Skocz do zawartości

Jak wam minął dziś dzień?


Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też codziennie patrze na pogodę długoterminową z nadzieją że szybko się ociepli, i będzie można wyskoczyć na ryby, niestety zima nie ustępuje ! Jeszcze dzisiaj się dowiedziałem że prawdopodobnie 6 kwietnia mam jechać na Korsykę do pracy, więc w tym roku sezon zacznę dosyć późno, albo ogóle.

Idę na :beer: bo nie wytrzymam

Zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to samo Łukaszu i ja jak większość z nas ma już tej zimy dość ,chyba tylko narciarze mają radochę.Jak to wszystko zacznie tajać to wody będzie że hej,oby Kwiecień nie pokazał na co zimę stać.Na Ukrainie to dopiero mają PORAŻKĘ:eek:

Pozdrawiam i wytrwałości życzę:beer:;):rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was z tego co słyszałem i mówią to ma tak byc do połowy kwietnia ,a jak będzie to zobaczymy na własne oczy oby tylko pogoda śię poprawiła bo już dośc tego . bo jak przysłowie mówi na Grzegorza idzie zima do morza marzanne utopili a tu nic dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle - nerwy mi puściły. To jest jak w forrescie gumpie, ten śnieg pada z góry z boku a nawet od spodu.

Samochód mi się zapalił od tego świństwa - można było kiełbasy grillować pod maską. Zwarcie instalacji elektr.

Topienie marzanny to nic - udusiłbym k... gołymi rękami.

Tyle więcej nic nie piszę bo jestem w zlej kondycji psyho-fizycznej. Leczę się leżajskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre i to, tylko naturalne łowienie bile na łeb wszystkie sztuczności razem wzięte. Chociażby takie łowienie jak na tym filmiku rybki natura deszczyk itp...:D A z tymi ławeczkami to dobry pomysł ,kara musi być:D przynajmniej ładne są a i przydadzą się na takim łowisku.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz rozrywa ... codziennie się budzę i patrze za okno a to białe gówno dalej lezy !!!! Dosyć mam kur.... ! Ja chce na rybyyyyy.:eek: Jeszcze na dodatek przed chwilą odśnieżyłem podjazd wszedłem do domu przejchał pług i mi wszystko zawalił... ;/ i wio od nowa... ;/ Ludzie w środku mnie rozrywa przez tą zasraną jeba.... zimę!.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fatum czy co? Samochód mało nie spłoną od elektryki, siadłem do laptopa żeby popracować. I co - skur...... padł. Jakieś dwie godziny pracy poszło się ... No k.... czarny piątek 29. Nie mogę, co jeszcze????? Uwierzy ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.