Skocz do zawartości

Jak wam minął dziś dzień?


Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień minął zaj...biście.Trzy razy odśnieżana posesja u rodziców,rąk od łopaty nie czuję a to chyba jeszcze nie koniec.Na osiedlowym parkingu masakra...Dobrze,że to białe gó..no przestało padać.Na dodatek zaczął mrugać wyświetlacz od klimy ,sugerując błąd...Zapewne czynnik chłodzący trafił do atmosfery...Nic dobrego to nie wróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 12 można powiedzieć Rzeszów był prawie nie przejezdny. w Rzeszowie i Świlczy stał sznur tirów. Autobus do Sędziszowa wlókł sie przez dobre półtorej godziny. Mam już dość tej durnej zimy.

Tutaj wklejam Link: http://astrocd.pl/index.php?id=131 do Radarów pogodowych :D Można obserwować pogodę. I z tego co widzę to nie koniec tego białego szaleństwa. Na radarach widać ,ze idą kolejne opady i to takie same jak przez ostatnie godziny. Miejmy nadzieje,ze ten front się rozbije ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano miałem nawiane pod garażem śniegu po pas, akcja łopata, łańcuchy na koła i śmigałem po Rzeszowie pomiędzy ślizgajacymi się samochodami. Jakby wszyscy mieli łańcuchy to korków by nie było. Po południu 2 godziny z psem i łopatą, a na koniec butelka Metaxa ;)

post-719-14545027296547_thumb.jpg

post-719-14545027297351_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy to macie wiosnę i narzekacie :D. W Bieszczadach łopata, linka i nadzieja na pług albo kombajn śnieżny i tak przez cały dzień. Dzisiaj kilka razy byłem wypychany, wyciągany z zasp, kilka razy wypychałem lub wyciągałem, ręce wiszą mi do kolan ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko do.......ło:eek:

Jeszcze dwa dni temu snułem plany o dzisiejszym popołudniowym wędkowaniu, a tu kupa.... dosłownie śniegu:D

Przez całą tą zimę tyle nie było co przez dwa dni spadło. Super przedwiośnie już się nie mogę wiosny doczekać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cieszyć z tego co jest - nie ma co powielać schematu polaka narzekacza:). To nic że wczoraj 1/4 dnia przesiedziałem w samochodzie, to nic że jakiś matoł wpierdzielił mi się w dziwi samochodu, to nic że dzisiaj odkryłem że przed oknami mam krajobraz arktyczny z zaspą do połowy okna, to nic że mnie coś szczeliło w szyję i nie mogę jej obrócić a dodatkowo głowa boli i spać się chce przy czym dzieci skaczą po mnie bo chcą oglądać scooby doo.

Ale to wszystko nic - słoneczko świeci i dzień zapowiada się super. Łyknę parę tabletek i do przodu - trzeba odśnieżyć wszystko żeby wyjechać i szukać kolesia co mi furę rozdupcył na parkingu ( tu kolejny plus - był monitoring).

Koko jumbo i do przodu!

aaaa @sewer34 pomysł z woderami super.

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.