyły po wymiarowej rybie w 2 turze, a na Wisłoce każdy zaliczył rybkę, tak że może ktoś w przyszłych latach pomyśli o zmianie tego zbiornika jakimi jest Rzemień, bo dla mnie jest to dosłownie bajoro na pewno nie nadające sie do spinningowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do rywalizacji przystąpiło dwudziestu jeden zawodników, z czego trzynastu zgłosiło wymiarowe ryby. Łowiono klenie okonie i sporą ilość niewymiarowego szczupaka. Przedostatnie zawody Spinningowego Grand Prix Klubu i Okręgu PZW Rzeszów w sezonie 2012 wygrał Kolega Zygmunt Tomasz, zgłaszając bolenia o długości 55cm. Na drugiej pozycji z niewielką stratą do prowadzącego znalazłem się ja, łowiąc trzy klenie do 30cm. W tabeli robi się coraz ciekawiej, zwłaszcza na szczycie. Wyniki, galeria zdjęciowa i krótkie sprawozdanie z imprezy dostępne już wkrótce na stronie WKS Rzeszów. Ostatnie zawody zostaną rozegrane 21 października na Wisłoku w Dąbrówkach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po trudach całorocznych zmagań udało się obronić tytuł z przed roku. Podobnie, jak w ubiegłym roku w ostatnich zawodach zająłem czwarte miejsce. Szczęścia nie było miary;) Najbardziej cieszy wywalczony tytuł ( drugi z kolei) i okazały puchar. Klubowy sezon 2012 podobnie jak 2011 był naprawdę niesamowity pod wieloma względami. Dostarczył mi wielu niezapomnianych emocji i wrażeń, a także przyniósł bagaż bezcennego doświadczenia na przyszłość. Od zawsze moim najskrytszym marzeniem była wygrana w całym cyklu zawodów i dzięki tej silnej wierze, skromnych umiejętności i niebagatelnym szczęściu to wielkie marzenie udało się w pełni zrealizować. Dzisiaj siedząc wygodnie przy ciepłym kominku budują mnie to zwycięstwa ( 2011,2012) tym bardziej, że dzięki tej wygranej z 2011 roku zostałem najmłodszym zwycięzcą całorocznej klasyfikacji spinningowego Grand Prix Okręgu PZW Rzeszów. Wracając do jeszcze niedalekiej przeszłości - jestem wdzięczny rodzicom za zakup pierwszego sprzętu wędkarskiego, a także wytrwałemu sponsorowanie mojej kosztownej pasji. Podziękowania w sposób szczególny należą się mojemu osobistemu trenerowi, tacie - Zdzisławowi, który zawsze wierzył w moje możliwości, pokładając swoje nadzieje i udzielając nad wodą wielu praktycznych rad i wskazówek. Drugie miejsce z niewielką stratą punktową przypadło Mariuszowi Ruszale ze Strzyżowa. ( walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca). Trzecie miejsce na podium zajął Stanisław Łuczak z Nowej Sarzyny zwany "Kojakiem". Na koniec, dziękuję wszystkim zawodnikom i sponsorom za wspaniała organizację i dobrą atmosferę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj foto pucharu, takiego to na Mistrzostwach Świata nie przyznają:) Gratuluje.

Jednak mam ważniejszą wiadomość, pół godziny temu znalazłem kluczyk:D Wczoraj przez prawie godzinę dwadzieścia osób szukało kluczyka do mego auta. Samochód został przetrzepany lepiej niż na granicy. Kluczyk znalazłem w torbie, w której trzymam pudełka z przynętami. Sam tą torbę przeszukałem z 5 razy, plus do tego przeszukało ją sporo innych osób. Dzisiaj po powrocie z pracy zaglądnąłem jeszcze raz. Wyciągnąłem wszystkie pudełka, wsadziłem dłoń jeszcze raz i wyciągnąłem kluczyk:eek: Przez pierwsze 20 sekund nie wierzyłem, w to co widzę. Przez następne 20 minut ciężko było mi w to uwierzyć. W tej torbie ziarenko piasku my się nie uchowało przed tyloma osobami a co dopiero kluczyk z brelokiem:) Gdyby spotkało to inną osobę to bym nie uwierzył. Niemniej jednak dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Pierwsze zawody GP Okręgu Krosno, San - Hoczew z dnia 01.03 przeniesione na następną niedzielę (San duży i brudny).

Marek a w niedzielę będzie -15 i znowu klapa:(, szczerze to tydzień temu w niedzielę dało by się łowić woda była całkiem przyzwoita:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zawody GP Okręgu Krosno, San - Hoczew z dnia 01.03 przeniesione na następną niedzielę (San duży i brudny).

Właśnie patrzyłem na pogodynkę San w Lesku 2 turbiny "plus dopływy" do niedzieli myślę że się nic nie zmieni może lepiej rozegrać te zawody na Myczkowcach??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.