Skocz do zawartości

Nasze (i wasze;) domowe (i nie tylko) zwierzaki :)


rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego popieram jak najbardziej, ale podpisanie wiąże się z podaniem zbyt wielu danych osobowych (nawet tajnych) więc to prawie inwigilacja internetowa. Nie wiem komu potrzeba aż tak szczegółowych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypełnia się takich rzeczy, może zrobimy zrzutkę i kupimy karmę psom i kotom z "Kundelka" ? Idzie zima i ciężki dla nich okres:(

PS Nie zbierajmy kasy, niech każdy kupi worek karmy i umówimy się na konkretny termin żeby całość zawieźć ;)

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba7 i tak właśnie zostałeś organizatorem akcji jako zapodajacy pomysł :)...Dobry pomysł.Nie każdy będzie miał czas aby osobiście się stawić więc może wszystkim chętnym podasz na PW nr. Twojego konta i wpłacamy kasę.

Proponuję wydzielić temat do osobnego wątku i określić ramy czasowe" akcji Kundelek " .Z ramienia Teamu PSW ,mogę podjechać z Tobą,zakupimy towar i zawieziemy do schroniska. Tylko wcześniej pasowało by zadzwonić do nich aby podali jakiej karmy potrzebują i gdzie jest najtaniej;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Joł, ostatnio nie mam czasu na nic (praca, złośliwość rzeczy martwych..) Zrzutka będzie na pewno, postaram się to ogarnąć w tym miesiącu i zrobimy zwierzakom prezent na Mikołaja :) Dostałem info o pewnym przytulisku w Boguchwale - "Cztery Łapy". Ponoć tam dopiero jest bida.. Może ktoś mieszkający w okolicy wie co nie co o tym przytulisku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma się co za dużo rozwodzić ,akcja ma być prosta i szybka jak Turbodynomen czyli : Wybieramy jedno schronisko i prosimy o wskazanie formy pomocy (pieniężna lub rzeczowa) .Każdy daje ile może:). Deklarowaną sumę podaje w wątku ,dostaje informację na PW z numerem konta do wpłaty i...Są dwa wyjścia : My kupujemy np. karmę lub przelewamy kasę na ich konto.

Myślę, że dwu tygodniowy okres na wpłaty powinien wystarczyć i tak jak wspomniał @ryba7 na Mikołaja mamy akcję zamkniętą.:)

@Siksa rozpytaj znajoma i ruszamy z akcją...

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie do znajomej wysłane :) Osobiście wybrałbym rzeczową formę pomocy. Pieniądze lubią znikać w dziwny sposób, a jak coś kupią to może okazać się, że karma była nagle dwa razy droższa niż zwykle. W ten sposób będziemy mieli pewność na co idą nasze pieniądze. Nie podawałbym również do publicznej informacji kto ile dał, bo to nie o to chodzi. Jeżeli ktoś ma wolną "piątkę" i nie przeznaczy jej na browar, a wspomoże tą akcję, to należy mu się taki sam szacunek jak temu co dał 20zł. Jedynie po zakończeniu napisałbym ile pieniędzy zebraliśmy, co kupiliśmy, wrzucił skan paragonu i kogo wsparliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Panią z przytuliska z Boguchwały. Generalnie karmę sponsoruje im gmina, ale jest to karma delikatnie mówiąc nie najwyższych lotów. Pani twierdziła, że potrzebują karmy lepszej jakościowo, karmy dla seniorów, ryż, makaron, obroże dla większych psów (ważne żeby były na klamrę, a nie na plastikowy zatrzask) Mówiła również, że wielką pomocą dla nich będzie umieszczanie na różnych stronach ogłoszeń z prośbą o przygarnięcie zwierzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.